HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Tavira Open Portugal 2010

    
    Link   

 Klassen: 
 Kampioenscompetitie 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen    Bergklassement    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Andrej Kalmakov GMI 2315   K   7 5 2 0 12 54 61
2   Macodou NDiaye GMI 2348   K   7 4 3 0 11 59 65
3   Cor van Dusseldorp MI 2281   K   7 4 2 1 10 58 63
4   Erno Prosman GMI 2377   K   7 3 4 0 10 55 61
  Paul Oudshoorn MI 2278   K   7 3 4 0 10 55 61
6   Ronald Schalley MF 2190   K   7 4 2 1 10 54 60
7   Peter Frans Koops  2046   K   7 4 2 1 10 51 56
8   Daniele Macali  2048   K   7 3 3 1 9 53 60
9   Richard Treur  2035   K   7 3 3 1 9 50 56
10   Martijn van der Klis  2148   K   7 4 1 2 9 49 53
11   Erik Hoogendoorn  2156   K   7 2 5 0 9 44 50
12   Luca Salvato  1962   K   7 4 1 2 9 43 48
13   Erwin Heunen  2160   K   7 2 4 1 8 52 58
14   Brion Koullen  2169   K   7 3 2 2 8 51 57
15   Martijn de Jong  2172   K   7 2 4 1 8 48 54
  Martin de Jong  2053   K   7 3 2 2 8 48 53
17   Vitalia Doumesh MIF 2125   K   7 3 2 2 8 47 53
  Ingrid de Kok  2053   K   7 2 4 1 8 47 47
19   Ruud de Kooter  2074   K   7 3 2 2 8 45 47
20   Martin van der Sluis  1954   K   7 3 1 3 7 48 53
  Micha van Tol  2092   K   7 2 3 2 7 48 51
22   Gerrit Draaisma  2065   K   7 2 3 2 7 47 51
23   Henri Macaux  2036   K   7 2 3 2 7 45 50
24   Alatenghua    K   7 3 1 3 7 44 44
25   Daniele Redivo  1979   K   7 3 1 3 7 41 41
26   Gé Berbee  1905   K   7 2 3 2 7 37 40
27   Daan van Os  2042   K   7 2 2 3 6 48 53
  Jordy van der Lugt  1931   K   7 2 2 3 6 48 50
29   Henk Stoop  1984   K   7 1 4 2 6 46 51
30   Sarah Rijgersberg  2007   K   7 1 4 2 6 44 48
31   John Folkers  1878   K   7 1 4 2 6 43 48
  Pierre Neveu  2020   K   7 3 0 4 6 43 43
33   Davide Marchegiani    K   7 2 2 3 6 41 45
34   Matthijs Broek  1831   K   7 1 4 2 6 40 43
35   Aat Verhaar  1940   K   7 0 6 1 6 38 43
36   Cor Darwinkel    K   7 2 2 3 6 34 36
37   Clemens Crucius  1957   K   7 2 1 4 5 44 49
38   Ronald Wisse  1874   K   7 0 5 2 5 43 49
39   Nicole Schouten  1921   K   7 2 1 4 5 37 39
40   Jeroen Huskens  1842   K   7 2 1 4 5 35 37
  Hidde Risselada  1832   K   7 1 3 3 5 35 35
42   Hans Stolwijk  1914   K   7 2 1 4 5 34 34
43   Kees Osté  1862   K   7 1 2 4 4 39 39
44   Dick de Jong    K   7 1 1 5 3 37 39
45   Klaas Postema    K   7 0 2 5 2 35 38
46   Dummy    K   7 0 0 7 0 38 42
 Ronde 7 
 di 12-10-2010  Erno Prosman (2377) - Martijn van der Klis (2148) 1-1Partij
 Matthijs Broek (1831) - John Folkers (1878) 1-1Partij
 Ronald Schalley (2190) - Macodou NDiaye (2348) 1-1
 Andrej Kalmakov (2315) - Cor van Dusseldorp (2281) 2-0
 Peter Frans Koops (2046) - Paul Oudshoorn (2278) 1-1
 Luca Salvato (1962) - Brion Koullen (2169) 2-0
 Daniele Macali (2048) - Richard Treur (2035) 1-1
 Erwin Heunen (2160) - Ingrid de Kok (2053) 1-1
 Erik Hoogendoorn (2156) - Micha van Tol (2092) 2-0
 Vitalia Doumesh (2125) - Pierre Neveu (2020) 2-0
 Daan van Os (2042) - Ruud de Kooter (2074) 0-2
 Nicole Schouten (1921) - Martin van der Sluis (1954) 0-2
 Clemens Crucius (1957) - Gé Berbee (1905) 0-2
 Ronald Wisse (1874) - Daniele Redivo (1979) 0-2
 Davide Marchegiani  - Aat Verhaar (1940) 1-1
 Kees Osté (1862) - Cor Darwinkel  0-2
 Jeroen Huskens (1842) - Klaas Postema  2-0
 Hans Stolwijk (1914) - Dick de Jong  2-0
 Martin de Jong (2053) - Jordy van der Lugt (1931) 2-0
 Gerrit Draaisma (2065) - Henri Macaux (2036) 1-1
 Martijn de Jong (2172) - Sarah Rijgersberg (2007) 2-0
 Hidde Risselada (1832) - Henk Stoop (1984) 1-1