HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Park Blitz WHDB 2009 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Shvartsman GMI 2419   A   7 5 2 0 12 42 53
2   Murodullo Amrillaev GMI 2298   A   7 4 3 0 11 42 54
3   Aleksej Domchev GMI 2318   A   7 4 2 1 10 41 53
  Guntis Valneris GMI 2419   A   7 4 2 1 10 41 53
5   Niek Smeitink  2076   B   7 4 2 1 10 38 48
6   Maikel Palmans  2221   A   7 3 4 0 10 37 46
7   Sarah Rijgersberg  1969   C   7 4 2 1 10 34 44
8   Nikolai Kychkin  2116   B   7 4 1 2 9 43 54
9   Daouda Soumah  2194   A   7 4 1 2 9 38 48
10   Jan Pieter Drost  2145   A   7 4 0 3 8 43 54
11   Sietse Nagel  2087   C   7 2 4 1 8 42 52
12   Martijn van IJzendoorn  2051   B   7 3 2 2 8 39 51
13   Erwin Heslinga  2122   A   7 3 2 2 8 38 48
  Theo Dijkstra MF 2162   A   7 2 4 1 8 38 48
15   Tjalling van den Bosch  2047   B   7 3 2 2 8 35 45
16   Ayyyna Sobakina  2153   D   7 3 2 2 8 34 45
17   Aisen Andreev  1942   C   7 3 1 3 7 40 50
18   Frerik Andriessen  2179   B   7 2 3 2 7 37 49
  Matrena Nogovitsyna MIF 2198   A   7 3 1 3 7 37 47
20   Linda Schnieders  2013   C   7 3 1 3 7 36 46
21   Anthon Hanssens  1999   C   7 3 1 3 7 35 47
22   Radjes Balkaran  2077   B   7 2 3 2 7 34 44
23   Anton Permyakov  2003   C   7 2 3 2 7 29 39
24   Bert Woolschot  2052   B   7 1 4 2 6 32 42
  Bart Visser  2027   B   7 1 4 2 6 32 40
26   René Wijpkema    B   7 2 2 3 6 31 43
27   Arthur Hanssens  2036   B   7 1 4 2 6 26 34
  Daniël Boom  1900   D   7 2 2 3 6 26 33
29   Jan T. Terpstra  1869   D   7 2 1 4 5 38 48
30   Ingrid de Kok  2000   C   7 1 3 3 5 37 47
31   Johan Pronk    D   7 2 1 4 5 36 46
32   Akulina Sobakina    C   7 1 3 3 5 35 45
33   Jordy van der Lugt  1900   D   7 2 1 4 5 33 42
34   Engelbertus Pronk    D   7 1 2 4 4 33 41
35   Anthony Keijzer  1972   C   7 1 2 4 4 31 39
36   Alex Kruyshoop  1900   D   7 1 1 5 3 28 36
37   Vincent Lievense  1930   C   7 0 2 5 2 26 35
38   Rolan van der Lugt    D   7 1 0 6 2 23 29
Alexander ShvartsmanMurodullo AmrillaevAleksej Domchev
Guntis ValnerisNiek SmeitinkMaikel Palmans
Sarah RijgersbergNikolai KychkinDaouda Soumah
JanSietse NagelMartijn van IJzendoorn
Erwin HeslingaTheo DijkstraTjalling van den Bosch
Ayyyna SobakinaAisen AndreevFrerik Andriessen
Matrena NogovitsynaLinda Schnieders
 Ronde 7 
 zo 19-07-2009  Daniël Boom (1900) - Anthony Keijzer (1972) 2-0
 Arthur Hanssens (2036) - Engelbertus Pronk  2-0
 Bart Visser (2027) - Alex Kruyshoop (1900) 2-0
 René Wijpkema  - Rolan van der Lugt  2-0
 Vincent Lievense (1930) - Akulina Sobakina  1-1
 Linda Schnieders (2013) - Anthon Hanssens (1999) 1-1
 Jordy van der Lugt (1900) - Anton Permyakov (2003) 0-2
 Ingrid de Kok (2000) - Frerik Andriessen (2179) 0-2
 Radjes Balkaran (2077) - Jan T. Terpstra (1869) 2-0
 Bert Woolschot (2052) - Tjalling van den Bosch (2047) 0-2
 Erwin Heslinga (2122) - Johan Pronk  2-0
 Theo Dijkstra (2162) - Ayyyna Sobakina (2153) 1-1
 Aisen Andreev (1942) - Daouda Soumah (2194) 0-2
 Maikel Palmans (2221) - Sietse Nagel (2087) 2-0
 Sarah Rijgersberg (1969) - Jan Pieter Drost (2145) 2-0
 Martijn van IJzendoorn (2051) - Niek Smeitink (2076) 0-2
 Guntis Valneris (2419) - Matrena Nogovitsyna (2198) 2-0
 Nikolai Kychkin (2116) - Murodullo Amrillaev (2298) 0-2
 Aleksej Domchev (2318) - Alexander Shvartsman (2419) 1-1