HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2008 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Groep F 
 Groep G 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Ben Provoost MF 2266   A   7 5 2 0 12 69 51
2   Martin Dolfing MF 2355   A   7 4 3 0 11 65 46
  Roel Boomstra MI 2277   A   7 4 3 0 11 65 46
4   Jasper Daems  2145   B   7 5 1 1 11 63 46
5   Michiel Kroesbergen MF 2260   A   7 5 1 1 11 59 42
6   Jean Marc Ndjofang GMI 2354   A   7 4 3 0 11 58 41
7   Zainal Palmans  2137   B   7 4 2 1 10 64 45
8   Jan Ekke de Vries  2235   A   7 3 4 0 10 56 40
  Jeroen Kos MF 2187   B   7 5 0 2 10 56 39
10   Wouter Ludwig  2224   A   7 4 2 1 10 54 38
11   Tjalling Goedemoed  2251   A   7 3 3 1 9 60 43
  Maikel Palmans  2232   B   7 4 1 2 9 60 42
13   Willem Leijenaar  2148   B   7 4 1 2 9 59 42
  Marcel Corba  2104   C   7 2 5 0 9 59 42
15   Gert Bosker  2073   C   7 3 3 1 9 58 44
  Danny Staal  2162   B   7 3 3 1 9 58 43
17   Hans Zondervan  2137   C   7 2 5 0 9 56 41
18   René Wijpkema    C   7 4 1 2 9 53 38
19   Paul Wijninga  2102   C   7 4 1 2 9 52 38
  Klaas Hendrik Leijenaar  2177   B   7 3 3 1 9 52 37
21   Simona Kulakauskaite    D   7 4 1 2 9 50 34
22   Martijn Vissers MF 2226   A   7 4 1 2 9 49 37
23   Nick Hoving  2028   F   7 4 1 2 9 46 33
24   Rein van der Pal MF 2294   A   7 2 4 1 8 60 44
25   Bart Stegeman  2134   C   7 2 4 1 8 57 42
26   Auke Zijlstra    C   7 1 6 0 8 54 39
  Maarten Wichgers  2083   C   7 2 4 1 8 54 39
28   Erwin Heslinga  2118   C   7 2 4 1 8 53 37
29   Martijn van Gortel  2050   D   7 4 0 3 8 51 35
30   Gertjan Kolsté  2085   D   7 2 4 1 8 50 36
31   Niek Smeitink  2021   D   7 3 2 2 8 49 34
32   Johannes van der Veer    B   7 3 2 2 8 48 35
  Gert-Jan Hoeve  2019   C   7 3 2 2 8 48 34
34   Marino Barkel MF 2234   A   7 3 2 2 8 47 35
  Joost Hendriksen  2182   B   7 2 4 1 8 47 34
36   Sarah Rijgersberg  1960   E   7 3 1 3 7 56 40
37   Alexandra Betting  1964   E   7 3 1 3 7 55 40
38   Bé Eggens  2108   C   7 3 1 3 7 54 39
39   Foeke Tiemensma  2168   B   7 2 3 2 7 51 38
  Jan Adema  2090   C   7 3 1 3 7 51 37
41   Peter Boonstra    D   7 2 3 2 7 50 35
  Jan Algra  2065   B   7 2 3 2 7 50 35
43   Riender de Vries    F   7 3 1 3 7 49 36
  Sietse Nagel  2117   D   7 3 1 3 7 49 35
  Bastiaan Hollander  2193   B   7 3 1 3 7 49 34
46   Tjalling van den Bosch  2035   D   7 3 1 3 7 47 35
47   Berend Plijter  1960   D   7 2 3 2 7 45 32
  Fedde Kramer    E   7 2 3 2 7 45 31
49   Jan Jacobs  1947   E   7 3 1 3 7 44 29
50   Wim Koopman  1944   F   7 3 1 3 7 38 25
51   Joël Palmans  2006   D   7 2 2 3 6 51 37
52   Fenno Werkman    F   7 2 2 3 6 48 35
53   Leonie de Graag  1977   E   7 2 2 3 6 47 34
54   Irene Stegeman  1990   F   7 2 2 3 6 46 37
55   Jaap Huizinga  2015   D   7 2 2 3 6 43 29
  Rik Smit    G   7 2 2 3 6 43 28
57   Klaas van der Laan  1889   E   7 3 0 4 6 39 29
58   Henk Pruim    F   7 2 2 3 6 34 24
59   Alexander Slot    E   7 2 1 4 5 51 37
60   Heike Verheul  1949   F   7 2 1 4 5 50 37
