HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G10 Sneldammen Pinsk 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Maryia Chasnakova    WelM   8 5 3 0 13 58 71
2   Anastasia Divnogorskaia    WelM   8 5 3 0 13 55 68
3   Tunaara Fyodorova    WelM   8 5 2 1 12 59 72
4   Elizaveta Borodacheva    WelM   8 4 3 1 11 53 65
5   Viktoryia Nikalayeva    WelM   8 4 2 2 10 50 63
6   Kseniya Bielaia    WelM   8 3 3 2 9 62 75
7   Anastasiya Korobeynikova    WelM   8 3 3 2 9 56 69
8   Anete Baltause    WelM   8 3 3 2 9 52 65
9   Katarzyna Pisarska    WelM   8 4 1 3 9 51 64
10   Triinu Jalg    WelM   8 3 3 2 9 50 62
  Elisabeth Kramer    WelM   8 3 3 2 9 50 61
12   Amina Shabanova    WelM   8 3 3 2 9 49 62
13   Audra Stepanauskaite    WelM   8 3 2 3 8 55 68
14   Daryna Mosiienko    WelM   8 2 4 2 8 54 67
15   Anna Sultanova    WelM   8 3 2 3 8 51 64
16   Valeria Zarovska    WelM   8 3 2 3 8 47 60
17   Kristine Urtane    WelM   8 4 0 4 8 40 51
18   Aleksandra Walkowska    WelM   8 2 3 3 7 46 55
19   Klaudia Adamczyk    WelM   8 3 1 4 7 42 51
20   Berit Antoi    WelM   8 3 1 4 7 41 50
21   Liza Zaharova    WelM   8 1 4 3 6 46 57
22   Lada Kulagina    WelM   8 3 0 5 6 43 55
  Hanna Baryshava    WelM   8 2 2 4 6 43 52
24   Darya Filipava    WelM   8 2 0 6 4 38 47
25   Hanna Kulagina    WelM   8 1 1 6 3 40 49
26   Dummy    WelM   8 0 0 8 0 39 47
 Ronde 8 
 do 07-08-2014  Hanna Kulagina  - Lada Kulagina  0-2
 Darya Filipava  - Klaudia Adamczyk  0-2
 Kristine Urtane  - Liza Zaharova  2-0
 Anna Sultanova  - Daryna Mosiienko  1-1
 Aleksandra Walkowska  - Elisabeth Kramer  0-2
 Katarzyna Pisarska  - Hanna Baryshava  2-0
 Amina Shabanova  - Triinu Jalg  1-1
 Valeria Zarovska  - Anastasiya Korobeynikova  1-1
 Anastasia Divnogorskaia  - Anete Baltause  2-0
 Kseniya Bielaia  - Tunaara Fyodorova  0-2
 Elizaveta Borodacheva  - Audra Stepanauskaite  2-0
 Maryia Chasnakova  - Viktoryia Nikalayeva  1-1