HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Tavira Open Portugal 2011

    
    Link   

 Klassen: 
 Kampioenscompetitie 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen    Bergklassement    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Evgeni Vatutin GMI 2329   K   4 3 1 0 7 20 33
2   Andrej Kalmakov GMI 2331   K   4 3 1 0 7 19 31
3   Maarten Linssen  2220   K   4 2 2 0 6 19 27
4   Aboubacar Sadikh Diop  2168   K   4 2 2 0 6 18 25
5   Frits Luteijn MF 2197   K   4 2 2 0 6 16 23
6   Renat Melamed  2105   K   4 2 2 0 6 14 21
7   Michel Stempher  2116   K   4 2 1 1 5 20 21
8   Ivan Shovkoplyas  1920   K   4 2 1 1 5 17 17
9   Raphaël Zdoroviak MF 2127   K   4 2 1 1 5 17 14
10   Sarah Rijgersberg  2033   K   4 1 3 0 5 16 19
  Glib Ushakov  2126   K   4 1 3 0 5 16 19
12   Tomasz Miksa  2186   K   4 1 3 0 5 14 17
13   Willem Winter  2112   K   4 1 3 0 5 12 15
14   Gerrit Draaisma  2061   K   4 2 1 1 5 12 10
15   Ronald Schalley MF 2216   K   4 1 2 1 4 19 17
16   Ingrid de Kok  2072   K   4 1 2 1 4 19 16
17   Rene Estebe  2055   K   4 1 2 1 4 19 15
18   Eric Sanders  1963   K   4 2 0 2 4 18 10
19   Erwin Heunen  2156   K   4 0 4 0 4 17 17
20   Bert Verton  1918   K   4 1 2 1 4 17 13
21   Gerwin Mollink  2009   K   4 0 4 0 4 16 16
  Theo Dijkstra MF 2147   K   4 0 4 0 4 16 16
23   Ton Tillemans  2046   K   4 1 2 1 4 16 13
24   Leeroy Langerak  1936   K   4 1 2 1 4 14 10
25   Pierre Neveu  2004   K   4 0 4 0 4 13 13
26   Nicole Schouten  1914   K   4 1 2 1 4 13 11
27   Clemens Crucius  1948   K   4 0 3 1 3 20 14
28   Dieter van Gortel  1939   K   4 0 3 1 3 18 13
  Gerbrand Hessing  2094   K   4 0 3 1 3 18 13
30   Jordy van der Lugt  1935   K   4 0 3 1 3 18 12
31   Antoine Koster    K   4 1 1 2 3 16 7
  Agne Bucinskaite  1963   K   4 1 1 2 3 16 7
33   Iskander Al Sarayfi    K   4 1 1 2 3 16 5
34   Jan Schijff  1967   K   4 1 1 2 3 13 3
35   Gé Berbee  1900   K   4 1 1 2 3 10 2
36   Cor Darwinkel  1900   K   4 0 2 2 2 17 9
37   René Runhaar    K   4 0 2 2 2 12 4
38   Ad Vreeswijk  1866   K   4 1 0 3 2 12 2
39   Bernard Bourgoin     K   4 0 1 3 1 12 2
40   Annick Bourgoin     K   4 0 0 4 0 15 0
 Ronde 4 
 do 20-10-2011  Maarten Linssen (2220) - Glib Ushakov (2126) 1-1Partij
 Michel Stempher (2116) - Ivan Shovkoplyas (1920) 1-1Partij  
 Jan Schijff (1967) - Clemens Crucius (1948) 1-1Partij
 Andrej Kalmakov (2331) - Evgeni Vatutin (2329) 1-1
 Raphaël Zdoroviak (2127) - Aboubacar Sadikh Diop (2168) 1-1
 Frits Luteijn (2197) - Ronald Schalley (2216) 2-0
 Renat Melamed (2105) - Eric Sanders (1963) 2-0
 Gerrit Draaisma (2061) - Dieter van Gortel (1939) 2-0
 Ingrid de Kok (2072) - Pierre Neveu (2004) 1-1
 Antoine Koster  - Willem Winter (2112) 0-2
 Erwin Heunen (2156) - Bert Verton (1918) 1-1
 Rene Estebe (2055) - Gerwin Mollink (2009) 1-1
 Tomasz Miksa (2186) - Agne Bucinskaite (1963) 2-0
 Sarah Rijgersberg (2033) - Gerbrand Hessing (2094) 2-0
 Ton Tillemans (2046) - Ad Vreeswijk (1866) 2-0
 Nicole Schouten (1914) - Cor Darwinkel (1900) 2-0
 Jordy van der Lugt (1935) - Iskander Al Sarayfi  1-1
 Gé Berbee (1900) - Annick Bourgoin   2-0
 René Runhaar  - Bernard Bourgoin   1-1
 Leeroy Langerak (1936) - Theo Dijkstra (2147) 1-1