HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G10 Sneldammen Pinsk 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Maryia Chasnakova    WelM   6 4 2 0 10 30 39
2   Tunaara Fyodorova    WelM   6 4 2 0 10 27 36
3   Anastasia Divnogorskaia    WelM   6 3 3 0 9 30 40
4   Anastasiya Korobeynikova    WelM   6 3 2 1 8 29 39
5   Kseniya Bielaia    WelM   6 3 2 1 8 26 36
6   Elizaveta Borodacheva    WelM   6 2 3 1 7 28 38
  Daryna Mosiienko    WelM   6 2 3 1 7 28 37
8   Audra Stepanauskaite    WelM   6 3 1 2 7 27 37
9   Katarzyna Pisarska    WelM   6 3 1 2 7 26 36
  Anete Baltause    WelM   6 2 3 1 7 26 33
11   Viktoryia Nikalayeva    WelM   6 3 1 2 7 25 32
12   Triinu Jalg    WelM   6 3 1 2 7 24 34
13   Amina Shabanova    WelM   6 3 1 2 7 23 33
14   Elisabeth Kramer    WelM   6 2 2 2 6 28 36
15   Liza Zaharova    WelM   6 1 4 1 6 21 28
16   Anna Sultanova    WelM   6 2 1 3 5 25 35
17   Aleksandra Walkowska    WelM   6 1 3 2 5 23 31
  Klaudia Adamczyk    WelM   6 2 1 3 5 23 31
19   Valeria Zarovska    WelM   6 2 1 3 5 21 30
  Berit Antoi    WelM   6 2 1 3 5 21 28
21   Hanna Baryshava    WelM   6 2 1 3 5 20 27
22   Kristine Urtane    WelM   6 2 0 4 4 23 31
23   Lada Kulagina    WelM   6 2 0 4 4 22 32
24   Hanna Kulagina    WelM   6 1 1 4 3 22 30
25   Darya Filipava    WelM   6 1 0 5 2 21 28
26   Dummy    WelM   6 0 0 6 0 18 23
 Ronde 6 
 do 07-08-2014  Katarzyna Pisarska  - Kristine Urtane  2-0
 Hanna Baryshava  - Anete Baltause  0-2
 Klaudia Adamczyk  - Anna Sultanova  1-1
 Liza Zaharova  - Lada Kulagina  2-0
 Darya Filipava  - Valeria Zarovska  0-2
 Hanna Kulagina  - Berit Antoi  0-2
 Kseniya Bielaia  - Elisabeth Kramer  2-0
 Elizaveta Borodacheva  - Viktoryia Nikalayeva  1-1
 Audra Stepanauskaite  - Amina Shabanova  1-1
 Daryna Mosiienko  - Anastasia Divnogorskaia  0-2
 Triinu Jalg  - Tunaara Fyodorova  0-2
 Maryia Chasnakova  - Anastasiya Korobeynikova  2-0