HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2008 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Groep F 
 Groep G 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Ben Provoost MF 2266   A   4 4 0 0 8 21 12
2   Roel Boomstra MI 2277   A   4 3 1 0 7 18 9
3   Michiel Kroesbergen MF 2260   A   4 3 1 0 7 16 8
4   Wouter Ludwig  2224   A   4 2 2 0 6 22 10
5   Martin Dolfing MF 2355   A   4 2 2 0 6 16 9
  Tjalling Goedemoed  2251   A   4 2 2 0 6 16 8
7   Jean Marc Ndjofang GMI 2354   A   4 2 2 0 6 15 7
8   Jan Ekke de Vries  2235   A   4 1 3 0 5 18 10
  Rein van der Pal MF 2294   A   4 1 3 0 5 18 9
10   Martijn Vissers MF 2226   A   4 1 1 2 3 15 8
11   Marino Barkel MF 2234   A   4 1 1 2 3 14 8
 Ronde 4 
 za 06-09-2008  Zainal Palmans (2137) - Ben Provoost (2266) 0-2
 Ingrid de Kok (1986) - Wouter Ludwig (2224) 1-1
 Niek Smeitink (2021) - Simona Kulakauskaite  0-2
 Alexandra Betting (1964) - Roel Boomstra (2277) 0-2
 Maikel Palmans (2232) - Michiel Kroesbergen (2260) 0-2
 Willem Leijenaar (2148) - Fenno Werkman  2-0
 Alexander Slot  - Sarah Rijgersberg (1960) 0-2
 Jeroen Kos (2187) - Joël Palmans (2006) 2-0
 Maarten Wichgers (2083) - Riender de Vries  1-1
 Bart Stegeman (2134) - Auke Zijlstra  1-1
 Lieuwe Riddersma  - Jasper Daems (2145) 0-2
 Rein van der Pal (2294) - Jan Ekke de Vries (2235) 1-1
 Jean Marc Ndjofang (2354) - Martijn van Gortel (2050) 2-0
 Berend Plijter (1960) - Tjalling Goedemoed (2251) 0-2
 Erwin Heslinga (2118) - Martin Dolfing (2355) 0-2
 Gerard Bruins (1996) - Tjalling van den Bosch (2035) 0-2
 Marcel Corba (2104) - René Wijpkema  2-0
 Gert Bosker (2073) - Leo van der Galiën  2-0
 Hans Zondervan (2137) - Fedde Kramer  2-0
 Jan Adema (2090) - Johannes van der Veer  2-0
 Jan Jacobs (1947) - Heike Verheul (1949) 0-2
 Marinus Damkat  - Rik Smit  2-0
 Danny Staal (2162) - Klaas Hendrik Leijenaar (2177) 2-0
 Hans van Dijk  - Gertjan Kolsté (2085) 1-1
 Frank Eektimmerman  - Bé Eggens (2108) 0-2
 Cor Darwinkel  - Bastiaan Hollander (2193) 1-1
 Rien Wijermars  - Jos Plijter (1900) 2-0
 Sietse Nagel (2117) - Saskia Veltman (2044) 2-0
 Jaap Huizinga (2015) - Bert Woolschot (2070) 0-2
 Leonie de Graag (1977) - Matthijs Broek (1815) 2-0
 Henk Pruim  - Gert-Jan Hoeve (2019) 0-2
 Jan Algra (2065) - Joost Hendriksen (2182) 1-1
 Johan Rademaker (1993) - Wouter Sipma (2164) 1-1
 Brenda Wijninga-van Voorthuizen (1944) - Klaas van der Laan (1889) 0-2
 Paul Wijninga (2102) - Peter Boonstra  2-0
 Gauke Dirk Nijholt  - Foeke Tiemensma (2168) 0-2
 Wim Koopman (1944) - Irene Stegeman (1990) 0-2
 Martijn Vissers (2226) - Joop van der Heide  2-0
 Nick Hoving (2028) - Gerwin Kolkman  2-0
 Sico Jurrius  - Marino Barkel (2234) 0-2
 Jilles van Kesteren  - Ronald Wisse (1841) 2-0