HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Hopes Girls Izmir 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Xiaoya Xu  1946   WelM   9 6 3 0 15 78 91
2   Darya Nikifarava    WelM   9 5 3 1 13 76 91
3   Sandaara Aprosimova    WelM   9 4 4 1 12 79 94
4   Galina Filippova    WelM   9 4 4 1 12 74 89
5   Khuslen Enkhbold    WelM   9 5 1 3 11 76 91
6   Zhou Jiang  1905   WelM   9 4 3 2 11 72 87
7   Xiyun Chen    WelM   9 4 3 2 11 70 85
  Anastasiia Melnyk  1900   WelM   9 4 3 2 11 70 85
9   Hailan Wu  1918   WelM   9 3 4 2 10 74 89
10   Rufina Tavlykaeva CMFF 2011   WelM   9 2 6 1 10 70 81
11   Aiyyna Protopopova    WelM   9 4 2 3 10 69 82
12   Naljormaa Nyamkhuu    WelM   9 2 6 1 10 67 80
13   Alina Zelinska    WelM   9 5 0 4 10 63 76
14   Nastassia Sakalova  1924   WelM   9 3 3 3 9 70 82
15   Kinga Hulak    WelM   9 3 3 3 9 67 79
16   Sumiya Tsolmonbaatar    WelM   9 4 1 4 9 60 72
17   Anna Vecsei    WelM   9 3 2 4 8 59 69
18   Aiste Pukstaite    WelM   9 3 2 4 8 58 70
  Myja Plestyte    WelM   9 3 2 4 8 58 69
  Karoliina Kurm    WelM   9 4 0 5 8 58 69
21   Julia Chalaba    WelM   9 3 1 5 7 50 61
22   Perim Cetin    WelM   9 3 1 5 7 47 57
23   Tuana Lal Koca    WelM   9 3 0 6 6 53 68
24   Erika Vecsei    WelM   9 2 2 5 6 50 61
25   Deniz Celikkaya    WelM   9 1 1 7 3 50 59
26   Dummy    WelM   9 0 0 9 0 51 61
Xiaoya XuDarya NikifaravaSandaara Aprosimova
Galina FilippovaKhuslen EnkhboldZhou Jiang
Xiyun ChenAnastasiia MelnykHailan Wu
Rufina TavlykaevaAiyynaNaljormaa Nyamkhuu
Alina ZelinskaNastassia SakalovaKinga Hulak
Sumiya TsolmonbaatarAnna VecseiAiste Pukstaite
Myja PlestyteKaroliina Kurm
 Ronde 9 
 za 05-11-2016  Xiaoya Xu (1946) - Anastasiia Melnyk (1900) 1-1Partij
 Sandaara Aprosimova  - Darya Nikifarava  1-1Partij
 Zhou Jiang (1905) - Galina Filippova  1-1Partij
 Hailan Wu (1918) - Rufina Tavlykaeva (2011) 1-1Partij
 Khuslen Enkhbold  - Kinga Hulak  2-0Partij
 Nastassia Sakalova (1924) - Xiyun Chen  0-2Partij
 Naljormaa Nyamkhuu  - Aiyyna Protopopova  1-1Partij
 Julia Chalaba  - Alina Zelinska  0-2Partij
 Myja Plestyte  - Anna Vecsei  2-0Partij
 Sumiya Tsolmonbaatar  - Erika Vecsei  2-0Partij
 Deniz Celikkaya  - Karoliina Kurm  0-2Partij
 Tuana Lal Koca  - Perim Cetin  0-2Partij