HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nijmegen Open NK KNDB 2009

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Andere
 jaren
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Martin Dolfing MI 2366   A   10 6 4 0 16 127 197
2   Guntis Valneris GMI 2419   A   10 5 5 0 15 128 186
3   Johan Krajenbrink GMI 2327   A   10 5 5 0 15 127 185
4   Alexander Baliakin GMI 2377   A   10 5 5 0 15 126 185
5   Geert van Aalten GMI 2285   A   10 4 6 0 14 128 169
6   Ron Heusdens GMI 2333   A   10 5 4 1 14 126 171
7   Murodullo Amrillaev GMI 2298   A   10 5 4 1 14 124 165
8   Aleksej Domchev GMI 2318   A   10 4 6 0 14 121 160
9   Cor van Dusseldorp MI 2269   A   10 4 6 0 14 120 157
10   Mariusz Adamaszek MF 2222   A   10 5 4 1 14 114 151
11   Jos Stokkel GMI 2267   A   10 5 4 1 14 112 148
12   Herman van Westerloo  2143   B   10 6 2 2 14 112 147
13   Henk Grotenhuis ten Harkel  2165   B   10 5 3 2 13 118 144
14   Nikolaj Cherney  2105   B   10 5 3 2 13 117 143
15   René Wijpkema    B   10 4 5 1 13 114 142
16   Alfons Ottink  2165   B   10 5 3 2 13 112 134
17   Anton van Berkel MI 2282   A   10 5 2 3 12 125 135
18   Andrew Tjon A Ong MF 2196   B   10 3 6 1 12 119 136
19   Ricardo Pierre GMI 2293   A   10 4 4 2 12 116 132
20   Gert Bosker  2063   B   10 4 4 2 12 116 129
21   Fred de Koning MF 2184   B   10 3 6 1 12 115 127
22   Irina Platonova MIF 2222   A   10 4 4 2 12 115 124
23   Anton Kosior MF 2143   B   10 5 2 3 12 115 120
24   Jasper Daems  2149   B   10 4 4 2 12 114 129
25   Anton Schotanus MF 2170   B   10 5 2 3 12 113 118
26   Kees Hazen  2064   C   10 4 4 2 12 109 119
27   Jesse van Beek  1924   C   10 2 8 0 12 106 125
28   Thomas Wielaard  2027   B   10 4 4 2 12 106 122
29   Cock van Wijk  2111   B   10 4 3 3 11 118 118
30   Bart Terwel  2198   B   10 3 5 2 11 116 115
31   Arjen de Mooij  2179   B   10 4 3 3 11 114 113
32   Nico Knoops  2171   B   10 4 3 3 11 113 119
33   René Vos  2093   B   10 3 5 2 11 110 115
34   Oscar Lognon MI 2281   A   10 3 5 2 11 110 114
35   Jacob van de Groep  1971   C   10 4 3 3 11 110 109
36   Natalia Shestakova MIF 2136   B   10 3 5 2 11 109 113
37   Antoine van Zandvoort    C   10 3 5 2 11 108 104
38   Jan van Loenen Jr.  2066   C   10 2 7 1 11 107 111
39   Jo Weijman  2042   C   10 2 7 1 11 106 109
40   Maarten Wichgers  2084   B   10 4 3 3 11 106 108
41   Sander Spaans  2028   C   10 5 1 4 11 104 97
42   Raphaël Zdoroviak MF 2127   B   10 3 5 2 11 103 107
43   Fred Roedolph  2020   C   10 4 3 3 11 103 105
44   Nico Lugthart  2109   B   10 4 3 3 11 102 95
45   Emiel Leijser  2092   C   10 2 7 1 11 101 107
46   Joeri Hezemans  2096   B   10 3 5 2 11 101 104
47   Jan Adema  2080   B   10 3 5 2 11 101 101
48   Jan Dallinga  2053   B   10 1 9 0 11 100 109
49   Remco Vredenberg  1920   D   10 3 5 2 11 100 105
50   Henk Hoksbergen  1983   D   10 2 7 1 11 99 103
  Joop Roedolph  2016   C   10 3 5 2 11 99 103
52   Kees van Bakel  2107   B   10 5 1 4 11 97 90
53   Gerwin Mollink  2008   C   10 2 7 1 11 93 93
54   Ingrid de Kok  2000   C   10 3 4 3 10 105 98
55   Jan Riesthuis  2032   C   10 2 6 2 10 104 95
56   Rob Schrooten  2007   C   10 2 6 2 10 103 96
