HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   NK voor Clubteams KNDB 2019

        Link   

  Jun-Asp

 Klassen: 
 Pupillen 
 Welpen 
 Jun-Asp 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  WSDV  ....3......5..64..4712
2  Rompa Leder/D.A.M.  ..3..3..4........6468
  DUO Doetinchem  ..3....3....4....6468
4  Den Haag  3..........43..5..466
5  HDC Hoogeveen  ..3....5....3..3..454
6  Het Noorden  ....3..1......5..4452
  Denk en Zet Culemborg  ..2........34..4..452
8  Brainsport Eindhoven  1....2....3..4....43-4
9  SNA  ....233..2........42-4
10  DV VBI Huissen  0........1..2....442-10
11  WSDV 2  2....13..2........41-8
12  DUO Doetinchem 2  ..00....2......2..40-16

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 4
za 14-12-2019     DV VBI Huissen  -   Het Noorden  
1
-
5
 Linsey van Leeuwen (573) - Demi Peters (749) 1-1
 Stefanya Baliakina (507) - Tamar Visser (912) 0-2
 Raf Neuhaus (399) - Yneke Goerres (806) 0-2
   Rompa Leder/D.A.M.  -   DUO Doetinchem 2  
6
-
0
 Yuri Derks (723) - Meike Kokke  2-0
 Mirte Verheijen  - Marit van Haaren  2-0
 Casper Derks  - Isa van Haaren (310) 2-0
   SNA  -   DUO Doetinchem  
2
-
4
 Luuk Terweijden (681) - Tom Rinner (1159) 0-2
 Jelle van der Eng (980) - Hans Rinner (1058) 0-2
 Mick Boudens (447) - Hidde Terpstra  2-0
   WSDV 2  -   HDC Hoogeveen  
3
-
3
 Marie Gabbert (820) - Nicole de Vries (955) 0-2
 Marjory Feyt (673) - Pascal Strijker (739) 1-1
 Fernande de Graaf (779) - Renco Oostindjer (954) 2-0
   Brainsport Eindhoven  -   Denk en Zet Culemborg  
3
-
3
 Jan Kornilov (929) - Simon Harmsma (1196) 0-2
 Lev Gilevych (726) - Gregory de Vries (465) 2-0
 Yaroslav Gilevych (679) - Kenny Wang  1-1
   WSDV  -   Den Haag  
3
-
3
 Luise Gabbert (803) - Berke Yigittürk (1210) 0-2
 Ákosh Kardos (1059) - Emre Hageman (1191) 1-1
 Ivar Smijers (1029) - Gökhan Bagci (748) 2-0