  Frank Eektimmerman    D   7 1 3 3 5 50 35
62   Ingrid de Kok  1986   E   7 2 1 4 5 47 35
  Bert Woolschot  2070   D   7 2 1 4 5 47 35
64   Brenda Wijninga-van Voorthuizen  1944   G   7 2 1 4 5 46 33
65   Marinus Damkat    G   7 2 1 4 5 45 33
  Hans van Dijk    F   7 1 3 3 5 45 33
  Lieuwe Riddersma    E   7 1 3 3 5 45 31
68   Rien Wijermars    G   7 2 1 4 5 42 31
69   Wouter Sipma  2164   E   7 0 5 2 5 41 29
70   Gerwin Kolkman    F   7 2 1 4 5 40 28
71   Johan Rademaker  1993   E   7 2 1 4 5 39 28
72   Gerard Bruins  1996   F   7 1 2 4 4 43 31
  Leo van der Galiën    F   7 1 2 4 4 43 30
74   Saskia Veltman  2044   E   7 2 0 5 4 40 31
75   Gauke Dirk Nijholt    G   7 1 2 4 4 38 29
76   Cor Darwinkel    F   7 1 2 4 4 36 28
  Jos Plijter  1900   G   7 1 2 4 4 36 24
78   Matthijs Broek  1815   G   7 0 3 4 3 34 24
79   Sico Jurrius    G   7 1 1 5 3 32 23
  Ronald Wisse  1841   G   7 1 1 5 3 32 22
81   Jilles van Kesteren    G   7 1 0 6 2 38 27
82   Joop van der Heide    G   7 0 1 6 1 35 23
 Ronde 7 
 za 06-09-2008  Martin Dolfing (2355) - Ben Provoost (2266) 1-1
 Jasper Daems (2145) - Roel Boomstra (2277) 1-1
 Zainal Palmans (2137) - Jan Ekke de Vries (2235) 1-1
 Willem Leijenaar (2148) - Michiel Kroesbergen (2260) 0-2
 Maikel Palmans (2232) - Jean Marc Ndjofang (2354) 0-2
 Hans Zondervan (2137) - Tjalling Goedemoed (2251) 1-1
 Gert Bosker (2073) - Danny Staal (2162) 1-1
 Bart Stegeman (2134) - Jeroen Kos (2187) 0-2
 Maarten Wichgers (2083) - Wouter Ludwig (2224) 0-2
 Klaas van der Laan (1889) - Marcel Corba (2104) 0-2
 Marino Barkel (2234) - Rein van der Pal (2294) 1-1
 Sarah Rijgersberg (1960) - Nick Hoving (2028) 0-2
 Auke Zijlstra  - Joost Hendriksen (2182) 1-1
 Bastiaan Hollander (2193) - René Wijpkema  0-2
 Martijn Vissers (2226) - Alexandra Betting (1964) 2-0
 Niek Smeitink (2021) - Erwin Heslinga (2118) 1-1
 Klaas Hendrik Leijenaar (2177) - Riender de Vries  2-0
 Foeke Tiemensma (2168) - Simona Kulakauskaite  0-2
 Bé Eggens (2108) - Paul Wijninga (2102) 0-2
 Gertjan Kolsté (2085) - Brenda Wijninga-van Voorthuizen (1944) 2-0
 Irene Stegeman (1990) - Martijn van Gortel (2050) 0-2
 Gert-Jan Hoeve (2019) - Fenno Werkman  2-0
 Leonie de Graag (1977) - Johannes van der Veer  0-2
 Jan Adema (2090) - Cor Darwinkel  2-0
 Bert Woolschot (2070) - Peter Boonstra  0-2
 Heike Verheul (1949) - Sietse Nagel (2117) 0-2
 Wim Koopman (1944) - Frank Eektimmerman  2-0
 Jan Algra (2065) - Rien Wijermars  2-0
 Berend Plijter (1960) - Marinus Damkat  2-0
 Alexander Slot  - Fedde Kramer  0-2
 Jan Jacobs (1947) - Ingrid de Kok (1986) 2-0
 Hans van Dijk  - Tjalling van den Bosch (2035) 0-2
 Gauke Dirk Nijholt  - Joël Palmans (2006) 0-2
 Lieuwe Riddersma  - Wouter Sipma (2164) 1-1
 Leo van der Galiën  - Saskia Veltman (2044) 0-2
 Jaap Huizinga (2015) - Jos Plijter (1900) 2-0
 Rik Smit  - Gerard Bruins (1996) 2-0
 Ronald Wisse (1841) - Johan Rademaker (1993) 0-2
 Matthijs Broek (1815) - Gerwin Kolkman  0-2
 Henk Pruim  - Jilles van Kesteren  2-0
 Sico Jurrius  - Joop van der Heide  2-0