HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WMSG International Draughts 10x10 men Great Wall 2008

    
    Link   

 Klassen: 
  Int. 10x10 men: 
  Great Wall 
  Forbidden City 
  Play Offs 
  Int. 10x10 women: 
  Summer Palace 
  Play Offs 
  Int. 10x10: 
  Barrages 10x10 
  Braz. 8x8 men: 
  Swiss 
  Play Offs 
  Games 
  Russ. 8x8 women: 
  Swiss 
  Play Offs 
  Games 
  An-Am 8x8: 
  Swiss 
  Play Offs 
  Int. Rapid 10x10: 
  Swiss 
  Play offs: 
  Men 
  Women 
  Veterans 
  Men < 23 
  Women < 23 
  Barrages 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Alexey Chizhov GMI 2417   A   1 1 0 0 2   2183.00     2417  
2   Alexander Getmanski GMI 2366   A   1 1 0 0 2   2170.00     2366  
3   Kees Thijssen GMI 2357   A   1 1 0 0 2   2142.00     2357  
4   Leopold Kouogueu Kouomou GMI 2357   A   1 1 0 0 2   2119.00     2357  
5   Yuriy Anikeev GMI 2345   A   1 1 0 0 2   2105.00     2345  
6   Auke Scholma GMI 2340   A   1 1 0 0 2   2079.00     2340  
7   Ron Heusdens GMI 2334   A   1 1 0 0 2   2062.00     2334  
8   Bassirou Ba GMI 2319   A   1 1 0 0 2   2040.00     2319  
9   Raimonds Vipulis GMI 2302   A   1 1 0 0 2   2033.00     2302  
10   Pim Meurs MI 2292   A   1 1 0 0 2   2029.00     2292  
11   Laurent Nicault MI 2291   A   1 1 0 0 2   2021.00     2291  
12   Aleksej Domchev MI 2285   A   1 1 0 0 2   2012.00     2285  
13   Iwan Tokusarov MF 2273   A   1 1 0 0 2   1991.00     2273  
14   Andrei Tolchykau MI 2271   A   1 1 0 0 2   1941.00     2271  
15   Wouter Ludwig  2230   A   1 1 0 0 2   1900.00     2230  
  Bernard Lemmens MF 2236   A   1 1 0 0 2   1900.00     2236  
  Egidijus Petryla MI 2220   A   1 1 0 0 2   1900.00     2220  
  Vitauts Budreika MF 2256   A   1 1 0 0 2   1900.00     2256  
  Peter van der Stap  2212   A   1 1 0 0 2   1900.00     2212  
  Vaidas Stasytis MF 2219   A   1 1 0 0 2   1900.00     2219  
21   Raido Värik MF 2197   A   1 0 1 0 1   2424.00     2197  
22   Bryan Wollaert MF 2143   A   1 0 1 0 1   2366.00     2143  
23   Mateusz Sowizdrzal  2074   A   1 0 1 0 1   2337.00     2074  
24   Przemyslaw Kosobudzki  1998   A   1 0 1 0 1   2280.00     1998  
25   Alexander Rudnitsky    A   1 0 1 0 1   2257.00     1900  
26   Guibrine Sawadogo    A   1 0 1 0 1   2237.00     1900  
27   Ce Zheng    A   1 0 1 0 1   2230.00     1900  
28   Alexander Shvartsman GMI 2424   A   1 0 1 0 1   2197.00     2424  
29   Arnaud Cordier GMI 2366   A   1 0 1 0 1   2143.00     2366  
30   Wieger Wesselink MI 2337   A   1 0 1 0 1   2074.00     2337  
31   Johan Wiering MI 2280   A   1 0 1 0 1   1998.00     2280  
32   Battulga Deleg  2230   A   1 0 1 0 1   1900.00     2230  
  Markiel Fazilov  2257   A   1 0 1 0 1   1900.00     2257  
  Roel Boomstra MI 2237   A   1 0 1 0 1   1900.00     2237  
35   Victor Volosienkin MF 2183   A   1 0 0 1 0   2417.00     2183  
36   Raivo Rist MF 2170   A   1 0 0 1 0   2366.00     2170  
