HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Tavira Open Portugal 2011

    
    Link   

 Klassen: 
 Kampioenscompetitie 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen    Bergklassement    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Michel Stempher  2116   K   2 2 0 0 4 4 8
  Aboubacar Sadikh Diop  2168   K   2 2 0 0 4 4 8
  Andrej Kalmakov GMI 2331   K   2 2 0 0 4 4 8
  Evgeni Vatutin GMI 2329   K   2 2 0 0 4 4 8
  Maarten Linssen  2220   K   2 2 0 0 4 4 8
6   Ingrid de Kok  2072   K   2 1 1 0 3 3 4
  Ronald Schalley MF 2216   K   2 1 1 0 3 3 4
  Renat Melamed  2105   K   2 1 1 0 3 3 4
9   Erwin Heunen  2156   K   2 0 2 0 2 5 5
  Dieter van Gortel  1939   K   2 0 2 0 2 5 5
  Clemens Crucius  1948   K   2 0 2 0 2 5 5
12   Willem Winter  2112   K   2 0 2 0 2 4 4
  Glib Ushakov  2126   K   2 0 2 0 2 4 4
  Ton Tillemans  2046   K   2 0 2 0 2 4 4
  Cor Darwinkel  1900   K   2 0 2 0 2 4 4
  Theo Dijkstra MF 2147   K   2 0 2 0 2 4 4
  Tomasz Miksa  2186   K   2 0 2 0 2 4 4
  Gerbrand Hessing  2094   K   2 0 2 0 2 4 4
  Gerwin Mollink  2009   K   2 0 2 0 2 4 4
20   Antoine Koster    K   2 1 0 1 2 4 0
  Agne Bucinskaite  1963   K   2 1 0 1 2 4 0
  Ivan Shovkoplyas  1920   K   2 1 0 1 2 4 0
  Eric Sanders  1963   K   2 1 0 1 2 4 0
  Iskander Al Sarayfi    K   2 1 0 1 2 4 0
  Bert Verton  1918   K   2 1 0 1 2 4 0
  Gerrit Draaisma  2061   K   2 1 0 1 2 4 0
  Jan Schijff  1967   K   2 1 0 1 2 4 0
  Raphaël Zdoroviak MF 2127   K   2 1 0 1 2 4 0
  Rene Estebe  2055   K   2 1 0 1 2 4 0
30   Sarah Rijgersberg  2033   K   2 0 2 0 2 3 3
  Frits Luteijn MF 2197   K   2 0 2 0 2 3 3
  Pierre Neveu  2004   K   2 0 2 0 2 3 3
33   Leeroy Langerak  1936   K   2 0 1 1 1 5 2
  Jordy van der Lugt  1935   K   2 0 1 1 1 5 2
  Nicole Schouten  1914   K   2 0 1 1 1 5 2
36   Annick Bourgoin     K   2 0 0 2 0 4 0
  Gé Berbee  1900   K   2 0 0 2 0 4 0
  Bernard Bourgoin     K   2 0 0 2 0 4 0
  Ad Vreeswijk  1866   K   2 0 0 2 0 4 0
  René Runhaar    K   2 0 0 2 0 4 0
 Ronde 2 
 di 18-10-2011  Raphaël Zdoroviak (2127) - Evgeni Vatutin (2329) 0-2Partij
 Maarten Linssen (2220) - Agne Bucinskaite (1963) 2-0Partij  
 Gerrit Draaisma (2061) - Michel Stempher (2116) 0-2Partij  
 Leeroy Langerak (1936) - Ronald Schalley (2216) 0-2Partij
 Willem Winter (2112) - Clemens Crucius (1948) 1-1Partij
 Andrej Kalmakov (2331) - Rene Estebe (2055) 2-0
 Aboubacar Sadikh Diop (2168) - Antoine Koster  2-0
 Sarah Rijgersberg (2033) - Frits Luteijn (2197) 1-1
 Dieter van Gortel (1939) - Glib Ushakov (2126) 1-1
 Ton Tillemans (2046) - Erwin Heunen (2156) 1-1
 Renat Melamed (2105) - Jordy van der Lugt (1935) 2-0
 Cor Darwinkel (1900) - Pierre Neveu (2004) 1-1
 Ingrid de Kok (2072) - Nicole Schouten (1914) 2-0
 Theo Dijkstra (2147) - Gerbrand Hessing (2094) 1-1
 Gerwin Mollink (2009) - Tomasz Miksa (2186) 1-1
 Bernard Bourgoin   - Iskander Al Sarayfi  0-2
 Eric Sanders (1963) - Gé Berbee (1900) 2-0
 René Runhaar  - Ivan Shovkoplyas (1920) 0-2
 Ad Vreeswijk (1866) - Bert Verton (1918) 0-2
 Jan Schijff (1967) - Annick Bourgoin   2-0