57   Anna Chuprova    A   10 3 4 3 10 103 90
58   Sarah Rijgersberg  1969   C   10 2 6 2 10 101 99
  Henk Kleinrensink  2055   C   10 2 6 2 10 101 99
60   Jules Martens  1983   C   10 2 6 2 10 100 96
61   Hans Robben  1940   D   10 2 6 2 10 100 90
62   Derk Kleinrensink  2030   C   10 3 4 3 10 99 84
63   Soender Kalpoe  2029   C   10 2 6 2 10 98 91
  Ruud van Drunen  2054   C   10 2 6 2 10 98 91
65   Bart Visser  2027   C   10 1 8 1 10 96 96
66   Roland de Rijke    D   10 4 2 4 10 96 85
67   Fred van Amersfoort  1944   C   10 3 4 3 10 92 87
68   Jelle Groeneveld  2022   C   10 3 4 3 10 89 81
69   Piet Rozenboom  1995   D   10 4 2 4 10 85 76
70   Gerard Boogaars  1902   E   10 3 4 3 10 80 64
71   Gerald Willemsen  1971   C   10 1 7 2 9 104 91
72   Frank Barten  1879   D   10 2 5 3 9 103 85
73   Willem Hoek  1961   C   10 4 1 5 9 103 73
74   Theo Willemsen  1892   D   10 2 5 3 9 102 82
75   Jan Jacobs  1993   C   10 1 7 2 9 99 86
76   Jerrie den Os  2018   C   10 1 7 2 9 99 80
77   Michel Hendriksen Sr.    E   10 4 1 5 9 99 75
78   Randy Horne  2075   B   10 1 7 2 9 97 84
79   Willem-Peter Berkelmans    C   10 2 5 3 9 94 70
80   Roep Bhawanibhiek  2040   C   10 3 3 4 9 92 76
81   Jan Dammingh    E   10 3 3 4 9 92 71
82   Marco van Bronswijk  2029   C   10 2 5 3 9 92 70
83   Leo Steyntjes  1951   D   10 2 5 3 9 91 74
84   Meint de Vries  1964   D   10 2 5 3 9 91 72
85   Tara Kisouensingh  1881   D   10 3 3 4 9 89 70
86   Lei Janssen  1900   E   10 4 1 5 9 87 66
87   Jan T. Terpstra  1869   D   10 3 3 4 9 84 61
88   Job Arts    E   10 3 3 4 9 83 61
89   Sayyyna Popova    B   10 1 6 3 8 105 80
90   Wim van Mourik  1841   D   10 4 0 6 8 102 68
91   Alexej Innokentiev    D   10 2 4 4 8 98 72
92   Rein Pistorius  1829   D   10 2 4 4 8 98 69
93   Piet Swart  1923   D   10 2 4 4 8 94 66
94   Frans Teijn  1958   D   10 2 4 4 8 92 61
95   Alexander Uvarov    D   10 3 2 5 8 91 59
96   Tom Vissers  1912   D   10 2 4 4 8 90 65
97   Tom Janmaat    E   10 3 2 5 8 82 51
98   Ali Fthalla    E   10 2 4 4 8 81 48
99   Jo Geuke  1794   E   10 3 2 5 8 77 52
100   Alexandra Betting  1962   D   10 3 2 5 8 77 42
101   Harald Frieling  1732   E   10 3 2 5 8 72 50
102   Ton Weenink  1713   E   10 1 5 4 7 91 49
103   Hans van Dijk    D   10 3 1 6 7 89 45
104   Andrej Innokentiev    D   10 2 3 5 7 85 40
105   John Folkers  1891   D   10 2 3 5 7 84 49
106   Ton Holla  1788   E   10 1 5 4 7 80 43
107   Dirk Alderliesten  1864   E   10 0 7 3 7 77 51
108   Niek van Zoelen  1900   E   10 2 3 5 7 75 40
109   Pim Arts    E   10 1 4 5 6 92 50
110   Soerin Ramdjielal  1786   E   10 1 4 5 6 91 51
111   Ratan Ganeshie  1912   D   10 2 2 6 6 90 50
112   Arie Stehouwer  1894   D   10 2 2 6 6 76 34
113   Nico van Engelenhoven    E   10 2 2 6 6 64 25
114   Jorien Spaans    E   10 1 3 6 5 82 41
115   Herman Booijink  1884   E   10 1 3 6 5 80 32
116   Arie van Diggele  1872   E   10 2 1 7 5 68 17
117   Uygulana Danilova    D   10 0 4 6 4 72 23
118   Marijn van Drunen    E   10 0 2 8 2 69 9
Martin DolfingGuntis ValnerisJohan Krajenbrink
Alexander BaliakinGeert van AaltenRon Heusdens
Murodullo AmrillaevAleksej DomchevCor van Dusseldorp
Mariusz AdamaszekJos StokkelHerman van Westerloo
