HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2008 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Groep F 
 Groep G 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Alexandra Betting  1964   E   8 4 1 3 9 70 52
2   Jan Jacobs  1947   E   8 4 1 3 9 59 41
3   Sarah Rijgersberg  1960   E   8 3 1 4 7 69 53
4   Ingrid de Kok  1986   E   8 3 1 4 7 62 46
  Leonie de Graag  1977   E   8 2 3 3 7 62 46
6   Fedde Kramer    E   8 2 3 3 7 61 46
7   Klaas van der Laan  1889   E   8 3 1 4 7 48 38
8   Lieuwe Riddersma    E   8 1 4 3 6 56 40
9   Saskia Veltman  2044   E   8 3 0 5 6 47 37
10   Alexander Slot    E   8 2 1 5 5 58 43
11   Wouter Sipma  2164   E   8 0 5 3 5 56 41
12   Johan Rademaker  1993   E   8 2 1 5 5 55 41
 Ronde 8 
 za 06-09-2008  Ben Provoost (2266) - Jean Marc Ndjofang (2354) 1-1
 Jasper Daems (2145) - Martin Dolfing (2355) 1-1
 Roel Boomstra (2277) - Michiel Kroesbergen (2260) 2-0
 Wouter Ludwig (2224) - Zainal Palmans (2137) 2-0
 Jan Ekke de Vries (2235) - Jeroen Kos (2187) 0-2
 Tjalling Goedemoed (2251) - Marino Barkel (2234) 1-1
 Nick Hoving (2028) - Maikel Palmans (2232) 1-1
 Marcel Corba (2104) - Martijn Vissers (2226) 0-2
 Paul Wijninga (2102) - Willem Leijenaar (2148) 2-0
 Simona Kulakauskaite  - Danny Staal (2162) 0-2
 Gert Bosker (2073) - Klaas Hendrik Leijenaar (2177) 2-0
 René Wijpkema  - Hans Zondervan (2137) 1-1
 Rein van der Pal (2294) - Wim Koopman (1944) 2-0
 Joost Hendriksen (2182) - Bart Stegeman (2134) 1-1
 Gert-Jan Hoeve (2019) - Auke Zijlstra  2-0
 Johannes van der Veer  - Maarten Wichgers (2083) 1-1
 Erwin Heslinga (2118) - Gertjan Kolsté (2085) 2-0
 Martijn van Gortel (2050) - Niek Smeitink (2021) 2-0
 Jan Jacobs (1947) - Sarah Rijgersberg (1960) 2-0
 Alexandra Betting (1964) - Fedde Kramer  2-0
 Berend Plijter (1960) - Bé Eggens (2108) 1-1
 Foeke Tiemensma (2168) - Tjalling van den Bosch (2035) 1-1
 Riender de Vries  - Jan Adema (2090) 0-2
 Peter Boonstra  - Bastiaan Hollander (2193) 0-2
 Sietse Nagel (2117) - Jan Algra (2065) 0-2
 Joël Palmans (2006) - Henk Pruim  2-0
 Fenno Werkman  - Klaas van der Laan (1889) 1-1
 Leonie de Graag (1977) - Jaap Huizinga (2015) 1-1
 Rik Smit  - Irene Stegeman (1990) 0-2
 Cor Darwinkel  - Alexander Slot  2-0
 Frank Eektimmerman  - Johan Rademaker (1993) 2-0
 Gerwin Kolkman  - Heike Verheul (1949) 2-0
 Wouter Sipma (2164) - Bert Woolschot (2070) 0-2
 Ingrid de Kok (1986) - Rien Wijermars  2-0
 Lieuwe Riddersma  - Brenda Wijninga-van Voorthuizen (1944) 1-1
 Marinus Damkat  - Hans van Dijk  1-1
 Sico Jurrius  - Leo van der Galiën  2-0
 Gerard Bruins (1996) - Gauke Dirk Nijholt  1-1
 Jos Plijter (1900) - Saskia Veltman (2044) 0-2
 Ronald Wisse (1841) - Matthijs Broek (1815) 1-1
 Joop van der Heide  - Jilles van Kesteren  0-2