37   Vladimir Rejc MF 2119   A   1 0 0 1 0   2357.00     2119  
  Arne van Mourik  2142   A   1 0 0 1 0   2357.00     2142  
39   Nikolai Nikanorov MF 2105   A   1 0 0 1 0   2345.00     2105  
40   Juri Geisenblas  2079   A   1 0 0 1 0   2340.00     2079  
41   Damian Reszka  2062   A   1 0 0 1 0   2334.00     2062  
42   Eric Conrad  2040   A   1 0 0 1 0   2319.00     2040  
43   Erik van Kampen  2033   A   1 0 0 1 0   2302.00     2033  
44   Adama Kone  2029   A   1 0 0 1 0   2292.00     2029  
45   Lukasz Kosobudzki  2021   A   1 0 0 1 0   2291.00     2021  
46   Jan Zioltkowski  2012   A   1 0 0 1 0   2285.00     2012  
47   Germain Sotier  1991   A   1 0 0 1 0   2273.00     1991  
48   Roberto di Giacomo  1941   A   1 0 0 1 0   2271.00     1941  
49   Wenlong Gao    A   1 0 0 1 0   2256.00     1900  
50   Jos Kool    A   1 0 0 1 0   2236.00     1900  
51   Albert Poghosyan    A   1 0 0 1 0   2230.00     1900  
52   Bhupinder Singh    A   1 0 0 1 0   2220.00     1900  
53   Mitsuo Omata    A   1 0 0 1 0   2219.00     1900  
54   Anvar Amanov    A   1 0 0 1 0   2212.00     1900  
Alexey ChizhovAlexander GetmanskiKees Thijssen
Leopold KouogueuYuriy AnikeevAuke Scholma
Ron HeusdensBassirou BaRaimonds Vipulis
Pim MeursLaurent NicaultAleksej Domchev
Iwan TokusarovAndrei TolchykauWouter Ludwig
Bernard LemmensEgidijus PetrylaVitauts Budreika
Peter van der StapVaidas Stasytis
 Ronde 1 
 vr 03-10-2008  Peter van der Stap (2212) - Anvar Amanov  2-0Partij
 Wouter Ludwig (2230) - Albert Poghosyan  2-0Partij
 Iwan Tokusarov (2273) - Germain Sotier (1991) 2-0Partij
 Aleksej Domchev (2285) - Jan Zioltkowski (2012) 2-0Partij
 Pim Meurs (2292) - Adama Kone (2029) 2-0Partij
 Bassirou Ba (2319) - Eric Conrad (2040) 2-0Partij
 Yuriy Anikeev (2345) - Nikolai Nikanorov (2105) 2-0Partij
 Kees Thijssen (2357) - Arne van Mourik (2142) 2-0Partij
 Alexander Getmanski (2366) - Raivo Rist (2170) 2-0Partij
 Egidijus Petryla (2220) - Bhupinder Singh  2-0Partij
 za 04-10-2008  Mitsuo Omata  - Vaidas Stasytis (2219) 0-2Partij
 Wenlong Gao  - Vitauts Budreika (2256) 0-2Partij
 Roel Boomstra (2237) - Guibrine Sawadogo  1-1Partij
 Jos Kool  - Bernard Lemmens (2236) 0-2Partij
 Ce Zheng  - Battulga Deleg (2230) 1-1Partij
 Markiel Fazilov (2257) - Alexander Rudnitsky  1-1Partij
 Roberto di Giacomo (1941) - Andrei Tolchykau (2271) 0-2Partij
 Przemyslaw Kosobudzki (1998) - Johan Wiering (2280) 1-1Partij
 Lukasz Kosobudzki (2021) - Laurent Nicault (2291) 0-2Partij
 Erik van Kampen (2033) - Raimonds Vipulis (2302) 0-2Partij
 Damian Reszka (2062) - Ron Heusdens (2334) 0-2Partij
 Wieger Wesselink (2337) - Mateusz Sowizdrzal (2074) 1-1Partij
 Juri Geisenblas (2079) - Auke Scholma (2340) 0-2Partij
 Vladimir Rejc (2119) - Leopold Kouogueu Kouomou (2357) 0-2Partij
 Bryan Wollaert (2143) - Arnaud Cordier (2366) 1-1Partij
 Victor Volosienkin (2183) - Alexey Chizhov (2417) 0-2Partij
 Alexander Shvartsman (2424) - Raido Värik (2197) 1-1Partij