HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2009/2010

    
    Link   
 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuEiMoyTeMoyMoye
1   Christien Schneider 1133 A 1 1 0 0 2 2.000 1.294   1.647
2   Krijn Toet 1255 A 2 2 0 0 4 2.000 1.246   1.623
3   Ron Heusdens 1479 A 3 3 0 0 6 2.000 1.009   1.505
4   Friso Fennema 1307 A 1 1 0 0 2 2.000 0.973   1.486
5   Bert Blankestijn 1095 A 1 1 0 0 2 2.000 0.884   1.442
6   Pertap Malahé 1211 A 5 3 2 0 8 1.600 1.139   1.370
7   Agita Marterere A 2 2 0 0 4 2.000 0.721   1.360
8   Jacob van Rijswijk 997 A 1 1 0 0 2 2.000 0.571   1.285
9   Bonne Douma 1048 A 29 18 6 5 42 1.448 1.112   1.280
10   Frans van de Velde 1151 A 21 14 1 6 29 1.381 1.114   1.248
11   Hugo Simons jr. 1212 A 9 3 4 2 10 1.111 1.351   1.231
12   Hans Jacobsen 1078 A 34 16 12 6 44 1.294 1.075   1.184
13   Jack Mondt 990 A 2 1 1 0 3 1.500 0.808   1.154
14   Jetse Veenstra 1062 A 32 13 9 10 35 1.094 1.092   1.093
15   Piet Scheeres 1023 A 28 10 11 7 31 1.107 1.013   1.060
16   Roel Langbroek 1029 A 33 12 9 12 33 1.000 0.827   0.914
17   Arie te Lindert 1026 A 3 0 1 2 1 0.333 1.324   0.828
18   Tony Bruyns 1126 A 1 0 0 1 0 0.000 1.000   0.500
 
Christien SchneiderKrijn ToetRon Heusdens
Friso FennemaBert BlankestijnPertap Malahe
Agita MarterereJacob van RijswijkBonne Douma
Frans van de VeldeHugo SimonsHans Jacobsen
Jack MondtJetse VeenstraPiet Scheeres
Roel LangbroekArie te LindertTony Bruyns

Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15
    16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30
    31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45
    46   47
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
Ronde 47
 do 27-05-2010  Ben Hoogland (989) - Hans Jacobsen (1078) 0-2
 Biswanand Rambaran  - Piet van de Laan (838) 0-2
 Frans van de Velde (1151) - Jetse Veenstra (1062) 0-2
 Guillaume Zuniga (942) - Bonne Douma (1048) 0-2
 Oedebhaan Dihal (878) - Radjin Chandarsing (751) 2-0
 Gideon de Bruin (1019) - Frans Teijn (1016) 1-1