HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   NK voor Clubteams KNDB 2019

        Link   

  Jun-Asp

 Klassen: 
 Pupillen 
 Welpen 
 Jun-Asp 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DUO Doetinchem  ....................6126
2  HDC Hoogeveen  ..................5..124
3  Rompa Leder/D.A.M.  ............4........122
  Brainsport Eindhoven  ..............4......122
  WSDV  ................4....122
6  SNA  ..........3..........110
  Den Haag  ..........3..........110
8  Denk en Zet Culemborg  ....2................10-2
  DV VBI Huissen  ......2..............10-2
  WSDV 2  ........2............10-2
11  Het Noorden  ..1..................10-4
12  DUO Doetinchem 2  0....................10-6

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 1
za 14-12-2019     Brainsport Eindhoven  -   DV VBI Huissen  
4
-
2
 Jan Kornilov (929) - Linsey van Leeuwen (573) 1-1
 Lev Gilevych (726) - Stefanya Baliakina (507) 1-1
 Yaroslav Gilevych (679) - Raf Neuhaus (399) 2-0
   WSDV  -   WSDV 2  
4
-
2
 Luise Gabbert (803) - Fernande de Graaf (779) 0-2
 Ivar Smijers (1029) - Marjory Feyt (673) 2-0
 Ákosh Kardos (1059) - Marie Gabbert (820) 2-0
   Den Haag  -   SNA  
3
-
3
 Berke Yigittürk (1210) - Luuk Terweijden (681) 1-1
 Emre Hageman (1191) - Jelle van der Eng (980) 1-1
 Gökhan Bagci (748) - Mick Boudens (447) 1-1
   Denk en Zet Culemborg  -   Rompa Leder/D.A.M.  
2
-
4
 Albert Cramer (363) - Yuri Derks (723) 0-2
 Simon Harmsma (1196) - Casper Derks  2-0
 Kenny Wang  - Mirte Verheijen  0-2
   HDC Hoogeveen  -   Het Noorden  
5
-
1
 Nicole de Vries (955) - Tamar Visser (912) 2-0
 Pascal Strijker (739) - Yneke Goerres (806) 2-0
 Renco Oostindjer (954) - Demi Peters (749) 1-1
   DUO Doetinchem  -   DUO Doetinchem 2  
6
-
0
 Tom Rinner (1159) - Meike Kokke  2-0
 Hans Rinner (1058) - Marit van Haaren  2-0
 Hidde Terpstra  - Isa van Haaren (310) 2-0