HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2008 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Groep F 
 Groep G 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Alexander Slot    E   3 2 1 0 5 9 2
  Sarah Rijgersberg  1960   E   3 2 1 0 5 9 2
3   Alexandra Betting  1964   E   3 2 1 0 5 8 3
4   Lieuwe Riddersma    E   3 1 2 0 4 9 2
5   Ingrid de Kok  1986   E   3 2 0 1 4 6 2
6   Jan Jacobs  1947   E   3 1 1 1 3 10 3
7   Fedde Kramer    E   3 0 3 0 3 7 2
8   Johan Rademaker  1993   E   3 1 0 2 2 10 4
  Leonie de Graag  1977   E   3 0 2 1 2 10 3
10   Klaas van der Laan  1889   E   3 1 0 2 2 8 3
11   Saskia Veltman  2044   E   3 1 0 2 2 7 3
  Wouter Sipma  2164   E   3 0 2 1 2 7 2
 Ronde 3 
 vr 05-09-2008  René Wijpkema  - Martijn Vissers (2226) 2-0Partij
 Riender de Vries  - Zainal Palmans (2137) 0-2
 Simona Kulakauskaite  - Alexander Slot  1-1
 Sarah Rijgersberg (1960) - Willem Leijenaar (2148) 1-1
 Jeroen Kos (2187) - Ben Provoost (2266) 0-2
 Bé Eggens (2108) - Wouter Ludwig (2224) 0-2
 Roel Boomstra (2277) - Jan Jacobs (1947) 2-0
 Fenno Werkman  - Marinus Damkat  2-0
 Alexandra Betting (1964) - Gerard Bruins (1996) 2-0
 Heike Verheul (1949) - Niek Smeitink (2021) 0-2
 Michiel Kroesbergen (2260) - Rik Smit  2-0
 Maikel Palmans (2232) - Danny Staal (2162) 2-0
 Martijn van Gortel (2050) - Rien Wijermars  2-0
 Leo van der Galiën  - Hans van Dijk  1-1
 Jos Plijter (1900) - Ingrid de Kok (1986) 0-2
 Brenda Wijninga-van Voorthuizen (1944) - Maarten Wichgers (2083) 0-2
 Saskia Veltman (2044) - Bart Stegeman (2134) 0-2
 Jan Adema (2090) - Gertjan Kolsté (2085) 1-1
 Berend Plijter (1960) - Gauke Dirk Nijholt  2-0
 Matthijs Broek (1815) - Lieuwe Riddersma  0-2
 Bastiaan Hollander (2193) - Jean Marc Ndjofang (2354) 0-2
 Auke Zijlstra  - Sietse Nagel (2117) 2-0
 Peter Boonstra  - Jasper Daems (2145) 0-2
 Martin Dolfing (2355) - Wim Koopman (1944) 2-0
 Irene Stegeman (1990) - Erwin Heslinga (2118) 0-2
 Johan Rademaker (1993) - Rein van der Pal (2294) 0-2
 Gert Bosker (2073) - Marcel Corba (2104) 1-1
 Tjalling Goedemoed (2251) - Leonie de Graag (1977) 2-0
 Fedde Kramer  - Klaas Hendrik Leijenaar (2177) 1-1
 Frank Eektimmerman  - Hans Zondervan (2137) 1-1
 Jan Ekke de Vries (2235) - Jaap Huizinga (2015) 2-0
 Joost Hendriksen (2182) - Foeke Tiemensma (2168) 1-1
 Joël Palmans (2006) - Marino Barkel (2234) 2-0
 Johannes van der Veer  - Nick Hoving (2028) 2-0
 Wouter Sipma (2164) - Henk Pruim  1-1
 Tjalling van den Bosch (2035) - Sico Jurrius  2-0
 Gert-Jan Hoeve (2019) - Jan Algra (2065) 1-1
 Bert Woolschot (2070) - Jilles van Kesteren  2-0
 Klaas van der Laan (1889) - Joop van der Heide  2-0
 Cor Darwinkel  - Gerwin Kolkman  1-1
 Ronald Wisse (1841) - Paul Wijninga (2102) 0-2