HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2008 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Groep F 
 Groep G 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Sarah Rijgersberg  1065   E   4 3 1 0 7 20 9
2   Alexander Slot  1052   E   4 2 1 1 5 19 10
3   Alexandra Betting  1040   E   4 2 1 1 5 17 7
4   Ingrid de Kok  1047   E   4 2 1 1 5 14 6
5   Lieuwe Riddersma  1043   E   4 1 2 1 4 15 7
6   Leonie de Graag  1033   E   4 1 2 1 4 14 6
7   Klaas van der Laan  1079   E   4 2 0 2 4 12 5
8   Jan Jacobs  1050   E   4 1 1 2 3 19 10
9   Johan Rademaker  1068   E   4 1 1 2 3 15 8
10   Fedde Kramer  1035   E   4 0 3 1 3 14 7
11   Wouter Sipma  1081   E   4 0 3 1 3 11 6
12   Saskia Veltman  1067   E   4 1 0 3 2 12 7
 Ronde 4 
 za 06-09-2008  Zainal Palmans (1269) - Ben Provoost (1426) 0-2
 Ingrid de Kok (1047) - Wouter Ludwig (1385) 1-1
 Niek Smeitink (1144) - Simona Kulakauskaite  0-2
 Alexandra Betting (1040) - Roel Boomstra (1436) 0-2
 Maikel Palmans (1332) - Michiel Kroesbergen (1430) 0-2
 Willem Leijenaar (1278) - Fenno Werkman (983) 2-0
 Alexander Slot (1052) - Sarah Rijgersberg (1065) 0-2
 Jeroen Kos (1329) - Joël Palmans (1170) 2-0
 Maarten Wichgers (1207) - Riender de Vries (952) 1-1
 Bart Stegeman (1230) - Auke Zijlstra (1207) 1-1
 Lieuwe Riddersma (1043) - Jasper Daems (1315) 0-2
 Rein van der Pal (1406) - Jan Ekke de Vries (1390) 1-1
 Jean Marc Ndjofang (1489) - Martijn van Gortel (1151) 2-0
 Berend Plijter (1100) - Tjalling Goedemoed (1394) 0-2
 Erwin Heslinga (1261) - Martin Dolfing (1508) 0-2
 Gerard Bruins (1028) - Tjalling van den Bosch (1166) 0-2
 Marcel Corba (1237) - René Wijpkema (1207) 2-0
 Gert Bosker (1202) - Leo van der Galiën (969) 2-0
 Hans Zondervan (1251) - Fedde Kramer (1035) 2-0
 Jan Adema (1232) - Johannes van der Veer (1262) 2-0
 Jan Jacobs (1050) - Heike Verheul (1011) 0-2
 Marinus Damkat (859) - Rik Smit  2-0
 Danny Staal (1284) - Klaas Hendrik Leijenaar (1329) 2-0
 Hans van Dijk (964) - Gertjan Kolsté (1179) 1-1
 Frank Eektimmerman (1083) - Bé Eggens (1210) 0-2
 Cor Darwinkel (894) - Bastiaan Hollander (1329) 1-1
 Rien Wijermars (878) - Jos Plijter (831) 2-0
 Sietse Nagel (1151) - Saskia Veltman (1067) 2-0
 Jaap Huizinga (1096) - Bert Woolschot (1180) 0-2
 Leonie de Graag (1033) - Matthijs Broek (826) 2-0
 Henk Pruim (1008) - Gert-Jan Hoeve (1201) 0-2
 Jan Algra (1262) - Joost Hendriksen (1278) 1-1
 Johan Rademaker (1068) - Wouter Sipma (1081) 1-1
 Brenda Wijninga-van Voorthuizen (889) - Klaas van der Laan (1079) 0-2
 Paul Wijninga (1221) - Peter Boonstra (1197) 2-0
 Gauke Dirk Nijholt (714) - Foeke Tiemensma (1307) 0-2
 Wim Koopman (998) - Irene Stegeman (1016) 0-2
 Martijn Vissers (1369) - Joop van der Heide (789) 2-0
 Nick Hoving (987) - Gerwin Kolkman (1022) 2-0
 Sico Jurrius (777) - Marino Barkel (1374) 0-2
 Jilles van Kesteren (615) - Ronald Wisse (876) 2-0