HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2009/2010

    
    Link   
 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuEiMoyTeMoyMoye
1   Piet Rozenboom 1023 B 4 2 1 1 5 1.250 1.259   1.254
2   Bas Baksoellah 1051 B 17 8 5 4 21 1.235 1.073   1.154
3   Dion van Bommel 1036 B 10 6 3 1 15 1.500 0.769   1.135
4   Frans Teijn 1016 B 24 8 11 5 27 1.125 1.143   1.134
5   Wim Stoker 960 B 11 4 4 3 12 1.091 1.051   1.071
6   Perkas Sewradj 921 B 24 9 9 6 27 1.125 1.009   1.067
7   Harold Jagram 1018 B 10 3 4 3 10 1.000 1.131   1.066
8   Gerard Peroti 1006 B 22 8 8 6 24 1.091 1.032   1.061
9   Guillaume Zuniga 942 B 24 8 7 9 23 0.958 1.063   1.011
10   Ben Hoogland 989 B 26 6 14 6 26 1.000 0.957   0.978
11   Jaap van Hal 1047 B 5 1 3 1 5 1.000 0.922   0.961
12   Rafindrepersad Dihal 941 B 22 6 10 6 22 1.000 0.904   0.952
13   Rien van Setten 1009 B 6 0 5 1 5 0.833 1.035   0.934
14   Jeremy Pauwels 899 B 8 2 3 3 7 0.875 0.966   0.920
15   Radjesh Lachman 1005 B 1 0 1 0 1 1.000 0.833   0.916
16   Fred Versteeg 810 B 1 0 1 0 1 1.000 0.333   0.666
 
Piet RozenboomBas BaksoellahDion van Bommel
Frans TeijnWim StokerPerkas Sewradj
HaroldGerard PerotiGuillaume Zuniga
Ben HooglandJaap van HalRafindrepersad Dihal
Rien van SettenJeremy PauwelsRadjesh Lachman
Fred Versteeg

Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15
    16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30
    31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45
    46   47
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
Ronde 34
 do 18-02-2010  Piet Scheeres (1023) - Jetse Veenstra (1062) 1-1
 Bonne Douma (1048) - Frans van de Velde (1151) 0-2
 Hans Jacobsen (1078) - Perkas Sewradj (921) 1-1
 Ashok Mahabier (978) - Piet van de Laan (838) 2-0
 Frans Teijn (1016) - Rafindrepersad Dihal (941) 1-1
 Biswanand Rambaran  - Guillaume Zuniga (942) 0-2
 Oedebhaan Dihal (878) - Nerin Bisseswar (794) 2-0