HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2008 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Groep F 
 Groep G 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Gert Bosker  2073   C   6 3 2 1 8 41 28
  Maarten Wichgers  2083   C   6 2 4 0 8 41 27
3   Bart Stegeman  2134   C   6 2 4 0 8 40 29
4   Hans Zondervan  2137   C   6 2 4 0 8 39 25
5   Marcel Corba  2104   C   6 1 5 0 7 47 30
6   Auke Zijlstra    C   6 1 5 0 7 41 28
7   René Wijpkema    C   6 3 1 2 7 40 26
8   Erwin Heslinga  2118   C   6 2 3 1 7 39 25
9   Bé Eggens  2108   C   6 3 1 2 7 38 25
  Paul Wijninga  2102   C   6 3 1 2 7 38 25
11   Gert-Jan Hoeve  2019   C   6 2 2 2 6 35 22
12   Jan Adema  2090   C   6 2 1 3 5 40 27
 Ronde 6 
 za 06-09-2008  Ben Provoost (2266) - Roel Boomstra (2277) 1-1
 Michiel Kroesbergen (2260) - Martin Dolfing (2355) 0-2
 Wouter Ludwig (2224) - Jasper Daems (2145) 0-2
 Niek Smeitink (2021) - Zainal Palmans (2137) 0-2
 Riender de Vries  - Maikel Palmans (2232) 0-2
 Willem Leijenaar (2148) - Simona Kulakauskaite  2-0
 Rein van der Pal (2294) - Jean Marc Ndjofang (2354) 0-2
 Sarah Rijgersberg (1960) - Jan Ekke de Vries (2235) 0-2
 Bart Stegeman (2134) - Maarten Wichgers (2083) 1-1
 Tjalling Goedemoed (2251) - Gert-Jan Hoeve (2019) 2-0
 Jeroen Kos (2187) - Leonie de Graag (1977) 2-0
 Marcel Corba (2104) - Foeke Tiemensma (2168) 1-1
 Auke Zijlstra  - Paul Wijninga (2102) 1-1
 Fenno Werkman  - Danny Staal (2162) 0-2
 Gertjan Kolsté (2085) - Gert Bosker (2073) 0-2
 Martijn van Gortel (2050) - Hans Zondervan (2137) 0-2
 Erwin Heslinga (2118) - Jaap Huizinga (2015) 2-0
 Rien Wijermars  - Bé Eggens (2108) 0-2
 Marino Barkel (2234) - Jan Adema (2090) 2-0
 Alexandra Betting (1964) - Marinus Damkat  2-0
 Nick Hoving (2028) - Alexander Slot  2-0
 René Wijpkema  - Heike Verheul (1949) 2-0
 Joost Hendriksen (2182) - Ingrid de Kok (1986) 2-0
 Frank Eektimmerman  - Bastiaan Hollander (2193) 0-2
 Johannes van der Veer  - Irene Stegeman (1990) 1-1
 Klaas Hendrik Leijenaar (2177) - Berend Plijter (1960) 2-0
 Tjalling van den Bosch (2035) - Martijn Vissers (2226) 0-2
 Klaas van der Laan (1889) - Lieuwe Riddersma  2-0
 Hans van Dijk  - Wim Koopman (1944) 1-1
 Brenda Wijninga-van Voorthuizen (1944) - Peter Boonstra  1-1
 Sietse Nagel (2117) - Bert Woolschot (2070) 1-1
 Jan Algra (2065) - Matthijs Broek (1815) 2-0
 Joël Palmans (2006) - Wouter Sipma (2164) 1-1
 Fedde Kramer  - Gerwin Kolkman  2-0
 Johan Rademaker (1993) - Jan Jacobs (1947) 0-2
 Rik Smit  - Leo van der Galiën  1-1
 Gerard Bruins (1996) - Jos Plijter (1900) 1-1
 Joop van der Heide  - Cor Darwinkel  0-2
 Jilles van Kesteren  - Gauke Dirk Nijholt  0-2
 Saskia Veltman (2044) - Henk Pruim  0-2
 Sico Jurrius  - Ronald Wisse (1841) 0-2