HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Disco Blitz WHDB 2009 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Shvartsman GMI 2419   A   7 6 1 0 13 46 58
2   Maikel Palmans  2221   A   7 5 1 1 11 42 54
3   Mark Deurloo  2212   A   7 5 0 2 10 44 57
4   Murodullo Amrillaev GMI 2298   A   7 3 4 0 10 43 56
5   Wouter Ludwig MF 2286   A   7 4 2 1 10 41 54
6   Natalia Shestakova MIF 2136   A   7 3 3 1 9 44 55
7   Cor van Dusseldorp MI 2269   A   7 3 3 1 9 38 48
  Matrena Nogovitsyna MIF 2198   A   7 4 1 2 9 38 48
9   Aleksej Domchev GMI 2318   A   7 3 2 2 8 41 51
10   Klaas Hendrik Leijenaar  2181   A   7 3 2 2 8 38 50
11   Irina Platonova MIF 2222   A   7 2 3 2 7 37 46
12   Ayyyna Karpova-Sobakina  2153   A   7 2 3 2 7 32 42
 Ronde 7 
 do 23-07-2009  Alex Kruyshoop (1900) - Engelbertus Pronk  2-0
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina  - Alexander Uvarov  1-1
 Rolan van der Lugt  - Andrej Innokentiev  0-2
 Micha van Tol (2053) - Uygulana Danilova  2-0
 Nurguyana Azarova  - Jordy van der Lugt (1900) 1-1
 Akulina Sobakina  - Daniël Boom (1900) 0-2
 Martin van der Sluis (1931) - Bart Visser (2027) 2-0
 Theo Dijkstra (2162) - Jaap van Galen (2126) 2-0
 Ingrid de Kok (2000) - Hans Stolwijk (1915) 2-0
 Joep Besteman  - Jeroen Stolwijk (2076) 0-2
 Angelina Popova  - Dmitry Mironov  1-1
 Jan T. Terpstra (1869) - Irina Platonova (2222) 1-1
 Alexej Innokentiev  - Sardaana Chuprova  0-2
 Aisen Andreev (1942) - René Wijpkema  1-1
 Tim Hendriksen (2034) - Anton Permyakov (2003) 0-2
 Anna Chuprova  - Ayyyna Karpova-Sobakina (2153) 1-1
 Mike Koopmanschap (2136) - Wouter Ludwig (2286) 0-2
 Cor van Dusseldorp (2269) - Matrena Nogovitsyna (2198) 1-1
 Svetlana Argunova (2072) - Martijn van der Klis (2082) 0-2
 Natalia Shestakova (2136) - Peter Schipper (1881) 2-0
 Sayyyna Popova  - Alexander Safonov (2027) 1-1
 Mark Deurloo (2212) - Alexander Shvartsman (2419) 0-2
 Frerik Andriessen (2179) - Martijn van IJzendoorn (2051) 2-0
 Klaas Hendrik Leijenaar (2181) - Maikel Palmans (2221) 0-2
 Murodullo Amrillaev (2298) - Aleksej Domchev (2318) 2-0
 Nikolai Kychkin (2116) - Niek Smeitink (2076) 1-1