HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2008 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Groep F 
 Groep G 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Alexandra Betting  1964   E   9 4 1 4 9 87 66
2   Jan Jacobs  1947   E   9 4 1 4 9 79 58
3   Fedde Kramer    E   9 2 4 3 8 78 60
4   Ingrid de Kok  1986   E   9 3 2 4 8 76 60
5   Lieuwe Riddersma    E   9 2 4 3 8 68 51
6   Klaas van der Laan  1889   E   9 3 2 4 8 64 50
7   Saskia Veltman  2044   E   9 4 0 5 8 59 45
8   Sarah Rijgersberg  1960   E   9 3 1 5 7 84 64
9   Leonie de Graag  1977   E   9 2 3 4 7 79 62
10   Wouter Sipma  2164   E   9 1 5 3 7 71 54
11   Alexander Slot    E   9 3 1 5 7 70 54
12   Johan Rademaker  1993   E   9 2 2 5 6 73 55
 Ronde 9 
 za 06-09-2008  Ben Provoost (2266) - Wouter Ludwig (2224) 2-0
 Jeroen Kos (2187) - Roel Boomstra (2277) 0-2
 Martijn Vissers (2226) - Martin Dolfing (2355) 0-2
 Jean Marc Ndjofang (2354) - Jasper Daems (2145) 2-0
 Michiel Kroesbergen (2260) - Gert Bosker (2073) 2-0
 Danny Staal (2162) - Paul Wijninga (2102) 1-1
 Zainal Palmans (2137) - Jan Jacobs (1947) 2-0
 Maikel Palmans (2232) - Gert-Jan Hoeve (2019) 0-2
 Nick Hoving (2028) - Tjalling Goedemoed (2251) 0-2
 Martijn van Gortel (2050) - Jan Ekke de Vries (2235) 2-0
 Hans Zondervan (2137) - Erwin Heslinga (2118) 1-1
 René Wijpkema  - Rein van der Pal (2294) 0-2
 Irene Stegeman (1990) - Marcel Corba (2104) 0-2
 Willem Leijenaar (2148) - Joost Hendriksen (2182) 1-1
 Bart Stegeman (2134) - Jan Algra (2065) 2-0
 Bastiaan Hollander (2193) - Maarten Wichgers (2083) 2-0
 Simona Kulakauskaite  - Alexandra Betting (1964) 2-0
 Klaas Hendrik Leijenaar (2177) - Jan Adema (2090) 2-0
 Marino Barkel (2234) - Johannes van der Veer  2-0
 Bé Eggens (2108) - Tjalling van den Bosch (2035) 2-0
 Auke Zijlstra  - Berend Plijter (1960) 0-2
 Gertjan Kolsté (2085) - Foeke Tiemensma (2168) 0-2
 Niek Smeitink (2021) - Joël Palmans (2006) 0-2
 Sarah Rijgersberg (1960) - Gerwin Kolkman  0-2
 Klaas van der Laan (1889) - Peter Boonstra  1-1
 Wim Koopman (1944) - Sietse Nagel (2117) 1-1
 Jaap Huizinga (2015) - Fenno Werkman  1-1
 Bert Woolschot (2070) - Leonie de Graag (1977) 2-0
 Fedde Kramer  - Riender de Vries  1-1
 Ingrid de Kok (1986) - Frank Eektimmerman  1-1
 Saskia Veltman (2044) - Marinus Damkat  2-0
 Brenda Wijninga-van Voorthuizen (1944) - Cor Darwinkel  1-1
 Henk Pruim  - Lieuwe Riddersma  0-2
 Hans van Dijk  - Rik Smit  1-1
 Heike Verheul (1949) - Gauke Dirk Nijholt  2-0
 Alexander Slot  - Sico Jurrius  2-0
 Rien Wijermars  - Wouter Sipma (2164) 0-2
 Johan Rademaker (1993) - Gerard Bruins (1996) 1-1
 Leo van der Galiën  - Joop van der Heide  0-2
 Matthijs Broek (1815) - Jilles van Kesteren  1-1
 Jos Plijter (1900) - Ronald Wisse (1841) 0-2