HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Tavira Open Portugal 2009

    
    Link   

 Klassen: 
 Kampioenscompetitie 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Aleksej Domchev GMI 2317   K   4 3 1 0 7 19 11
2   Ronald Schalley MF 2213   K   4 3 1 0 7 17 8
3   Peter van der Stap MF 2188   K   4 2 2 0 6 20 11
4   Zainal Palmans MF 2159   K   4 2 2 0 6 19 10
5   Sarah Rijgersberg  1983   K   4 2 2 0 6 18 9
  Leopold Sekongo MI 2197   K   4 2 2 0 6 18 9
7   Martijn van Gortel  2103   K   4 2 2 0 6 17 9
  Brion Koullen  2171   K   4 2 2 0 6 17 8
  Cor van Dusseldorp MI 2274   K   4 3 0 1 6 17 7
10   Ivo de Jong  2142   K   4 2 1 1 5 21 11
11   Theo Dijkstra MF 2135   K   4 1 3 0 5 19 9
12   Shlomo Borohov  2004   K   4 2 1 1 5 18 8
13   Leo Rosendaal  2102   K   4 1 3 0 5 17 9
  Dieter van Gortel  1912   K   4 2 1 1 5 17 9
15   Erwin Heunen  2139   K   4 2 1 1 5 16 8
16   Andy Damen  2010   K   4 1 2 1 4 19 10
17   Gerard Bruins  2002   K   4 1 2 1 4 17 8
18   Coen Jong  1981   K   4 2 0 2 4 14 8
  Matthijs Broek  1814   K   4 0 4 0 4 14 7
  Christiaan Groote    K   4 1 2 1 4 14 7
21   Kees Osté  1879   K   4 1 2 1 4 13 6
22   Jaap Huizinga  2015   K   4 1 1 2 3 20 10
23   Jan T. Terpstra  1903   K   4 1 1 2 3 18 9
24   Leo Springer  1972   K   4 1 1 2 3 17 8
25   Hidde Risselada  1825   K   4 0 3 1 3 16 7
26   Klaas Postema    K   4 1 1 2 3 15 9
  Bert Begeman  1997   K   4 1 1 2 3 15 7
  Ronald Wisse  1862   K   4 0 3 1 3 15 7
29   Johan Coorevits  1895   K   4 1 1 2 3 14 7
  Wim Boer  2038   K   4 0 3 1 3 14 6
  Lotte Aleven  1900   K   4 0 3 1 3 14 6
  Geert Kleine    K   4 0 3 1 3 14 6
33   Joan Horst  1900   K   4 0 3 1 3 13 6
  Ester van Muijen  1976   K   4 1 1 2 3 13 5
35   Cor Darwinkel    K   4 0 3 1 3 12 6
36   Ingrid de Kok  2039   K   4 1 0 3 2 17 7
37   Jeroen Huskens  1827   K   4 0 2 2 2 15 7
38   Gé Berbee  1924   K   4 1 0 3 2 14 8
39   Marloes Sanders  1913   K   4 1 0 3 2 12 6
40   Dummy    K   4 0 0 4 0 11 5
 Ronde 4 
 do 08-10-2009  Aleksej Domchev (2317) - Peter van der Stap (2188) 1-1Partij
 Ivo de Jong (2142) - Ronald Schalley (2213) 0-2Partij
 Sarah Rijgersberg (1983) - Brion Koullen (2171) 1-1Partij
 Jaap Huizinga (2015) - Leopold Sekongo (2197) 0-2Partij
 Zainal Palmans (2159) - Coen Jong (1981) 2-0Partij
 Theo Dijkstra (2135) - Erwin Heunen (2139) 1-1Partij
 Martijn van Gortel (2103) - Gerard Bruins (2002) 2-0Partij
 Shlomo Borohov (2004) - Leo Rosendaal (2102) 1-1Partij
 Cor van Dusseldorp (2274) - Andy Damen (2010) 2-0Partij
 Dieter van Gortel (1912) - Gé Berbee (1924) 2-0Partij
 Christiaan Groote  - Matthijs Broek (1814) 1-1Partij
 Ingrid de Kok (2039) - Johan Coorevits (1895) 0-2Partij
 Ester van Muijen (1976) - Leo Springer (1972) 1-1Partij
 Bert Begeman (1997) - Wim Boer (2038) 1-1Partij
 Joan Horst (1900) - Hidde Risselada (1825) 1-1Partij
 Lotte Aleven (1900) - Jan T. Terpstra (1903) 1-1Partij
 Klaas Postema  - Geert Kleine  1-1Partij
 Kees Osté (1879) - Jeroen Huskens (1827) 2-0Partij
 Cor Darwinkel  - Ronald Wisse (1862) 1-1Partij