HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2009/2010

    
    Link   
 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuEiMoyTeMoyMoye
1   Krijn Toet 1255 A 2 2 0 0 4 2.000 1.250   1.625
2   Christien Schneider 1133 A 1 1 0 0 2 2.000 1.233   1.616
3   Friso Fennema 1307 A 1 1 0 0 2 2.000 1.030   1.515
4   Ron Heusdens 1479 A 3 3 0 0 6 2.000 0.980   1.490
5   Bert Blankestijn 1095 A 1 1 0 0 2 2.000 0.897   1.449
6   Pertap Malahé 1211 A 5 3 2 0 8 1.600 1.139   1.370
7   Agita Marterere A 2 2 0 0 4 2.000 0.718   1.359
8   Jacob van Rijswijk 997 A 1 1 0 0 2 2.000 0.600   1.300
9   Frans van de Velde 1151 A 18 13 1 4 27 1.500 1.099   1.300
10   Bonne Douma 1048 A 26 16 6 4 38 1.462 1.118   1.290
11   Hugo Simons jr. 1212 A 8 2 4 2 8 1.000 1.393   1.196
12   Jack Mondt 990 A 2 1 1 0 3 1.500 0.836   1.168
13   Hans Jacobsen 1078 A 30 13 11 6 37 1.233 1.094   1.163
14   Jetse Veenstra 1062 A 29 11 9 9 31 1.069 1.091   1.080
15   Piet Scheeres 1023 A 27 10 10 7 30 1.111 1.012   1.062
16   Roel Langbroek 1029 A 30 9 9 12 27 0.900 0.846   0.873
17   Arie te Lindert 1026 A 3 0 1 2 1 0.333 1.330   0.832
18   Tony Bruyns 1126 A 1 0 0 1 0 0.000 0.900   0.450
 
Krijn ToetChristien SchneiderFriso Fennema
Ron HeusdensBert BlankestijnPertap Malahe
Agita MarterereJacob van RijswijkFrans van de Velde
Bonne DoumaHugo SimonsJack Mondt
Hans JacobsenJetse VeenstraPiet Scheeres
Roel LangbroekArie te LindertTony Bruyns

Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15
    16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30
    31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45
    46   47
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
Ronde 43
 do 22-04-2010  Gerard Peroti (1006) - Jetse Veenstra (1062) 2-0
 Piet Scheeres (1023) - Guillaume Zuniga (942) 1-1
 Hans Jacobsen (1078) - Bas Baksoellah (1051) 1-1
 Nerin Bisseswar (794) - Biswanand Rambaran  2-0
 Oedebhaan Dihal (878) - Roel Langbroek (1029) 1-1
 Gideon de Bruin (1019) - Ben Hoogland (989) 2-0
 Bonne Douma (1048) - Dion van Bommel (1036) 2-0