HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2009/2010

    
    Link   
 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuEiMoyTeMoyMoye
1   Piet Rozenboom 1023 B 1 1 0 0 2 2.000 1.056   1.528
2   Dion van Bommel 1036 B 6 5 0 1 10 1.667 0.723   1.195
3   Bas Baksoellah 1051 B 10 5 4 1 14 1.400 0.988   1.194
4   Frans Teijn 1016 B 13 5 5 3 15 1.154 1.112   1.133
5   Wim Stoker 960 B 10 4 3 3 11 1.100 1.087   1.094
6   Rien van Setten 1009 B 5 0 4 1 4 0.800 1.326   1.063
7   Gerard Peroti 1006 B 13 5 4 4 14 1.077 1.018   1.047
8   Guillaume Zuniga 942 B 18 7 5 6 19 1.056 1.024   1.040
9   Perkas Sewradj 921 B 14 6 3 5 15 1.071 0.941   1.006
10   Harold Jagram 1018 B 6 2 2 2 6 1.000 0.964   0.982
11   Ben Hoogland 989 B 17 3 10 4 16 0.941 1.000   0.971
12   Jaap van Hal 1047 B 5 1 3 1 5 1.000 0.933   0.967
13   Rafindrepersad Dihal 941 B 12 3 6 3 12 1.000 0.850   0.925
14   Radjesh Lachman 1005 B 1 0 1 0 1 1.000 0.800   0.900
15   Jeremy Pauwels 899 B 4 1 0 3 2 0.500 1.048   0.774
 
Piet RozenboomDion van BommelBas Baksoellah
Frans TeijnWim StokerRien van Setten
Gerard PerotiGuillaume ZunigaPerkas Sewradj
HaroldBen HooglandJaap van Hal
Rafindrepersad DihalRadjesh LachmanJeremy Pauwels

Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15
    16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30
    31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45
    46   47
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
Ronde 19
 do 08-10-2009  Hugo Simons jr. (1212) - Frans van de Velde (1151) 1-1Partij
 Jetse Veenstra (1062) - Gerard Peroti (1006) 1-1
 Roel Langbroek (1029) - Biswanand Rambaran  0-2
 Guillaume Zuniga (942) - Frans Teijn (1016) 1-1
 Ben Hoogland (989) - Piet van de Laan (838) 1-1
 Radjin Chandarsing (751) - Oedebhaan Dihal (878) 0-2
 Piet Scheeres (1023) - Bas Baksoellah (1051) -
 Pertap Malahé (1211) - Bonne Douma (1048) 2-0
 Perkas Sewradj (921) - Nico van Buuren (705) 2-0