HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2009 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Bruno Fopa MF 2250   A   7 6 1 0 13 61 110
2   Jean Marc Ndjofang GMI 2347   A   7 5 2 0 12 67 111
3   Martin Dolfing MI 2362   A   7 6 0 1 12 59 98
4   Alexander Shvartsman GMI 2416   A   7 5 1 1 11 62 88
5   Jan van Dijk    A   7 5 0 2 10 66 84
6   Erwin Heslinga  2120   A   7 4 2 1 10 64 80
7   Mike Koopmanschap  2133   A   7 4 2 1 10 63 81
8   Wouter Sipma  2236   A   7 4 2 1 10 60 80
9   Bastiaan Hollander  2193   A   7 4 2 1 10 56 70
10   Sjoerd Koopman  2239   A   7 4 2 1 10 53 80
11   Tjalling van den Bosch  2035   A   7 4 1 2 9 60 65
12   Taeke Kooistra  2157   A   7 4 1 2 9 56 60
13   Jan Bosselaar    A   7 4 1 2 9 52 61
14   Bart Visser  2023   A   7 3 3 1 9 48 62
15   Aize Plantinga  1999   A   7 3 3 1 9 48 53
16   Reinout Sloot    A   7 3 2 2 8 58 56
17   Sietse Nagel  2117   A   7 3 2 2 8 55 59
18   Jaap Huizinga  2015   A   7 3 2 2 8 51 51
19   Jacob de Vries    A   7 2 4 1 8 49 49
20   Gaele Stoker    A   7 4 0 3 8 43 42
21   Bert Begeman  1981   A   7 2 3 2 7 60 58
22   Rein van der Wal  1927   A   7 3 1 3 7 56 45
23   Siep Rintjema    A   7 2 3 2 7 55 53
24   Saskia Veltman  2044   A   7 2 2 3 6 59 43
25   Lolke Huitema  1978   A   7 2 2 3 6 47 36
 Ronde 7 
 za 24-01-2009  Cor Boorsma  - Hidde Risselada (1829) 0-2
 Douwe Douma  - Jilles van Kesteren  1-1
 Martin de Vries  - Hans de Kroon  0-2
 Yde van der Heide  - Freerk Douma  2-0
 Wilco Terpstra  - Henk Hessink  2-0
 Harm Terpstra  - Johan Bosgra  1-1
 Eeltje Terpstra  - Hielke van der West  2-0
 Lieuwe Riddersma  - Geoffrey de la Fonteyne  2-0
 Gepke Koopman  - Lieuwe van der Veen  0-2
 Hans van Dijk  - Heddy Andringa  1-1
 Rika van Leeuwen  - Gauke Dirk Nijholt (1900) 1-1
 Kees Osté (1896) - Saskia Veltman (2044) 1-1
 Jacob de Vries  - Geert Rozenberg  2-0
 Gaele Stoker  - Siep Altena  2-0
 Gerrit Terpstra  - Willem Lep  2-0
 Gerrit de Zwart  - Henk Westerhof  2-0
 Sijtze Terpstra  - Eelke Steringa  0-2
 Nick de la Fonteyne  - Dennie van Dijk  0-2
 Lolke Huitema (1978) - Marcel de Vries  0-2
 John Folkers (1891) - Siep Rintjema  1-1
 Sjoerd Schaaf  - Wim Riddersma  1-1
 Hessel Postma  - Reinout Sloot  0-2
 Meinze Feenstra  - Taeke Kooistra (2157) 0-2
 Piet Wiersma  - Joël Meindertsma  2-0
 Jan Bosselaar  - Jan T. Terpstra (1890) 2-0
 Aize Plantinga (1999) - Rein van der Wal (1927) 2-0
 Bart Visser (2023) - Bert Begeman (1981) 2-0
 Sjoerd Koopman (2239) - Sietse Nagel (2117) 2-0
 Anne Dekker  - Leo van der Galiën  1-1
 Iskander Al Sarayfi  - Jan Peters  1-1
 Jaap Huizinga (2015) - Wouter Sipma (2236) 0-2
 Klaas Rozema  - Bastiaan Hollander (2193) 0-2
 Erwin Heslinga (2120) - Mike Koopmanschap (2133) 1-1
 Alexander Shvartsman (2416) - Gijs Koelstra  2-0
 Tjalling van den Bosch (2035) - Martin Dolfing (2362) 0-2
 Jan van Dijk  - Wim Lensen  0-2
 Jean Marc Ndjofang (2347) - Bruno Fopa (2250) 1-1