HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2008 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Groep F 
 Groep G 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Sarah Rijgersberg  1960   E   5 3 1 1 7 30 17
2   Leonie de Graag  1977   E   5 2 2 1 6 21 12
3   Alexandra Betting  1964   E   5 2 1 2 5 29 17
4   Alexander Slot    E   5 2 1 2 5 28 18
5   Ingrid de Kok  1986   E   5 2 1 2 5 26 16
6   Lieuwe Riddersma    E   5 1 2 2 4 28 17
7   Klaas van der Laan  1889   E   5 2 0 3 4 21 13
8   Fedde Kramer    E   5 0 3 2 3 26 16
  Jan Jacobs  1947   E   5 1 1 3 3 26 15
10   Johan Rademaker  1993   E   5 1 1 3 3 22 13
11   Wouter Sipma  2164   E   5 0 3 2 3 17 9
12   Saskia Veltman  2044   E   5 1 0 4 2 19 11
 Ronde 5 
 za 06-09-2008  Ben Provoost (2266) - Simona Kulakauskaite  2-0
 Michiel Kroesbergen (2260) - Sarah Rijgersberg (1960) 2-0
 Roel Boomstra (2277) - Willem Leijenaar (2148) 2-0
 Wouter Ludwig (2224) - Heike Verheul (1949) 2-0
 Jean Marc Ndjofang (2354) - Zainal Palmans (2137) 1-1
 Martin Dolfing (2355) - Jeroen Kos (2187) 2-0
 Jasper Daems (2145) - Tjalling Goedemoed (2251) 2-0
 Marinus Damkat  - Niek Smeitink (2021) 0-2
 Tjalling van den Bosch (2035) - Maikel Palmans (2232) 0-2
 Ingrid de Kok (1986) - Bart Stegeman (2134) 0-2
 Riender de Vries  - Alexander Slot  2-0
 Bé Eggens (2108) - Rein van der Pal (2294) 0-2
 Danny Staal (2162) - Marcel Corba (2104) 1-1
 Jan Ekke de Vries (2235) - Alexandra Betting (1964) 2-0
 Hans Zondervan (2137) - Gert Bosker (2073) 1-1
 Fenno Werkman  - Auke Zijlstra  1-1
 Maarten Wichgers (2083) - Jan Adema (2090) 2-0
 Wouter Sipma (2164) - Martijn van Gortel (2050) 0-2
 Erwin Heslinga (2118) - Rien Wijermars  1-1
 Gertjan Kolsté (2085) - Klaas van der Laan (1889) 2-0
 Foeke Tiemensma (2168) - Hans van Dijk  2-0
 Irene Stegeman (1990) - Berend Plijter (1960) 1-1
 Paul Wijninga (2102) - Sietse Nagel (2117) 2-0
 Leonie de Graag (1977) - Lieuwe Riddersma  2-0
 Bert Woolschot (2070) - Gert-Jan Hoeve (2019) 0-2
 Johannes van der Veer  - Jilles van Kesteren  2-0
 Jan Jacobs (1947) - Nick Hoving (2028) 0-2
 Rik Smit  - Marino Barkel (2234) 0-2
 Fedde Kramer  - Frank Eektimmerman  0-2
 Joost Hendriksen (2182) - Gerard Bruins (1996) 2-0
 Martijn Vissers (2226) - Jan Algra (2065) 2-0
 Bastiaan Hollander (2193) - Johan Rademaker (1993) 2-0
 Leo van der Galiën  - René Wijpkema  0-2
 Klaas Hendrik Leijenaar (2177) - Joël Palmans (2006) 2-0
 Jos Plijter (1900) - Matthijs Broek (1815) 1-1
 Peter Boonstra  - Saskia Veltman (2044) 2-0
 Gauke Dirk Nijholt  - Wim Koopman (1944) 0-2
 Jaap Huizinga (2015) - Cor Darwinkel  2-0
 Henk Pruim  - Brenda Wijninga-van Voorthuizen (1944) 0-2
 Gerwin Kolkman  - Sico Jurrius  2-0
 Joop van der Heide  - Ronald Wisse (1841) 1-1