HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2008 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Groep F 
 Groep G 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Ben Provoost MF 2266   A   3 3 0 0 6 10 4
2   Wouter Ludwig  2224   A   3 2 1 0 5 11 3
3   Roel Boomstra MI 2277   A   3 2 1 0 5 10 3
4   Michiel Kroesbergen MF 2260   A   3 2 1 0 5 8 3
5   Rein van der Pal MF 2294   A   3 1 2 0 4 10 4
6   Jan Ekke de Vries  2235   A   3 1 2 0 4 9 3
  Jean Marc Ndjofang GMI 2354   A   3 1 2 0 4 9 3
  Tjalling Goedemoed  2251   A   3 1 2 0 4 9 3
  Martin Dolfing MF 2355   A   3 1 2 0 4 9 3
10   Martijn Vissers MF 2226   A   3 0 1 2 1 11 3
11   Marino Barkel MF 2234   A   3 0 1 2 1 10 3
 Ronde 3 
 vr 05-09-2008  René Wijpkema  - Martijn Vissers (2226) 2-0Partij
 Riender de Vries  - Zainal Palmans (2137) 0-2
 Simona Kulakauskaite  - Alexander Slot  1-1
 Sarah Rijgersberg (1960) - Willem Leijenaar (2148) 1-1
 Jeroen Kos (2187) - Ben Provoost (2266) 0-2
 Bé Eggens (2108) - Wouter Ludwig (2224) 0-2
 Roel Boomstra (2277) - Jan Jacobs (1947) 2-0
 Fenno Werkman  - Marinus Damkat  2-0
 Alexandra Betting (1964) - Gerard Bruins (1996) 2-0
 Heike Verheul (1949) - Niek Smeitink (2021) 0-2
 Michiel Kroesbergen (2260) - Rik Smit  2-0
 Maikel Palmans (2232) - Danny Staal (2162) 2-0
 Martijn van Gortel (2050) - Rien Wijermars  2-0
 Leo van der Galiën  - Hans van Dijk  1-1
 Jos Plijter (1900) - Ingrid de Kok (1986) 0-2
 Brenda Wijninga-van Voorthuizen (1944) - Maarten Wichgers (2083) 0-2
 Saskia Veltman (2044) - Bart Stegeman (2134) 0-2
 Jan Adema (2090) - Gertjan Kolsté (2085) 1-1
 Berend Plijter (1960) - Gauke Dirk Nijholt  2-0
 Matthijs Broek (1815) - Lieuwe Riddersma  0-2
 Bastiaan Hollander (2193) - Jean Marc Ndjofang (2354) 0-2
 Auke Zijlstra  - Sietse Nagel (2117) 2-0
 Peter Boonstra  - Jasper Daems (2145) 0-2
 Martin Dolfing (2355) - Wim Koopman (1944) 2-0
 Irene Stegeman (1990) - Erwin Heslinga (2118) 0-2
 Johan Rademaker (1993) - Rein van der Pal (2294) 0-2
 Gert Bosker (2073) - Marcel Corba (2104) 1-1
 Tjalling Goedemoed (2251) - Leonie de Graag (1977) 2-0
 Fedde Kramer  - Klaas Hendrik Leijenaar (2177) 1-1
 Frank Eektimmerman  - Hans Zondervan (2137) 1-1
 Jan Ekke de Vries (2235) - Jaap Huizinga (2015) 2-0
 Joost Hendriksen (2182) - Foeke Tiemensma (2168) 1-1
 Joël Palmans (2006) - Marino Barkel (2234) 2-0
 Johannes van der Veer  - Nick Hoving (2028) 2-0
 Wouter Sipma (2164) - Henk Pruim  1-1
 Tjalling van den Bosch (2035) - Sico Jurrius  2-0
 Gert-Jan Hoeve (2019) - Jan Algra (2065) 1-1
 Bert Woolschot (2070) - Jilles van Kesteren  2-0
 Klaas van der Laan (1889) - Joop van der Heide  2-0
 Cor Darwinkel  - Gerwin Kolkman  1-1
 Ronald Wisse (1841) - Paul Wijninga (2102) 0-2