HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2008 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Groep F 
 Groep G 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Alexander Slot    E   2 2 0 0 4 4 0
2   Sarah Rijgersberg  1960   E   2 2 0 0 4 2 0
3   Jan Jacobs  1947   E   2 1 1 0 3 5 0
4   Alexandra Betting  1964   E   2 1 1 0 3 3 0
5   Lieuwe Riddersma    E   2 0 2 0 2 5 0
6   Leonie de Graag  1977   E   2 0 2 0 2 4 0
  Johan Rademaker  1993   E   2 1 0 1 2 4 0
  Fedde Kramer    E   2 0 2 0 2 4 0
9   Saskia Veltman  2044   E   2 1 0 1 2 3 0
10   Ingrid de Kok  1986   E   2 1 0 1 2 2 0
11   Wouter Sipma  2164   E   2 0 1 1 1 4 0
12   Klaas van der Laan  1889   E   2 0 0 2 0 6 0
 Ronde 2 
 vr 05-09-2008  Wouter Ludwig (2224) - Roel Boomstra (2277) 1-1
 Willem Leijenaar (2148) - Bastiaan Hollander (2193) 2-0
 Zainal Palmans (2137) - Sietse Nagel (2117) 2-0
 Martijn van Gortel (2050) - Jeroen Kos (2187) 0-2
 Jasper Daems (2145) - Ben Provoost (2266) 0-2
 Sarah Rijgersberg (1960) - Irene Stegeman (1990) 2-0
 Alexander Slot  - Wim Koopman (1944) 2-0
 Jan Jacobs (1947) - Marinus Damkat  1-1
 Simona Kulakauskaite  - Jos Plijter (1900) 2-0
 Gerard Bruins (1996) - Fenno Werkman  1-1
 Hans van Dijk  - Riender de Vries  0-2
 Rein van der Pal (2294) - Martin Dolfing (2355) 1-1
 Foeke Tiemensma (2168) - Maikel Palmans (2232) 0-2
 Marcel Corba (2104) - Erwin Heslinga (2118) 1-1
 Klaas Hendrik Leijenaar (2177) - Peter Boonstra  1-1
 Maarten Wichgers (2083) - Auke Zijlstra  1-1
 Marino Barkel (2234) - Danny Staal (2162) 0-2
 Jan Ekke de Vries (2235) - Tjalling Goedemoed (2251) 1-1
 Bart Stegeman (2134) - Jean Marc Ndjofang (2354) 1-1
 Gertjan Kolsté (2085) - Hans Zondervan (2137) 1-1
 Martijn Vissers (2226) - Michiel Kroesbergen (2260) 0-2
 Johannes van der Veer  - Bé Eggens (2108) 0-2
 Niek Smeitink (2021) - Tjalling van den Bosch (2035) 2-0
 Berend Plijter (1960) - Frank Eektimmerman  1-1
 Jaap Huizinga (2015) - Lieuwe Riddersma  1-1
 Leonie de Graag (1977) - Fedde Kramer  1-1
 Nick Hoving (2028) - Alexandra Betting (1964) 0-2
 Sico Jurrius  - Heike Verheul (1949) 0-2
 Rik Smit  - Henk Pruim  2-0
 Gauke Dirk Nijholt  - Matthijs Broek (1815) 1-1
 Paul Wijninga (2102) - Gert Bosker (2073) 0-2
 Joël Palmans (2006) - Gert-Jan Hoeve (2019) 1-1
 Bert Woolschot (2070) - Jan Adema (2090) 0-2
 Joost Hendriksen (2182) - René Wijpkema  1-1
 Jan Algra (2065) - Wouter Sipma (2164) 1-1
 Leo van der Galiën  - Klaas van der Laan (1889) 2-0
 Cor Darwinkel  - Johan Rademaker (1993) 0-2
 Joop van der Heide  - Saskia Veltman (2044) 0-2
 Jilles van Kesteren  - Ingrid de Kok (1986) 0-2
 Gerwin Kolkman  - Brenda Wijninga-van Voorthuizen (1944) 0-2
 Rien Wijermars  - Ronald Wisse (1841) 2-0