HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Chernyshev Memorial Semi-final B Rusland 2017 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Final A 
 Final B 
 Semi-final A 
 Semi-final B 
 Quarterfinal 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Evelina Kadyrova    HfB   9 6 3 0 15 78 92
2   Aygiza Muhametyanova  1900   HfB   9 6 2 1 14 74 89
3   Arslan Akhmetzyanov    HfB   9 5 2 2 12 80 95
4   Radmir Yusupov    HfB   9 4 4 1 12 77 92
5   Timur Mazitov    HfB   9 5 2 2 12 75 90
6   Dinar Arslanov    HfB   9 5 2 2 12 72 86
7   Yaroslava Vatolina    HfB   9 5 1 3 11 73 88
8   Irina Marfina    HfB   9 5 1 3 11 68 83
9   Samira Magadeeva    HfB   9 5 1 3 11 61 73
10   Kamila Valieva    HfB   9 5 0 4 10 75 90
11   Timur Safuanov    HfB   9 4 2 3 10 74 88
12   Iskander Yanbaev    HfB   9 4 2 3 10 68 83
13   Georgy Kosarev    HfB   9 4 2 3 10 57 72
14   Kamila Kadyrova    HfB   9 4 1 4 9 69 81
15   Christina Sidorova    HfB   9 4 1 4 9 63 75
  Adelia Gazizova    HfB   9 4 1 4 9 63 75
17   Artem Golovatyuk     HfB   9 4 1 4 9 61 72
18   Timur Mustafin    HfB   9 3 3 3 9 54 65
19   Marat Yanbaev    HfB   9 4 1 4 9 51 65
20   Maksim Ramazanov    HfB   9 4 0 5 8 64 75
21   Safiya Kamalova    HfB   9 3 2 4 8 59 71
22   Rufina Khubbitdinova    HfB   9 3 2 4 8 56 70
23   Artur Nuretdinov    HfB   9 3 2 4 8 53 67
24   Stepan Shirshakov    HfB   9 3 1 5 7 67 79
25   Alia Khazeeva    HfB   9 3 1 5 7 64 76
26   Zlata Parahina    HfB   9 3 1 5 7 48 59
27   Rajan Bikmukhametov    HfB   9 2 1 6 5 49 59
28   Yulai Sharafetdinov    HfB   9 1 1 7 3 50 60
29   Snezhana Sidorova     HfB   9 1 1 7 3 49 61
30   Sabir Sabirov    HfB   9 0 2 7 2 50 61
 Ronde 9 
 zo 17-12-2017  Zlata Parahina  - Sabir Sabirov  2-0
 Artur Nuretdinov  - Yulai Sharafetdinov  2-0
 Rufina Khubbitdinova  - Snezhana Sidorova   2-0
 Safiya Kamalova  - Rajan Bikmukhametov  2-0
 Alia Khazeeva  - Artem Golovatyuk   0-2
 Marat Yanbaev  -  Stepan Shirshakov  2-0
 Adelia Gazizova  - Timur Mustafin  1-1
 Georgy Kosarev  - Maksim Ramazanov  2-0
 Samira Magadeeva  - Kamila Kadyrova  2-0
 Christina Sidorova  - Irina Marfina  0-2
 Timur Safuanov  - Dinar Arslanov  0-2
 Arslan Akhmetzyanov  - Kamila Valieva  2-0
 Radmir Yusupov  - Yaroslava Vatolina  1-1
 Timur Mazitov  - Aygiza Muhametyanova (1900) 0-2
 Iskander Yanbaev  - Evelina Kadyrova  0-2