HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2008 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Groep F 
 Groep G 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Marinus Damkat    G   6 2 1 3 5 33 22
2   Rien Wijermars    G   6 2 1 3 5 32 22
  Brenda Wijninga-van Voorthuizen  1944   G   6 2 1 3 5 32 21
4   Rik Smit    G   6 1 2 3 4 34 21
5   Jos Plijter  1900   G   6 1 2 3 4 28 18
6   Gauke Dirk Nijholt    G   6 1 2 3 4 26 17
7   Matthijs Broek  1815   G   6 0 3 3 3 24 17
8   Ronald Wisse  1841   G   6 1 1 4 3 23 15
9   Jilles van Kesteren    G   6 1 0 5 2 28 19
10   Joop van der Heide    G   6 0 1 5 1 28 19
11   Sico Jurrius    G   6 0 1 5 1 26 16
 Ronde 6 
 za 06-09-2008  Ben Provoost (2266) - Roel Boomstra (2277) 1-1
 Michiel Kroesbergen (2260) - Martin Dolfing (2355) 0-2
 Wouter Ludwig (2224) - Jasper Daems (2145) 0-2
 Niek Smeitink (2021) - Zainal Palmans (2137) 0-2
 Riender de Vries  - Maikel Palmans (2232) 0-2
 Willem Leijenaar (2148) - Simona Kulakauskaite  2-0
 Rein van der Pal (2294) - Jean Marc Ndjofang (2354) 0-2
 Sarah Rijgersberg (1960) - Jan Ekke de Vries (2235) 0-2
 Bart Stegeman (2134) - Maarten Wichgers (2083) 1-1
 Tjalling Goedemoed (2251) - Gert-Jan Hoeve (2019) 2-0
 Jeroen Kos (2187) - Leonie de Graag (1977) 2-0
 Marcel Corba (2104) - Foeke Tiemensma (2168) 1-1
 Auke Zijlstra  - Paul Wijninga (2102) 1-1
 Fenno Werkman  - Danny Staal (2162) 0-2
 Gertjan Kolsté (2085) - Gert Bosker (2073) 0-2
 Martijn van Gortel (2050) - Hans Zondervan (2137) 0-2
 Erwin Heslinga (2118) - Jaap Huizinga (2015) 2-0
 Rien Wijermars  - Bé Eggens (2108) 0-2
 Marino Barkel (2234) - Jan Adema (2090) 2-0
 Alexandra Betting (1964) - Marinus Damkat  2-0
 Nick Hoving (2028) - Alexander Slot  2-0
 René Wijpkema  - Heike Verheul (1949) 2-0
 Joost Hendriksen (2182) - Ingrid de Kok (1986) 2-0
 Frank Eektimmerman  - Bastiaan Hollander (2193) 0-2
 Johannes van der Veer  - Irene Stegeman (1990) 1-1
 Klaas Hendrik Leijenaar (2177) - Berend Plijter (1960) 2-0
 Tjalling van den Bosch (2035) - Martijn Vissers (2226) 0-2
 Klaas van der Laan (1889) - Lieuwe Riddersma  2-0
 Hans van Dijk  - Wim Koopman (1944) 1-1
 Brenda Wijninga-van Voorthuizen (1944) - Peter Boonstra  1-1
 Sietse Nagel (2117) - Bert Woolschot (2070) 1-1
 Jan Algra (2065) - Matthijs Broek (1815) 2-0
 Joël Palmans (2006) - Wouter Sipma (2164) 1-1
 Fedde Kramer  - Gerwin Kolkman  2-0
 Johan Rademaker (1993) - Jan Jacobs (1947) 0-2
 Rik Smit  - Leo van der Galiën  1-1
 Gerard Bruins (1996) - Jos Plijter (1900) 1-1
 Joop van der Heide  - Cor Darwinkel  0-2
 Jilles van Kesteren  - Gauke Dirk Nijholt  0-2
 Saskia Veltman (2044) - Henk Pruim  0-2
 Sico Jurrius  - Ronald Wisse (1841) 0-2