HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nijmegen Open NK KNDB 2009

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9   10
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Michel Hendriksen Sr.    E   6 3 0 3 6 41 30
2   Ton Weenink  1713   E   6 1 3 2 5 35 19
  Jan Dammingh    E   6 2 1 3 5 35 19
4   Ali Fthalla    E   6 2 1 3 5 33 21
5   Soerin Ramdjielal  1786   E   6 1 3 2 5 33 20
6   Lei Janssen  1900   E   6 2 1 3 5 31 20
7   Gerard Boogaars  1902   E   6 1 3 2 5 28 15
8   Pim Arts    E   6 1 2 3 4 41 21
9   Jorien Spaans    E   6 1 2 3 4 37 21
10   Job Arts    E   6 1 2 3 4 30 12
11   Dirk Alderliesten  1864   E   6 0 4 2 4 28 17
12   Harald Frieling  1732   E   6 1 2 3 4 24 10
13   Herman Booijink  1884   E   6 1 1 4 3 30 10
14   Ton Holla  1788   E   6 0 3 3 3 26 10
15   Tom Janmaat    E   6 1 1 4 3 25 5
16   Arie van Diggele  1872   E   6 1 0 5 2 28 2
17   Jo Geuke  1794   E   6 0 2 4 2 27 7
18   Niek van Zoelen  1900   E   6 0 2 4 2 26 5
19   Marijn van Drunen    E   6 0 1 5 1 25 2
20   Nico van Engelenhoven    E   6 0 1 5 1 23 2
 Ronde 6 
 wo 29-07-2009  Gerwin Mollink (2008) - Hans Robben (1940) 1-1Partij
 Emiel Leijser (2092) - Oscar Lognon (2281) 0-2Partij
 René Vos (2093) - Jos Stokkel (2267) 0-2Partij
 Arjen de Mooij (2179) - Thomas Wielaard (2027) 0-2Partij
 Jan van Loenen Jr. (2066) - Herman van Westerloo (2143) 1-1Partij
 Anton Kosior (2143) - Jasper Daems (2149) 0-2Partij
 Soender Kalpoe (2029) - Kees Hazen (2064) 1-1Partij
 Alfons Ottink (2165) - Jesse van Beek (1924) 1-1Partij
 Andrew Tjon A Ong (2196) - Jacob van de Groep (1971) 1-1Partij
 Jan Riesthuis (2032) - Gert Bosker (2063) 1-1Partij
 Bart Terwel (2198) - Johan Krajenbrink (2327) 0-2Partij
 Anton Schotanus (2170) - Henk Grotenhuis ten Harkel (2165) 0-2Partij
 Antoine van Zandvoort  - Aleksej Domchev (2318) 0-2Partij
 Murodullo Amrillaev (2298) - Willem Hoek (1961) 2-0Partij
 Ron Heusdens (2333) - Mariusz Adamaszek (2222) 1-1Partij
 René Wijpkema  - Irina Platonova (2222) 1-1Partij
 Cor van Dusseldorp (2269) - Ricardo Pierre (2293) 1-1Partij
 Fred de Koning (2184) - Cock van Wijk (2111) 1-1Partij
 Nikolaj Cherney (2105) - Alexander Baliakin (2377) 0-2Partij
 Geert van Aalten (2285) - Guntis Valneris (2419) 1-1Partij
 Martin Dolfing (2366) - Anton van Berkel (2282) 2-0Partij
 Alexandra Betting (1962) - Nico van Engelenhoven  2-0
 Marijn van Drunen  - Uygulana Danilova  1-1
 Jo Geuke (1794) - Tom Vissers (1912) 0-2
 Piet Swart (1923) - Niek van Zoelen (1900) 2-0
 Tara Kisouensingh (1881) - Joeri Hezemans (2096) 1-1
 Meint de Vries (1964) - Herman Booijink (1884) 2-0
 Fred van Amersfoort (1944) - Jan T. Terpstra (1869) 0-2
 Ton Holla (1788) - Henk Kleinrensink (2055) 0-2
 Sander Spaans (2028) - Tom Janmaat  2-0
 Harald Frieling (1732) - John Folkers (1891) 1-1
 Alexej Innokentiev  - Anna Chuprova  0-2
 Ton Weenink (1713) - Soerin Ramdjielal (1786) 1-1
 Hans van Dijk  - Jorien Spaans  2-0
 Roep Bhawanibhiek (2040) - Alexander Uvarov  2-0
 Ratan Ganeshie (1912) - Gerard Boogaars (1902) 1-1
 Frans Teijn (1958) - Jelle Groeneveld (2022) 0-2
 Job Arts  - Roland de Rijke  0-2
 Pim Arts  - Andrej Innokentiev  0-2
 Leo Steyntjes (1951) - Sarah Rijgersberg (1969) 1-1
 Rein Pistorius (1829) - Kees van Bakel (2107) 1-1
 Arie Stehouwer (1894) - Wim van Mourik (1841) 0-2
 Derk Kleinrensink (2030) - Jan Jacobs (1993) 1-1
 Natalia Shestakova (2136) - Joop Roedolph (2016) 2-0
 Raphaël Zdoroviak (2127) - Jan Dammingh  2-0
 Sayyyna Popova  - Bart Visser (2027) 1-1
 Ruud van Drunen (2054) - Frank Barten (1879) 1-1
 Marco van Bronswijk (2029) - Fred Roedolph (2020) 0-2
 Randy Horne (2075) - Jules Martens (1983) 1-1
 Jerrie den Os (2018) - Jan Dallinga (2053) 1-1
 Jo Weijman (2042) - Ali Fthalla  2-0
 Gerald Willemsen (1971) - Piet Rozenboom (1995) 2-0
 Henk Hoksbergen (1983) - Jan Adema (2080) 1-1
 Nico Lugthart (2109) - Theo Willemsen (1892) 2-0
 Lei Janssen (1900) - Ingrid de Kok (2000) 0-2
 Dirk Alderliesten (1864) - Rob Schrooten (2007) 0-2
 Maarten Wichgers (2084) - Michel Hendriksen Sr.  2-0
 Remco Vredenberg (1920) - Nico Knoops (2171) 0-2
 Arie van Diggele (1872) - Rienk van Marle (2205) 0-2