HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G10 Sneldammen Pinsk 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Maryia Chasnakova    WelM   4 3 1 0 7 9 15
2   Tunaara Fyodorova    WelM   4 2 2 0 6 10 16
3   Anastasiya Korobeynikova    WelM   4 2 2 0 6 9 15
4   Audra Stepanauskaite    WelM   4 3 0 1 6 8 15
5   Anastasia Divnogorskaia    WelM   4 2 2 0 6 8 14
6   Elizaveta Borodacheva    WelM   4 2 2 0 6 8 13
7   Katarzyna Pisarska    WelM   4 2 1 1 5 9 16
  Anete Baltause    WelM   4 1 3 0 5 9 15
  Daryna Mosiienko    WelM   4 1 3 0 5 9 15
10   Triinu Jalg    WelM   4 2 1 1 5 4 9
11   Kseniya Bielaia    WelM   4 1 2 1 4 12 19
12   Klaudia Adamczyk    WelM   4 2 0 2 4 10 16
  Elisabeth Kramer    WelM   4 1 2 1 4 10 16
14   Lada Kulagina    WelM   4 2 0 2 4 8 14
  Viktoryia Nikalayeva    WelM   4 2 0 2 4 8 14
  Anna Sultanova    WelM   4 2 0 2 4 8 14
17   Amina Shabanova    WelM   4 2 0 2 4 6 13
  Kristine Urtane    WelM   4 2 0 2 4 6 12
19   Liza Zaharova    WelM   4 0 3 1 3 7 12
20   Hanna Baryshava    WelM   4 1 1 2 3 5 11
21   Aleksandra Walkowska    WelM   4 0 2 2 2 9 15
22   Hanna Kulagina    WelM   4 1 0 3 2 8 13
  Darya Filipava    WelM   4 1 0 3 2 8 13
  Berit Antoi    WelM   4 1 0 3 2 8 13
25   Valeria Zarovska    WelM   4 0 1 3 1 9 15
26   Dummy    WelM   4 0 0 4 0 5 9
 Ronde 4 
 do 07-08-2014  Anna Sultanova  - Aleksandra Walkowska  2-0
 Kristine Urtane  - Berit Antoi  2-0
 Darya Filipava  - Amina Shabanova  0-2
 Triinu Jalg  - Hanna Kulagina  2-0
 Valeria Zarovska  - Viktoryia Nikalayeva  0-2
 Elisabeth Kramer  - Elizaveta Borodacheva  0-2
 Anastasiya Korobeynikova  - Klaudia Adamczyk  2-0
 Daryna Mosiienko  - Katarzyna Pisarska  1-1
 Lada Kulagina  - Tunaara Fyodorova  0-2
 Kseniya Bielaia  - Anastasia Divnogorskaia  0-2
 Anete Baltause  - Liza Zaharova  1-1
 Audra Stepanauskaite  - Maryia Chasnakova  0-2