HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2008 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Groep F 
 Groep G 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Sarah Rijgersberg  1960   E   1 1 0 0 2 0 0
  Alexander Slot    E   1 1 0 0 2 0 0
  Jan Jacobs  1947   E   1 1 0 0 2 0 0
4   Leonie de Graag  1977   E   1 0 1 0 1 1 -1
  Lieuwe Riddersma    E   1 0 1 0 1 1 -1
  Alexandra Betting  1964   E   1 0 1 0 1 1 -1
  Fedde Kramer    E   1 0 1 0 1 1 -1
8   Ingrid de Kok  1986   E   1 0 0 1 0 2 -2
  Wouter Sipma  2164   E   1 0 0 1 0 2 -2
  Klaas van der Laan  1889   E   1 0 0 1 0 2 -2
  Johan Rademaker  1993   E   1 0 0 1 0 2 -2
  Saskia Veltman  2044   E   1 0 0 1 0 2 -2
 Ronde 1 
 vr 05-09-2008  Martin Dolfing (2355) - Marcel Corba (2104) 1-1
 Gert Bosker (2073) - Zainal Palmans (2137) 0-2
 Jean Marc Ndjofang (2354) - Johannes van der Veer  1-1
 Sietse Nagel (2117) - Joost Hendriksen (2182) 2-0
 Roel Boomstra (2277) - Paul Wijninga (2102) 2-0
 Gert-Jan Hoeve (2019) - Willem Leijenaar (2148) 0-2
 Michiel Kroesbergen (2260) - Bart Stegeman (2134) 1-1
 Peter Boonstra  - Foeke Tiemensma (2168) 1-1
 Ben Provoost (2266) - Jan Algra (2065) 2-0
 René Wijpkema  - Jasper Daems (2145) 0-2
 Erwin Heslinga (2118) - Rein van der Pal (2294) 1-1
 Hans Zondervan (2137) - Jan Ekke de Vries (2235) 1-1
 Bastiaan Hollander (2193) - Joël Palmans (2006) 2-0
 Jan Adema (2090) - Wouter Ludwig (2224) 0-2
 Jeroen Kos (2187) - Bert Woolschot (2070) 2-0
 Auke Zijlstra  - Marino Barkel (2234) 1-1
 Bé Eggens (2108) - Martijn Vissers (2226) 1-1
 Maikel Palmans (2232) - Maarten Wichgers (2083) 1-1
 Ingrid de Kok (1986) - Martijn van Gortel (2050) 0-2
 Lieuwe Riddersma  - Niek Smeitink (2021) 1-1
 Gerwin Kolkman  - Simona Kulakauskaite  0-2
 Alexandra Betting (1964) - Berend Plijter (1960) 1-1
 Fedde Kramer  - Jaap Huizinga (2015) 1-1
 Frank Eektimmerman  - Leonie de Graag (1977) 1-1
 Wouter Sipma (2164) - Gerard Bruins (1996) 0-2
 Klaas van der Laan (1889) - Sarah Rijgersberg (1960) 0-2
 Johan Rademaker (1993) - Alexander Slot  0-2
 Saskia Veltman (2044) - Jan Jacobs (1947) 0-2
 Irene Stegeman (1990) - Joop van der Heide  2-0
 Heike Verheul (1949) - Rik Smit  1-1
 Henk Pruim  - Gauke Dirk Nijholt  1-1
 Wim Koopman (1944) - Jilles van Kesteren  2-0
 Brenda Wijninga-van Voorthuizen (1944) - Fenno Werkman  0-2
 Rien Wijermars  - Hans van Dijk  0-2
 Ronald Wisse (1841) - Riender de Vries  0-2
 Marinus Damkat  - Cor Darwinkel  2-0
 Jos Plijter (1900) - Leo van der Galiën  2-0
 Matthijs Broek (1815) - Sico Jurrius  1-1
 Tjalling Goedemoed (2251) - Klaas Hendrik Leijenaar (2177) 1-1
 Danny Staal (2162) - Gertjan Kolsté (2085) 1-1
 Tjalling van den Bosch (2035) - Nick Hoving (2028) 1-1