HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G10 Sneldammen Pinsk 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Maryia Chasnakova    WelM   5 3 2 0 8 18 25
2   Tunaara Fyodorova    WelM   5 3 2 0 8 17 25
3   Anastasiya Korobeynikova    WelM   5 3 2 0 8 17 25
4   Anastasia Divnogorskaia    WelM   5 2 3 0 7 18 26
5   Daryna Mosiienko    WelM   5 2 3 0 7 16 24
6   Triinu Jalg    WelM   5 3 1 1 7 11 16
7   Audra Stepanauskaite    WelM   5 3 0 2 6 19 27
8   Elizaveta Borodacheva    WelM   5 2 2 1 6 17 25
  Kseniya Bielaia    WelM   5 2 2 1 6 17 25
  Elisabeth Kramer    WelM   5 2 2 1 6 17 24
11   Amina Shabanova    WelM   5 3 0 2 6 13 21
  Viktoryia Nikalayeva    WelM   5 3 0 2 6 13 19
13   Katarzyna Pisarska    WelM   5 2 1 2 5 20 28
14   Anete Baltause    WelM   5 1 3 1 5 19 26
15   Hanna Baryshava    WelM   5 2 1 2 5 9 15
16   Anna Sultanova    WelM   5 2 0 3 4 16 24
  Klaudia Adamczyk    WelM   5 2 0 3 4 16 24
18   Lada Kulagina    WelM   5 2 0 3 4 14 22
19   Kristine Urtane    WelM   5 2 0 3 4 13 19
  Liza Zaharova    WelM   5 0 4 1 4 13 19
21   Valeria Zarovska    WelM   5 1 1 3 3 17 24
22   Aleksandra Walkowska    WelM   5 0 3 2 3 15 23
23   Hanna Kulagina    WelM   5 1 1 3 3 14 21
  Berit Antoi    WelM   5 1 1 3 3 14 20
25   Darya Filipava    WelM   5 1 0 4 2 15 22
26   Dummy    WelM   5 0 0 5 0 10 15
 Ronde 5 
 do 07-08-2014  Berit Antoi  - Aleksandra Walkowska  1-1
 Hanna Baryshava  - Darya Filipava  2-0
 Hanna Kulagina  - Liza Zaharova  1-1
 Klaudia Adamczyk  - Amina Shabanova  0-2
 Viktoryia Nikalayeva  - Lada Kulagina  2-0
 Anna Sultanova  - Elisabeth Kramer  0-2
 Kristine Urtane  - Kseniya Bielaia  0-2
 Katarzyna Pisarska  - Triinu Jalg  0-2
 Anete Baltause  - Daryna Mosiienko  0-2
 Anastasiya Korobeynikova  - Audra Stepanauskaite  2-0
 Tunaara Fyodorova  - Elizaveta Borodacheva  2-0
 Maryia Chasnakova  - Anastasia Divnogorskaia  1-1