HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2008 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Groep F 
 Groep G 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Sarah Rijgersberg  1960   E   7 3 1 3 7 56 40
2   Alexandra Betting  1964   E   7 3 1 3 7 55 40
3   Fedde Kramer    E   7 2 3 2 7 45 31
4   Jan Jacobs  1947   E   7 3 1 3 7 44 29
5   Leonie de Graag  1977   E   7 2 2 3 6 47 34
6   Klaas van der Laan  1889   E   7 3 0 4 6 39 29
7   Alexander Slot    E   7 2 1 4 5 51 37
8   Ingrid de Kok  1986   E   7 2 1 4 5 47 35
9   Lieuwe Riddersma    E   7 1 3 3 5 45 31
10   Wouter Sipma  2164   E   7 0 5 2 5 41 29
11   Johan Rademaker  1993   E   7 2 1 4 5 39 28
12   Saskia Veltman  2044   E   7 2 0 5 4 40 31
 Ronde 7 
 za 06-09-2008  Martin Dolfing (2355) - Ben Provoost (2266) 1-1
 Jasper Daems (2145) - Roel Boomstra (2277) 1-1
 Zainal Palmans (2137) - Jan Ekke de Vries (2235) 1-1
 Willem Leijenaar (2148) - Michiel Kroesbergen (2260) 0-2
 Maikel Palmans (2232) - Jean Marc Ndjofang (2354) 0-2
 Hans Zondervan (2137) - Tjalling Goedemoed (2251) 1-1
 Gert Bosker (2073) - Danny Staal (2162) 1-1
 Bart Stegeman (2134) - Jeroen Kos (2187) 0-2
 Maarten Wichgers (2083) - Wouter Ludwig (2224) 0-2
 Klaas van der Laan (1889) - Marcel Corba (2104) 0-2
 Marino Barkel (2234) - Rein van der Pal (2294) 1-1
 Sarah Rijgersberg (1960) - Nick Hoving (2028) 0-2
 Auke Zijlstra  - Joost Hendriksen (2182) 1-1
 Bastiaan Hollander (2193) - René Wijpkema  0-2
 Martijn Vissers (2226) - Alexandra Betting (1964) 2-0
 Niek Smeitink (2021) - Erwin Heslinga (2118) 1-1
 Klaas Hendrik Leijenaar (2177) - Riender de Vries  2-0
 Foeke Tiemensma (2168) - Simona Kulakauskaite  0-2
 Bé Eggens (2108) - Paul Wijninga (2102) 0-2
 Gertjan Kolsté (2085) - Brenda Wijninga-van Voorthuizen (1944) 2-0
 Irene Stegeman (1990) - Martijn van Gortel (2050) 0-2
 Gert-Jan Hoeve (2019) - Fenno Werkman  2-0
 Leonie de Graag (1977) - Johannes van der Veer  0-2
 Jan Adema (2090) - Cor Darwinkel  2-0
 Bert Woolschot (2070) - Peter Boonstra  0-2
 Heike Verheul (1949) - Sietse Nagel (2117) 0-2
 Wim Koopman (1944) - Frank Eektimmerman  2-0
 Jan Algra (2065) - Rien Wijermars  2-0
 Berend Plijter (1960) - Marinus Damkat  2-0
 Alexander Slot  - Fedde Kramer  0-2
 Jan Jacobs (1947) - Ingrid de Kok (1986) 2-0
 Hans van Dijk  - Tjalling van den Bosch (2035) 0-2
 Gauke Dirk Nijholt  - Joël Palmans (2006) 0-2
 Lieuwe Riddersma  - Wouter Sipma (2164) 1-1
 Leo van der Galiën  - Saskia Veltman (2044) 0-2
 Jaap Huizinga (2015) - Jos Plijter (1900) 2-0
 Rik Smit  - Gerard Bruins (1996) 2-0
 Ronald Wisse (1841) - Johan Rademaker (1993) 0-2
 Matthijs Broek (1815) - Gerwin Kolkman  0-2
 Henk Pruim  - Jilles van Kesteren  2-0
 Sico Jurrius  - Joop van der Heide  2-0