HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Disco Blitz WHDB 2009 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Shvartsman GMI 2419   A   7 6 1 0 13 46 58
2   Frerik Andriessen  2179   B   7 6 0 1 12 47 60
3   Maikel Palmans  2221   A   7 5 1 1 11 42 54
4   Mark Deurloo  2212   A   7 5 0 2 10 44 57
5   Murodullo Amrillaev GMI 2298   A   7 3 4 0 10 43 56
6   Wouter Ludwig MF 2286   A   7 4 2 1 10 41 54
7   Martijn van IJzendoorn  2051   B   7 3 3 1 9 47 59
8   Niek Smeitink  2076   B   7 4 1 2 9 44 56
  Natalia Shestakova MIF 2136   A   7 3 3 1 9 44 55
10   Nikolai Kychkin  2116   B   7 4 1 2 9 41 51
11   Martijn van der Klis  2082   B   7 4 1 2 9 40 49
12   Matrena Nogovitsyna MIF 2198   A   7 4 1 2 9 38 48
  Cor van Dusseldorp MI 2269   A   7 3 3 1 9 38 48
14   Aleksej Domchev GMI 2318   A   7 3 2 2 8 41 51
15   Mike Koopmanschap  2136   B   7 4 0 3 8 39 52
16   Sayyyna Popova    C   7 2 4 1 8 38 51
  Klaas Hendrik Leijenaar  2181   A   7 3 2 2 8 38 50
18   Anton Permyakov  2003   C   7 3 2 2 8 36 47
  René Wijpkema    B   7 2 4 1 8 36 46
  Sardaana Chuprova    D   7 3 2 2 8 36 45
  Aisen Andreev  1942   C   7 2 4 1 8 36 44
22   Alexander Safonov  2027   B   7 3 2 2 8 34 45
23   Peter Schipper  1881   D   7 2 3 2 7 38 47
24   Irina Platonova MIF 2222   A   7 2 3 2 7 37 46
25   Svetlana Argunova  2072   B   7 3 1 3 7 36 45
26   Micha van Tol  2053   B   7 3 1 3 7 35 45
  Angelina Popova    D   7 2 3 2 7 35 45
28   Anna Chuprova    D   7 2 3 2 7 34 47
29   Ayyyna Sobakina  2153   A   7 2 3 2 7 32 42
30   Dmitry Mironov    D   7 1 5 1 7 31 39
31   Jan T. Terpstra  1869   C   7 2 3 2 7 30 39
32   Daniël Boom  1900   D   7 3 1 3 7 29 40
33   Martin van der Sluis  1931   C   7 3 1 3 7 28 36
34   Alexej Innokentiev    D   7 3 0 4 6 35 44
  Jordy van der Lugt  1900   D   7 2 2 3 6 35 44
36   Ingrid de Kok  2000   C   7 3 0 4 6 32 42
  Nurguyana Azarova    C   7 2 2 3 6 32 41
38   Theo Dijkstra MF 2162   B   7 3 0 4 6 31 39
39   Bart Visser  2027   B   7 1 3 3 5 37 46
40   Akulina Sobakina    C   7 2 1 4 5 35 47
  Tim Hendriksen  2034   C   7 1 3 3 5 35 43
42   Jeroen Stolwijk  2076   C   7 2 1 4 5 29 38
43   Alex Kruyshoop  1900   D   7 1 3 3 5 25 32
44   Andrej Innokentiev    D   7 2 1 4 5 21 28
45   Alexander Uvarov    D   7 0 4 3 4 32 39
46   Jaap van Galen  2126   B   7 1 2 4 4 31 41
  Uygulana Danilova    D   7 2 0 5 4 31 40
48   Hans Stolwijk  1915   C   7 1 2 4 4 30 38
49   Rolan van der Lugt    D   7 1 1 5 3 28 36
50   Engelbertus Pronk    C   7 0 3 4 3 25 34
  Aianika Kolodeznikova-Kychkina    C   7 0 3 4 3 25 32
52   Joep Besteman    D   7 0 1 6 1 27 34
Alexander ShvartsmanFrerik AndriessenMaikel Palmans
Mark DeurlooMurodullo AmrillaevWouter Ludwig
Martijn van IJzendoornNiek SmeitinkNatalia Shestakova
Nikolai KychkinMartijn van der KlisMatrena Nogovitsyna
Cor van DusseldorpAleksej DomchevMike Koopmanschap
KlaasAnton Permyakov
Rene WijpkemaSardaana Chuprova
 Ronde 7 
 do 23-07-2009  Alex Kruyshoop (1900) - Engelbertus Pronk  2-0
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina  - Alexander Uvarov  1-1
 Rolan van der Lugt  - Andrej Innokentiev  0-2
 Micha van Tol (2053) - Uygulana Danilova  2-0
 Nurguyana Azarova  - Jordy van der Lugt (1900) 1-1
 Akulina Sobakina  - Daniël Boom (1900) 0-2
 Martin van der Sluis (1931) - Bart Visser (2027) 2-0
 Theo Dijkstra (2162) - Jaap van Galen (2126) 2-0
 Ingrid de Kok (2000) - Hans Stolwijk (1915) 2-0
 Joep Besteman  - Jeroen Stolwijk (2076) 0-2
 Angelina Popova  - Dmitry Mironov  1-1
 Jan T. Terpstra (1869) - Irina Platonova (2222) 1-1
 Alexej Innokentiev  - Sardaana Chuprova  0-2
 Aisen Andreev (1942) - René Wijpkema  1-1
 Tim Hendriksen (2034) - Anton Permyakov (2003) 0-2
 Anna Chuprova  - Ayyyna Sobakina (2153) 1-1
 Mike Koopmanschap (2136) - Wouter Ludwig (2286) 0-2
 Cor van Dusseldorp (2269) - Matrena Nogovitsyna (2198) 1-1
 Svetlana Argunova (2072) - Martijn van der Klis (2082) 0-2
 Natalia Shestakova (2136) - Peter Schipper (1881) 2-0
 Sayyyna Popova  - Alexander Safonov (2027) 1-1
 Mark Deurloo (2212) - Alexander Shvartsman (2419) 0-2
 Frerik Andriessen (2179) - Martijn van IJzendoorn (2051) 2-0
 Klaas Hendrik Leijenaar (2181) - Maikel Palmans (2221) 0-2
 Murodullo Amrillaev (2298) - Aleksej Domchev (2318) 2-0
 Nikolai Kychkin (2116) - Niek Smeitink (2076) 1-1