HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2008 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Groep F 
 Groep G 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Ben Provoost MF 2266   A   5 5 0 0 10 31 20
2   Michiel Kroesbergen MF 2260   A   5 4 1 0 9 29 19
  Roel Boomstra MI 2277   A   5 4 1 0 9 29 18
4   Wouter Ludwig  2224   A   5 3 2 0 8 29 15
  Jasper Daems  2145   B   5 4 0 1 8 29 15
6   Martin Dolfing MF 2355   A   5 3 2 0 8 28 17
7   Zainal Palmans  2137   B   5 3 1 1 7 34 20
8   Willem Leijenaar  2148   B   5 3 1 1 7 33 19
  Maikel Palmans  2232   B   5 3 1 1 7 33 19
10   Jean Marc Ndjofang GMI 2354   A   5 2 3 0 7 30 18
  Sarah Rijgersberg  1960   E   5 3 1 1 7 30 17
12   Maarten Wichgers  2083   C   5 2 3 0 7 29 18
  Bart Stegeman  2134   C   5 2 3 0 7 29 18
14   Jan Ekke de Vries  2235   A   5 2 3 0 7 28 17
  Rein van der Pal MF 2294   A   5 2 3 0 7 28 17
  Simona Kulakauskaite    D   5 3 1 1 7 28 15
17   Niek Smeitink  2021   D   5 3 1 1 7 26 15
18   Riender de Vries    F   5 3 1 1 7 24 16
19   Tjalling Goedemoed  2251   A   5 2 2 1 6 31 18
  Jeroen Kos MF 2187   B   5 3 0 2 6 31 18
21   Marcel Corba  2104   C   5 1 4 0 6 30 17
22   Auke Zijlstra    C   5 1 4 0 6 29 18
  Danny Staal  2162   B   5 2 2 1 6 29 17
24   Gert Bosker  2073   C   5 2 2 1 6 28 18
25   Hans Zondervan  2137   C   5 1 4 0 6 27 17
26   Martijn van Gortel  2050   D   5 3 0 2 6 26 16
27   Fenno Werkman    F   5 2 2 1 6 25 15
  Gertjan Kolsté  2085   D   5 1 4 0 6 25 15
29   Paul Wijninga  2102   C   5 3 0 2 6 24 14
30   Foeke Tiemensma  2168   B   5 2 2 1 6 22 13
31   Leonie de Graag  1977   E   5 2 2 1 6 21 12
32   Gert-Jan Hoeve  2019   C   5 2 2 1 6 19 10
33   Erwin Heslinga  2118   C   5 1 3 1 5 31 18
34   Jan Adema  2090   C   5 2 1 2 5 30 18
  Bé Eggens  2108   C   5 2 1 2 5 30 17
36   Alexandra Betting  1964   E   5 2 1 2 5 29 17
37   Alexander Slot    E   5 2 1 2 5 28 18
38   René Wijpkema    C   5 2 1 2 5 27 16
39   Ingrid de Kok  1986   E   5 2 1 2 5 26 16
40   Frank Eektimmerman    D   5 1 3 1 5 25 16
41   Johannes van der Veer    B   5 2 1 2 5 24 15
42   Berend Plijter  1960   D   5 1 3 1 5 23 15
  Tjalling van den Bosch  2035   D   5 2 1 2 5 23 15
  Martijn Vissers MF 2226   A   5 2 1 2 5 23 13
45   Irene Stegeman  1990   F   5 2 1 2 5 22 14
  Heike Verheul  1949   F   5 2 1 2 5 22 13
  Bastiaan Hollander  2193   B   5 2 1 2 5 22 13
  Klaas Hendrik Leijenaar  2177   B   5 1 3 1 5 22 13
49   Nick Hoving  2028   F   5 2 1 2 5 21 13
  Marinus Damkat    G   5 2 1 2 5 21 12
  Joost Hendriksen  2182   B   5 1 3 1 5 21 12
52   Marino Barkel MF 2234   A   5 2 1 2 5 19 12
  Rien Wijermars    G   5 2 1 2 5 19 12
54   Lieuwe Riddersma    E   5 1 2 2 4 28 17
55   Peter Boonstra    D   5 1 2 2 4 27 17
  Hans van Dijk    F   5 1 2 2 4 27 17
57   Sietse Nagel  2117   D   5 2 0 3 4 26 17
58   Bert Woolschot  2070   D   5 2 0 3 4 23 15
59   Brenda Wijninga-van Voorthuizen  1944   G   5 2 0 3 4 22 13
  Wim Koopman  1944   F   5 2 0 3 4 22 12