Henk GrotenhuisRene Wijpkema
Alfons OttinkAnton van BerkelAndrew Tjon
Ricardo PierreGert Bosker
 Ronde 10 
 za 01-08-2009  René Vos (2093) - Henk Hoksbergen (1983) 1-1Partij
 Nico Knoops (2171) - Jan Adema (2080) 1-1Partij
 Oscar Lognon (2281) - Joeri Hezemans (2096) 1-1Partij
 Arjen de Mooij (2179) - Raphaël Zdoroviak (2127) 1-1Partij
 Bart Terwel (2198) - Joop Roedolph (2016) 1-1Partij
 Rob Schrooten (2007) - Ricardo Pierre (2293) 0-2Partij
 Irina Platonova (2222) - Anton Kosior (2143) 1-1Partij
 Alfons Ottink (2165) - Martin Dolfing (2366) 0-2Partij
 Arie van Diggele (1872) - John Folkers (1891) 0-2Partij
 Cock van Wijk (2111) - René Wijpkema  0-2Partij
 Jasper Daems (2149) - Fred de Koning (2184) 1-1Partij
 Kees Hazen (2064) - Andrew Tjon A Ong (2196) 1-1Partij
 Roland de Rijke  - Nikolaj Cherney (2105) 0-2Partij
 Murodullo Amrillaev (2298) - Cor van Dusseldorp (2269) 1-1Partij
 Mariusz Adamaszek (2222) - Gert Bosker (2063) 2-0Partij
 Herman van Westerloo (2143) - Anton van Berkel (2282) 2-0Partij
 Henk Grotenhuis ten Harkel (2165) - Johan Krajenbrink (2327) 0-2Partij
 Geert van Aalten (2285) - Aleksej Domchev (2318) 1-1Partij
 Anton Schotanus (2170) - Guntis Valneris (2419) 0-2Partij
 Alexander Baliakin (2377) - Jos Stokkel (2267) 1-1Partij
 Arie Stehouwer (1894) - Willem Hoek (1961) 0-2
 Sander Spaans (2028) - Marco van Bronswijk (2029) 2-0
 Meint de Vries (1964) - Jan Dallinga (2053) 0-2
 Jan Riesthuis (2032) - Jelle Groeneveld (2022) 1-1
 Lei Janssen (1900) - Jacob van de Groep (1971) 0-2
 Maarten Wichgers (2084) - Jo Geuke (1794) 2-0
 Jan van Loenen Jr. (2066) - Nico Lugthart (2109) 1-1
 Antoine van Zandvoort  - Jo Weijman (2042) 1-1
 Anna Chuprova  - Jesse van Beek (1924) 0-2
 Fred Roedolph (2020) - Roep Bhawanibhiek (2040) 2-0
 Gerwin Mollink (2008) - Gerald Willemsen (1971) 2-0
 Hans Robben (1940) - Jules Martens (1983) 1-1
 Alexej Innokentiev  - Fred van Amersfoort (1944) 0-2
 Randy Horne (2075) - Leo Steyntjes (1951) 1-1
 Tara Kisouensingh (1881) - Michel Hendriksen Sr.  1-1
 Piet Rozenboom (1995) - Sayyyna Popova  2-0
 Jan Jacobs (1993) - Jan T. Terpstra (1869) 1-1
 Wim van Mourik (1841) - Gerard Boogaars (1902) 0-2
 Sarah Rijgersberg (1969) - Ruud van Drunen (2054) 1-1
 Soender Kalpoe (2029) - Henk Kleinrensink (2055) 1-1
 Emiel Leijser (2092) - Jerrie den Os (2018) 2-0
 Bart Visser (2027) - Derk Kleinrensink (2030) 1-1
 Frank Barten (1879) - Remco Vredenberg (1920) 0-2
 Theo Willemsen (1892) - Kees van Bakel (2107) 0-2
 Job Arts  - Hans van Dijk  2-0
 Niek van Zoelen (1900) - Ton Weenink (1713) 1-1
 Pim Arts  - Harald Frieling (1732) 0-2
 Tom Vissers (1912) - Ali Fthalla  1-1
 Alexander Uvarov  - Frans Teijn (1958) 1-1
 Alexandra Betting (1962) - Soerin Ramdjielal (1786) 2-0
 Ton Holla (1788) - Dirk Alderliesten (1864) 1-1
 Uygulana Danilova  - Ratan Ganeshie (1912) 1-1
 Nico van Engelenhoven  - Jorien Spaans  2-0
 Rein Pistorius (1829) - Tom Janmaat  1-1
 Andrej Innokentiev  - Jan Dammingh  0-2
 Ingrid de Kok (2000) - Thomas Wielaard (2027) 1-1
 Marijn van Drunen  - Herman Booijink (1884) 1-1
 Natalia Shestakova (2136) - Ron Heusdens (2333) 0-2
 Piet Swart (1923) - Willem-Peter Berkelmans  1-1