HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Chernyshev Memorial Quarterfinal Rusland 2017 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Final A 
 Final B 
 Semi-final A 
 Semi-final B 
 Quarterfinal 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Tamerlan Akhmerov CMF 2042   1e   9 8 1 0 17 76 90
2   Agata Parahina MFF 2007   1e   9 6 2 1 14 78 95
3   Vladimir Barashkov  1936   1e   9 6 0 3 12 76 93
  Rustam Shayahmetov    1e   9 5 2 2 12 76 93
5   Ekaterina Beller    1e   9 5 2 2 12 69 81
6   Rufina Tavlykaeva CMFF 1955   1e   9 6 0 3 12 68 85
7   Mikhail Pekerski  1947   1e   9 5 1 3 11 82 99
8   Timur Mazitov    1e   9 4 3 2 11 73 85
9   Radmir Yusupov    1e   9 5 1 3 11 72 86
10   Aygiza Muhametyanova  1900   1e   9 5 0 4 10 76 90
11   Arslan Akhmetzyanov    1e   9 5 0 4 10 68 82
12   Dinar Arslanov    1e   9 5 0 4 10 65 79
13   Kamila Valieva    1e   9 5 0 4 10 63 80
  Evelina Kadyrova    1e   9 5 0 4 10 63 75
15   Adelia Gazizova    1e   9 5 0 4 10 62 79
16   Iskander Yanbaev    1e   9 4 1 4 9 68 85
17   Irina Marfina    1e   9 3 2 4 8 66 78
18   Alia Khazeeva    1e   9 4 0 5 8 64 76
19   Yaroslava Vatolina    1e   9 3 2 4 8 59 71
20   Maksim Ramazanov    1e   9 4 0 5 8 57 69
21   Safiya Kamalova    1e   9 3 2 4 8 52 62
22   Georgy Kosarev    1e   9 3 2 4 8 48 58
23   Christina Sidorova    1e   9 3 1 5 7 63 75
24   Samira Magadeeva    1e   9 2 3 4 7 54 71
25   Rufina Khubbitdinova    1e   9 3 1 5 7 50 60
26   Minigul Masagutova    1e   9 2 2 5 6 45 57
27   Artem Golovatyuk     1e   9 2 0 7 4 54 64
28   Artur Nuretdinov    1e   9 2 0 7 4 50 62
29   Zlata Parahina    1e   9 1 2 6 4 44 56
30   Snezhana Sidorova     1e   9 1 0 8 2 45 55
 Ronde 9 
 za 16-12-2017  Minigul Masagutova  - Artem Golovatyuk   2-0
 Georgy Kosarev  - Artur Nuretdinov  2-0
 Zlata Parahina  - Rufina Khubbitdinova  1-1
 Maksim Ramazanov  - Snezhana Sidorova   2-0
 Safiya Kamalova  - Samira Magadeeva  1-1
 Irina Marfina  - Adelia Gazizova  0-2
 Alia Khazeeva  - Dinar Arslanov  0-2
 Christina Sidorova  - Kamila Valieva  0-2
 Evelina Kadyrova  - Iskander Yanbaev  2-0
 Ekaterina Beller  - Aygiza Muhametyanova (1900) 2-0
 Timur Mazitov  - Radmir Yusupov  1-1
 Yaroslava Vatolina  - Rustam Shayahmetov  0-2
 Mikhail Pekerski (1947) - Rufina Tavlykaeva (1955) 0-2
 Agata Parahina (2007) - Arslan Akhmetzyanov  2-0
 Vladimir Barashkov (1936) - Tamerlan Akhmerov (2042) 0-2