61   Klaas van der Laan  1889   E   5 2 0 3 4 21 13
62   Jaap Huizinga  2015   D   5 1 2 2 4 20 11
63   Jan Algra  2065   B   5 0 3 2 3 29 16
64   Joël Palmans  2006   D   5 1 1 3 3 27 16
65   Fedde Kramer    E   5 0 3 2 3 26 16
  Jan Jacobs  1947   E   5 1 1 3 3 26 15
  Rik Smit    G   5 1 1 3 3 26 15
68   Gerard Bruins  1996   F   5 1 1 3 3 24 15
69   Jos Plijter  1900   G   5 1 1 3 3 23 13
70   Leo van der Galiën    F   5 1 1 3 3 22 13
  Johan Rademaker  1993   E   5 1 1 3 3 22 13
72   Gerwin Kolkman    F   5 1 1 3 3 19 11
73   Wouter Sipma  2164   E   5 0 3 2 3 17 9
74   Matthijs Broek  1815   G   5 0 3 2 3 16 9
75   Gauke Dirk Nijholt    G   5 0 2 3 2 20 12
  Cor Darwinkel    F   5 0 2 3 2 20 12
77   Jilles van Kesteren    G   5 1 0 4 2 19 13
  Saskia Veltman  2044   E   5 1 0 4 2 19 11
79   Henk Pruim    F   5 0 2 3 2 18 10
80   Ronald Wisse  1841   G   5 0 1 4 1 21 13
  Sico Jurrius    G   5 0 1 4 1 21 13
82   Joop van der Heide    G   5 0 1 4 1 17 11
 Ronde 5 
 za 06-09-2008  Ben Provoost (2266) - Simona Kulakauskaite  2-0
 Michiel Kroesbergen (2260) - Sarah Rijgersberg (1960) 2-0
 Roel Boomstra (2277) - Willem Leijenaar (2148) 2-0
 Wouter Ludwig (2224) - Heike Verheul (1949) 2-0
 Jean Marc Ndjofang (2354) - Zainal Palmans (2137) 1-1
 Martin Dolfing (2355) - Jeroen Kos (2187) 2-0
 Jasper Daems (2145) - Tjalling Goedemoed (2251) 2-0
 Marinus Damkat  - Niek Smeitink (2021) 0-2
 Tjalling van den Bosch (2035) - Maikel Palmans (2232) 0-2
 Ingrid de Kok (1986) - Bart Stegeman (2134) 0-2
 Riender de Vries  - Alexander Slot  2-0
 Bé Eggens (2108) - Rein van der Pal (2294) 0-2
 Danny Staal (2162) - Marcel Corba (2104) 1-1
 Jan Ekke de Vries (2235) - Alexandra Betting (1964) 2-0
 Hans Zondervan (2137) - Gert Bosker (2073) 1-1
 Fenno Werkman  - Auke Zijlstra  1-1
 Maarten Wichgers (2083) - Jan Adema (2090) 2-0
 Wouter Sipma (2164) - Martijn van Gortel (2050) 0-2
 Erwin Heslinga (2118) - Rien Wijermars  1-1
 Gertjan Kolsté (2085) - Klaas van der Laan (1889) 2-0
 Foeke Tiemensma (2168) - Hans van Dijk  2-0
 Irene Stegeman (1990) - Berend Plijter (1960) 1-1
 Paul Wijninga (2102) - Sietse Nagel (2117) 2-0
 Leonie de Graag (1977) - Lieuwe Riddersma  2-0
 Bert Woolschot (2070) - Gert-Jan Hoeve (2019) 0-2
 Johannes van der Veer  - Jilles van Kesteren  2-0
 Jan Jacobs (1947) - Nick Hoving (2028) 0-2
 Rik Smit  - Marino Barkel (2234) 0-2
 Fedde Kramer  - Frank Eektimmerman  0-2
 Joost Hendriksen (2182) - Gerard Bruins (1996) 2-0
 Martijn Vissers (2226) - Jan Algra (2065) 2-0
 Bastiaan Hollander (2193) - Johan Rademaker (1993) 2-0
 Leo van der Galiën  - René Wijpkema  0-2
 Klaas Hendrik Leijenaar (2177) - Joël Palmans (2006) 2-0
 Jos Plijter (1900) - Matthijs Broek (1815) 1-1
 Peter Boonstra  - Saskia Veltman (2044) 2-0
 Gauke Dirk Nijholt  - Wim Koopman (1944) 0-2
 Jaap Huizinga (2015) - Cor Darwinkel  2-0
 Henk Pruim  - Brenda Wijninga-van Voorthuizen (1944) 0-2
 Gerwin Kolkman  - Sico Jurrius  2-0
 Joop van der Heide  - Ronald Wisse (1841) 1-1