HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Sneldamtoernooi NK Pupillen & NK Aspiranten ZHDB 2016 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Jongens 
 Meisjes 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Berke Yiğittürk  1054   Jon   7 6 0 1 12 53 94
2   Ákosh Kardos  816   Jon   7 5 1 1 11 58 91
3   Wouter Sosef    Jon   7 5 1 1 11 53 79
4   Maurice Koopmanschap  857   Jon   7 4 1 2 9 66 77
5   Renco Oostindjer  519   Jon   7 3 3 1 9 60 68
6   Hans Rinner    Jon   7 3 3 1 9 56 64
7   Tom Rinner  572   Jon   7 4 1 2 9 56 59
8   Machiel Weistra  750   Jon   7 4 1 2 9 51 57
9   Darja Koullen  686   Mei   7 4 0 3 8 58 54
10   Jasmijn Scholtens    Mei   7 3 2 2 8 55 53
11   Ivar Smijers    Jon   7 3 2 2 8 51 54
12   Khaliun Eever    Mei   7 3 2 2 8 51 51
13   Stef Schep    Jon   7 4 0 3 8 48 44
14   Noël Neve  437   Jon   7 3 1 3 7 52 44
15   Lev Gilevych  653   Jon   7 3 1 3 7 52 36
16   Elisabeth Kramer  593   Mei   7 3 1 3 7 50 40
17   Gerard Kramer    Jon   7 3 0 4 6 46 26
18   Lisa Schep    Mei   7 2 2 3 6 44 32
19   Matthijs Jonkman    Jon   7 3 0 4 6 40 18
20   Gökhan Bagci  649   Jon   7 3 0 4 6 38 22
21   Marie Gabbert  562   Mei   7 2 1 4 5 48 17
22   Sander Staal    Jon   7 2 1 4 5 44 24
23   Luke Kersten    Jon   7 1 3 3 5 43 18
24   Alijn Kuijer    Jon   7 1 3 3 5 38 23
25   Yaroslav Gilevych  452   Jon   7 2 1 4 5 38 11
26   Melvin Koullen    Jon   7 1 2 4 4 39 22
27   Luise Gabbert    Mei   7 1 1 5 3 45 14
28   Maaike de Bruin  191   Mei   7 0 0 7 0 39 0
 Ronde 7 
 vr 06-05-2016  Luise Gabbert  - Sander Staal  0-2
 Matthijs Jonkman  - Melvin Koullen  2-0
 Alijn Kuijer  - Luke Kersten  1-1
 Maaike de Bruin (191) - Lisa Schep  0-2
 Marie Gabbert (562) - Lev Gilevych (653) 0-2
 Elisabeth Kramer (593) - Yaroslav Gilevych (452) 2-0
 Gerard Kramer  - Stef Schep  0-2
 Darja Koullen (686) - Gökhan Bagci (649) 2-0
 Noël Neve (437) - Tom Rinner (572) 0-2
 Khaliun Eever  - Jasmijn Scholtens  1-1
 Ivar Smijers  - Machiel Weistra (750) 0-2
 Hans Rinner  - Wouter Sosef  0-2
 Ákosh Kardos (816) - Maurice Koopmanschap (857) 2-0
 Berke Yiğittürk (1054) - Renco Oostindjer (519) 2-0