HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   DuWo Kennisstad Open Toernooi DOS Delft 2006

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Groep F 
 Groep G 
 Groep H 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Anatoli Gantvarg GMI 2364   A   4 3 1 0 7 11 17.5
2   Rob Clerc GMI 2349   A   4 3 1 0 7 10 17
3   Jean Marc Ndjofang GMI 2361   A   4 3 1 0 7 10 17
4   Macodou NDiaye GMI 2349   A   4 3 1 0 6.5 9 16
5   Ben Provoost  2289   A   4 2 2 0 6 8.5 13.5
6   Krijn ter Braake  2157   C   4 3 0 1 6 7.5 14.5
7   Yuriy Lagoda MI 2275   B   4 2 1 1 5 10 17
8   Geert Prinsen  2138   C   4 2 1 1 5 9 16
  Jordy van der Lugt  1983   G   4 2 1 1 5 9 16
10   Martijn van der Klis    D   4 2 1 1 5 8 15
11   Ratan Ganeshie    G   4 2 1 1 5 7.5 14.5
  Wouter Ludwig  2145   B   4 2 1 1 5 7.5 14.5
13   Valere Hermans  1960   E   4 2 1 1 5 5 10
14   Ron Heusdens GMI 2350   A   4 2 1 1 4.5 10.5 17
15   Peter van der Stap  2175   B   4 2 0 2 4.5 9 15.5
16   Radjinder Jharap  2043   D   4 2 1 1 4.5 8.5 13
17   Daouda Soumah  2107   C   4 2 0 2 4.5 7.5 14
18   Ed Holstvoogd  2120   C   4 2 1 1 4.5 7 14
19   Bas Baksoellah  1931   E   4 1 2 1 4 8 15
  Cees Kentie  1803   E   4 1 2 1 4 8 14
  Adriaan Groenendijk  1931   F   4 1 2 1 4 8 14
22   Edwin Torn  2024   E   4 2 0 2 4 7 12
  Karlijn Overes    H   4 0 4 0 4 7 11
24   Pertap Malahé  2099   B   4 2 0 2 3.5 7 13
25   Jan de Koning  2016   D   4 1 1 2 3 10 15
26   Andreas Pohan Simandjuntak    H   4 1 1 2 3 8 13
27   Frans Teijn    E   4 1 1 2 3 7 12
28   Hans de Vast  1932   F   4 1 0 3 2.5 9 14
29   Jan T. Terpstra  1874   F   4 1 0 3 2.5 8.5 13
30   Jeremy Pauwels  1762   G   4 1 0 3 2.5 7.5 12.5
31   Roy Blinker    G   2 0 2 0 2 0 3
32   Mees van den Bosch    F   4 0 2 2 2 9 15
33   Chiel Overvoorde    H   4 0 2 2 2 7 12
34   Tobias Pohan Simandjuntak    H   4 1 0 3 2 5.5 10
35   Wim de Kok    H   4 0 2 2 2 5 10
36   Judith Rijgersberg    H   4 0 1 3 1 8.5 13.5
37   Lamine Diakite    C   2 0 0 2 0 0 6
38   Piet Hofstee    H   4 0 0 4 0 5 9
 Ronde 4 
 di 11-07-2006  Jordy van der Lugt (1983) - Anatoli Gantvarg (2364) 0-2Partij
 Jean Marc Ndjofang (2361) - Ratan Ganeshie  2-0Partij
 Rob Clerc (2349) - Yuriy Lagoda (2275) 2-0Partij
 Ron Heusdens (2350) - Macodou NDiaye (2349) 0-2Partij
 Cees Kentie (1803) - Ben Provoost (2289) 0-2
 Adriaan Groenendijk (1931) - Krijn ter Braake (2157) 0-2
 Radjinder Jharap (2043) - Ed Holstvoogd (2120) 1-1
 Jeremy Pauwels (1762) - Martijn van der Klis  0-2
 Wouter Ludwig (2145) - Frans Teijn  2-0
 Geert Prinsen (2138) - Jan de Koning (2016) 2-0
 Andreas Pohan Simandjuntak  - Valere Hermans (1960) 0-2
 Karlijn Overes  - Bas Baksoellah (1931) 1-1
 Tobias Pohan Simandjuntak  - Peter van der Stap (2175) 0-2
 Hans de Vast (1932) - Daouda Soumah (2107) 0-2
 Mees van den Bosch  - Edwin Torn (2024) 0-2
 Pertap Malahé (2099) - Judith Rijgersberg  2-0
 Chiel Overvoorde  - Wim de Kok  1-1
 Jan T. Terpstra (1874) - Piet Hofstee  2-0
 Lamine Diakite - Roy Blinker -