HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G10 Sneldammen Pinsk 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Maryia Chasnakova    WelM   7 5 2 0 12 43 54
2   Anastasia Divnogorskaia    WelM   7 4 3 0 11 41 53
3   Tunaara Fyodorova    WelM   7 4 2 1 10 43 55
4   Kseniya Bielaia    WelM   7 3 3 1 9 41 53
5   Elizaveta Borodacheva    WelM   7 3 3 1 9 40 50
6   Anete Baltause    WelM   7 3 3 1 9 35 44
  Viktoryia Nikalayeva    WelM   7 4 1 2 9 35 44
8   Anastasiya Korobeynikova    WelM   7 3 2 2 8 43 55
9   Audra Stepanauskaite    WelM   7 3 2 2 8 39 51
10   Triinu Jalg    WelM   7 3 2 2 8 38 48
11   Amina Shabanova    WelM   7 3 2 2 8 34 46
12   Daryna Mosiienko    WelM   7 2 3 2 7 40 51
  Elisabeth Kramer    WelM   7 2 3 2 7 40 49
14   Katarzyna Pisarska    WelM   7 3 1 3 7 39 51
15   Anna Sultanova    WelM   7 3 1 3 7 36 47
16   Valeria Zarovska    WelM   7 3 1 3 7 33 44
17   Aleksandra Walkowska    WelM   7 2 3 2 7 31 39
18   Liza Zaharova    WelM   7 1 4 2 6 35 44
19   Hanna Baryshava    WelM   7 2 2 3 6 30 39
20   Kristine Urtane    WelM   7 3 0 4 6 28 37
21   Klaudia Adamczyk    WelM   7 2 1 4 5 34 42
22   Berit Antoi    WelM   7 2 1 4 5 33 41
23   Lada Kulagina    WelM   7 2 0 5 4 33 43
24   Darya Filipava    WelM   7 2 0 5 4 27 35
25   Hanna Kulagina    WelM   7 1 1 5 3 29 38
26   Dummy    WelM   7 0 0 7 0 28 35
 Ronde 7 
 do 07-08-2014  Hanna Kulagina  - Darya Filipava  0-2
 Aleksandra Walkowska  - Klaudia Adamczyk  2-0
 Berit Antoi  - Valeria Zarovska  0-2
 Lada Kulagina  - Anna Sultanova  0-2
 Elisabeth Kramer  - Hanna Baryshava  1-1
 Viktoryia Nikalayeva  - Daryna Mosiienko  2-0
 Anete Baltause  - Katarzyna Pisarska  2-0
 Triinu Jalg  - Audra Stepanauskaite  1-1
 Liza Zaharova  - Elizaveta Borodacheva  0-2
 Amina Shabanova  - Kseniya Bielaia  1-1
 Anastasia Divnogorskaia  - Anastasiya Korobeynikova  2-0
 Tunaara Fyodorova  - Maryia Chasnakova  0-2