HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Tavira Open Portugal 2011

    
    Link   

 Klassen: 
 Kampioenscompetitie 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen    Bergklassement    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Evgeni Vatutin GMI 2329   K   3 3 0 0 6 11 22
2   Andrej Kalmakov GMI 2331   K   3 3 0 0 6 9 18
3   Maarten Linssen  2220   K   3 2 1 0 5 12 19
4   Aboubacar Sadikh Diop  2168   K   3 2 1 0 5 11 17
5   Michel Stempher  2116   K   3 2 0 1 4 11 10
6   Ronald Schalley MF 2216   K   3 1 2 0 4 10 13
7   Eric Sanders  1963   K   3 2 0 1 4 9 6
8   Renat Melamed  2105   K   3 1 2 0 4 8 10
  Frits Luteijn MF 2197   K   3 1 2 0 4 8 10
10   Ivan Shovkoplyas  1920   K   3 2 0 1 4 8 6
11   Raphaël Zdoroviak MF 2127   K   3 2 0 1 4 8 4
12   Glib Ushakov  2126   K   3 1 2 0 4 7 9
13   Dieter van Gortel  1939   K   3 0 3 0 3 11 11
14   Ingrid de Kok  2072   K   3 1 1 1 3 11 7
15   Bert Verton  1918   K   3 1 1 1 3 10 7
  Antoine Koster    K   3 1 1 1 3 10 7
17   Rene Estebe  2055   K   3 1 1 1 3 10 5
18   Sarah Rijgersberg  2033   K   3 0 3 0 3 9 9
  Gerwin Mollink  2009   K   3 0 3 0 3 9 9
  Gerbrand Hessing  2094   K   3 0 3 0 3 9 9
  Tomasz Miksa  2186   K   3 0 3 0 3 9 9
  Theo Dijkstra MF 2147   K   3 0 3 0 3 9 9
23   Agne Bucinskaite  1963   K   3 1 1 1 3 9 5
24   Erwin Heunen  2156   K   3 0 3 0 3 8 8
25   Leeroy Langerak  1936   K   3 1 1 1 3 8 4
26   Pierre Neveu  2004   K   3 0 3 0 3 7 7
  Willem Winter  2112   K   3 0 3 0 3 7 7
28   Gerrit Draaisma  2061   K   3 1 1 1 3 7 3
29   Ton Tillemans  2046   K   3 0 2 1 2 11 7
  Clemens Crucius  1948   K   3 0 2 1 2 11 7
31   Cor Darwinkel  1900   K   3 0 2 1 2 10 6
32   Iskander Al Sarayfi    K   3 1 0 2 2 10 0
33   Jordy van der Lugt  1935   K   3 0 2 1 2 9 5
34   Nicole Schouten  1914   K   3 0 2 1 2 8 5
35   Jan Schijff  1967   K   3 1 0 2 2 8 0
36   Ad Vreeswijk  1866   K   3 1 0 2 2 6 0
37   Gé Berbee  1900   K   3 0 1 2 1 8 1
  René Runhaar    K   3 0 1 2 1 8 1
39   Bernard Bourgoin     K   3 0 0 3 0 8 0
  Annick Bourgoin     K   3 0 0 3 0 8 0
 Ronde 3 
 wo 19-10-2011  Michel Stempher (2116) - Andrej Kalmakov (2331) 0-2Partij
 Aboubacar Sadikh Diop (2168) - Maarten Linssen (2220) 1-1Partij
 Clemens Crucius (1948) - Frits Luteijn (2197) 0-2Partij
 Evgeni Vatutin (2329) - Ingrid de Kok (2072) 2-0
 Ronald Schalley (2216) - Renat Melamed (2105) 1-1
 Erwin Heunen (2156) - Sarah Rijgersberg (2033) 1-1
 Pierre Neveu (2004) - Dieter van Gortel (1939) 1-1
 Glib Ushakov (2126) - Jan Schijff (1967) 2-0
 Bert Verton (1918) - Willem Winter (2112) 1-1
 Ivan Shovkoplyas (1920) - Ton Tillemans (2046) 2-0
 Eric Sanders (1963) - Cor Darwinkel (1900) 2-0
 Iskander Al Sarayfi  - Raphaël Zdoroviak (2127) 0-2
 Rene Estebe (2055) - Gerrit Draaisma (2061) 1-1
 Agne Bucinskaite (1963) - Antoine Koster  1-1
 Gerwin Mollink (2009) - Theo Dijkstra (2147) 1-1
 Gerbrand Hessing (2094) - Tomasz Miksa (2186) 1-1
 Annick Bourgoin   - Leeroy Langerak (1936) 0-2
 Nicole Schouten (1914) - Jordy van der Lugt (1935) 1-1
 Ad Vreeswijk (1866) - Bernard Bourgoin   2-0
 Gé Berbee (1900) - René Runhaar  1-1