HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Tavira Open Portugal 2011

    
    Link   

 Klassen: 
 Kampioenscompetitie 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7
 Alle uitslagen    Partijen    Bergklassement    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Andrej Kalmakov GMI 2331   K   5 3 2 0 8 31 47
2   Evgeni Vatutin GMI 2329   K   5 3 2 0 8 30 45
3   Aboubacar Sadikh Diop  2168   K   5 2 3 0 7 30 39
4   Frits Luteijn MF 2197   K   5 2 3 0 7 29 40
5   Maarten Linssen  2220   K   5 2 3 0 7 29 38
6   Renat Melamed  2105   K   5 2 3 0 7 27 35
7   Gerrit Draaisma  2061   K   5 3 1 1 7 22 26
8   Michel Stempher  2116   K   5 2 2 1 6 30 33
9   Sarah Rijgersberg  2033   K   5 1 4 0 6 27 32
10   Glib Ushakov  2126   K   5 1 4 0 6 27 31
11   Ronald Schalley MF 2216   K   5 2 2 1 6 27 29
12   Rene Estebe  2055   K   5 2 2 1 6 27 26
13   Raphaël Zdoroviak MF 2127   K   5 2 2 1 6 27 25
14   Tomasz Miksa  2186   K   5 1 4 0 6 25 29
15   Willem Winter  2112   K   5 1 4 0 6 22 26
16   Ton Tillemans  2046   K   5 2 2 1 6 22 23
17   Ivan Shovkoplyas  1920   K   5 2 1 2 5 30 26
18   Erwin Heunen  2156   K   5 0 5 0 5 27 27
  Gerwin Mollink  2009   K   5 0 5 0 5 27 27
20   Theo Dijkstra MF 2147   K   5 0 5 0 5 26 26
21   Ingrid de Kok  2072   K   5 1 3 1 5 26 22
22   Clemens Crucius  1948   K   5 1 3 1 5 26 21
23   Gerbrand Hessing  2094   K   5 1 3 1 5 25 22
24   Bert Verton  1918   K   5 1 3 1 5 25 20
25   Leeroy Langerak  1936   K   5 1 3 1 5 24 19
26   Dieter van Gortel  1939   K   5 0 4 1 4 27 20
27   Eric Sanders  1963   K   5 2 0 3 4 26 10
28   Jordy van der Lugt  1935   K   5 0 4 1 4 25 18
29   Agne Bucinskaite  1963   K   5 1 2 2 4 25 16
30   Iskander Al Sarayfi    K   5 1 2 2 4 24 12
31   Antoine Koster    K   5 1 2 2 4 23 12
32   Jan Schijff  1967   K   5 1 2 2 4 22 11
33   Pierre Neveu  2004   K   5 0 4 1 4 21 15
34   Nicole Schouten  1914   K   5 1 2 2 4 21 12
35   René Runhaar    K   5 1 2 2 4 16 9
36   Gé Berbee  1900   K   5 1 1 3 3 20 6
37   Cor Darwinkel  1900   K   5 0 2 3 2 22 10
38   Ad Vreeswijk  1866   K   5 1 0 4 2 22 4
39   Bernard Bourgoin     K   5 0 2 3 2 17 5
40   Annick Bourgoin     K   5 0 1 4 1 21 2
 Ronde 5 
 do 20-10-2011  Evgeni Vatutin (2329) - Renat Melamed (2105) 1-1Partij
 Frits Luteijn (2197) - Maarten Linssen (2220) 1-1Partij  
 Willem Winter (2112) - Michel Stempher (2116) 1-1Partij
 Eric Sanders (1963) - Ton Tillemans (2046) 0-2Partij
 Clemens Crucius (1948) - Ad Vreeswijk (1866) 2-0Partij
 Aboubacar Sadikh Diop (2168) - Andrej Kalmakov (2331) 1-1
 Ivan Shovkoplyas (1920) - Gerrit Draaisma (2061) 0-2
 Tomasz Miksa (2186) - Raphaël Zdoroviak (2127) 1-1
 Glib Ushakov (2126) - Sarah Rijgersberg (2033) 1-1
 Ronald Schalley (2216) - Nicole Schouten (1914) 2-0
 Leeroy Langerak (1936) - Ingrid de Kok (2072) 1-1
 Pierre Neveu (2004) - Rene Estebe (2055) 0-2
 Gerwin Mollink (2009) - Erwin Heunen (2156) 1-1
 Theo Dijkstra (2147) - Bert Verton (1918) 1-1
 Gerbrand Hessing (2094) - Gé Berbee (1900) 2-0
 Dieter van Gortel (1939) - Jan Schijff (1967) 1-1
 Jordy van der Lugt (1935) - Antoine Koster  1-1
 Agne Bucinskaite (1963) - Iskander Al Sarayfi  1-1
 Cor Darwinkel (1900) - René Runhaar  0-2
 Bernard Bourgoin   - Annick Bourgoin   1-1