HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Disco Blitz WHDB 2009 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Frerik Andriessen  2179   B   7 6 0 1 12 47 60
2   Martijn van IJzendoorn  2051   B   7 3 3 1 9 47 59
3   Niek Smeitink  2076   B   7 4 1 2 9 44 56
4   Nikolai Kychkin  2116   B   7 4 1 2 9 41 51
5   Martijn van der Klis  2082   B   7 4 1 2 9 40 49
6   Mike Koopmanschap  2136   B   7 4 0 3 8 39 52
7   René Wijpkema    B   7 2 4 1 8 36 46
8   Alexander Safonov  2027   B   7 3 2 2 8 34 45
9   Svetlana Argunova  2072   B   7 3 1 3 7 36 45
10   Micha van Tol  2053   B   7 3 1 3 7 35 45
11   Theo Dijkstra MF 2162   B   7 3 0 4 6 31 39
12   Bart Visser  2027   B   7 1 3 3 5 37 46
13   Jaap van Galen  2126   B   7 1 2 4 4 31 41
 Ronde 7 
 do 23-07-2009  Alex Kruyshoop (1900) - Engelbertus Pronk  2-0
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina  - Alexander Uvarov  1-1
 Rolan van der Lugt  - Andrej Innokentiev  0-2
 Micha van Tol (2053) - Uygulana Danilova  2-0
 Nurguyana Azarova  - Jordy van der Lugt (1900) 1-1
 Akulina Sobakina  - Daniël Boom (1900) 0-2
 Martin van der Sluis (1931) - Bart Visser (2027) 2-0
 Theo Dijkstra (2162) - Jaap van Galen (2126) 2-0
 Ingrid de Kok (2000) - Hans Stolwijk (1915) 2-0
 Joep Besteman  - Jeroen Stolwijk (2076) 0-2
 Angelina Popova  - Dmitry Mironov  1-1
 Jan T. Terpstra (1869) - Irina Platonova (2222) 1-1
 Alexej Innokentiev  - Sardaana Chuprova  0-2
 Aisen Andreev (1942) - René Wijpkema  1-1
 Tim Hendriksen (2034) - Anton Permyakov (2003) 0-2
 Anna Chuprova  - Ayyyna Karpova-Sobakina (2153) 1-1
 Mike Koopmanschap (2136) - Wouter Ludwig (2286) 0-2
 Cor van Dusseldorp (2269) - Matrena Nogovitsyna (2198) 1-1
 Svetlana Argunova (2072) - Martijn van der Klis (2082) 0-2
 Natalia Shestakova (2136) - Peter Schipper (1881) 2-0
 Sayyyna Popova  - Alexander Safonov (2027) 1-1
 Mark Deurloo (2212) - Alexander Shvartsman (2419) 0-2
 Frerik Andriessen (2179) - Martijn van IJzendoorn (2051) 2-0
 Klaas Hendrik Leijenaar (2181) - Maikel Palmans (2221) 0-2
 Murodullo Amrillaev (2298) - Aleksej Domchev (2318) 2-0
 Nikolai Kychkin (2116) - Niek Smeitink (2076) 1-1