HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   DNC Open NK KNDB 2006

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Richard Bos  1994   D   9 4 2 3 10 72 85
2   Joeri Hezemans    D   9 4 2 3 10 67 80
3   John Stins    D   9 4 2 3 10 63 76
4   Dave Bleeker    D   9 3 3 3 9 69 82
5   Coen Jong  2005   D   9 1 7 1 9 62 74
6   Sarah Rijgersberg  1928   D   9 2 5 2 9 61 73
  Maurits Meijer  2081   D   9 2 5 2 9 61 71
8   Roy Liem-Kon-Tja  1823   D   9 3 3 3 9 59 70
9   Dick den Ouden  1985   D   9 2 5 2 9 52 62
10   Casper Remeijer    D   9 2 4 3 8 66 79
11   Peter Schipper  2012   D   9 3 2 4 8 62 72
12   Iwan Fung    D   9 2 4 3 8 61 71
13   Radjesh Lachman  1987   D   9 2 4 3 8 60 72
14   Rik Verboon  2027   D   9 2 4 3 8 59 70
15   Jos de Wild  1935   D   9 4 0 5 8 58 71
  Arie te Lindert    D   9 3 2 4 8 58 69
17   Edwin Remmerswaal    D   9 2 4 3 8 57 68
18   Jan T. Terpstra  1874   D   9 3 1 5 7 64 76
  Joop Briedé    D   9 3 1 5 7 64 75
20   Konstantin Eljanov  1930   D   9 3 1 5 7 60 73
  Erik Maijenburg    D   9 2 3 4 7 60 69
22   Adriaan Groenendijk  1931   D   9 3 1 5 7 59 70
23   Marco van Bronswijk    D   9 1 5 3 7 58 70
  Arnoud Rood  1991   D   9 3 1 5 7 58 69
25   Christophe Deleersnyder  1845   D   9 1 5 3 7 56 69
  Peter Bronstring  1928   D   9 0 7 2 7 56 67
27   Hans de Vast  1932   D   9 2 3 4 7 55 65
28   Laura Andriessen  2045   D   9 2 3 4 7 50 59
29   Soerin Ramdjielal  1621   D   9 2 3 4 7 43 53
30   Bas Baksoellah  1931   D   9 3 0 6 6 60 73
31   Ben Jansen Verplanke  2005   D   9 2 2 5 6 48 58
32   Frans Teijn    D   9 2 1 6 5 56 69
 Ronde 9 
 za 22-07-2006  Alexander Getmanski (2400) - Alexander Baliakin (2404) 1-1Partij
 Guntis Valneris (2424) - Alexander Shvartsman (2382) 1-1Partij
 Vadim Virny (2384) - Jean Marc Ndjofang (2361) 1-1Partij
 Michiel Kroesbergen (2215) - Arthur Hanssens (2034) 2-0Partij
 Danny Slotboom (2196) - Yuriy Anikeev (2355) 0-2Partij
 Valery Kudriavcev (2174) - Cor van Dusseldorp (2261) 1-1Partij
 Kees Thijssen (2389) - Anton van Berkel (2294) 1-1Partij
 Eric van Dusseldorp (2219) - Rob Clerc (2349) 0-2Partij
 Ton Burgerhout (2096) - Darya Tkachenko (2179) 0-2Partij
 Bert Zwart (2202) - Nikolai Gulyaev (2118) 1-1Partij
 Ron Heusdens (2350) - Harry Clasquin (2106) 2-0Partij
 Anton Kosior (2168) - Hans Jansen (2304) 1-1Partij
 Jasper Lemmen (2259) - Ruud Kloosterman (2148) 2-0Partij  
 Richard Bos (1994) - Steven Wijker (2146) 0-2Partij
 Marc Bremer (2197) - Peter van der Stap (2175) 1-1Partij
 Wim Bremmer (2228) - Daouda Soumah (2107) 1-1Partij
 Wim Verschoor (2035) - Lamine Diakite  1-1Partij
 Nico Leemberg (1991) - Soender Kalpoe (2059) 0-2Partij
 Wouter Ludwig (2145) - Theo van den Hoek (2088) 1-1
 Mari van Ballegooijen (2151) - Micha van Tol (1873) 0-2
 Nicolay Germogenov  - Dik de Voogd (2199) 1-1
 Sarah Rijgersberg (1928) - Aleksej Domchev (2304) 0-2
 Ad van Tilborg (2106) - Friso Fennema (2210) 1-1
 Guido Verhagen (2052) - Roy Bidesi  0-2
 Mike Koopmanschap  - Hans Kreder (2078) 2-0
 Danny Staal (2148) - Johan Capelle (2145) 1-1
 Evert Bronstring (2170) - Jim Depaepe (1904) 1-1
 Fred Roedolph (1998) - Theo Dijkstra (2154) 1-1
 Alfons Ottink (2174) - Ed Holstvoogd (2120) 2-0
 Bert Woolschot (2034) - Robin Vogelaar (1888) 1-1
 Daan van Os (2037) - Dave Bleeker  1-1
 Peter Schipper (2012) - Joeri Hezemans  0-2R
 John Stins  - Rik Verboon (2027) 2-0
 André van der Kwartel  - Peter Frans Koops (1961) 0-2
 Maarten Wichgers (2101) - Benno van Straten (2134) 1-1
 Coen Jong (2005) - Maurits Meijer (2081) 1-1
 Anko Baksoellah (2003) - Pertap Malahé (2099) 1-1
 Fons Huijbreghts (1925) - Arnoud Rood (1991) 2-0
 Feroz Amirkhan  - Casper Remeijer  1-1
 Dirk van Schaik Sr. (2030) - Joël Palmans  1-1
 Dick den Ouden (1985) - Jan T. Terpstra (1874) 2-0
 Jelmer Martens  - Erik Maijenburg  2-0
 Sander Spaans (1968) - Joop Briedé  2-0
 Talha Majeed  - Arie te Lindert  1-1
 Iwan Fung  - Jan de Koning (2016) 1-1
 Roy Liem-Kon-Tja (1823) - Adriaan Groenendijk (1931) 2-0
 Anthon Hanssens  - Christophe Deleersnyder (1845) 2-0
 Radjinder Jharap (2043) - Alexander Safonov  2-0
 Konstantin Eljanov (1930) - Edwin Torn (2024) 0-2
 Bas Baksoellah (1931) - Soerin Ramdjielal (1621) 0-2
 Marco van Bronswijk  - Laura Andriessen (2045) 1-1
 Simon Rompa (1925) - Radjesh Lachman (1987) 0-2
 Jos de Wild (1935) - Jeremy Pauwels (1762) 2-0
 Edwin Remmerswaal  - Hein van Winkel  2-0
 Peter Bronstring (1928) - Hans de Vast (1932) 1-1
 Hans Jacobsen (1991) - Jordy van der Lugt (1983) 2-0
 Frans Teijn  - Hedwig Callender  0-2
 Willem Jolink (1744) - Ben Jansen Verplanke (2005) 1-1
 Matthijs Broek (1804) - Ton Weenink (1686) 2-0
 Gerrit Slottje  - Michiel Torn  0-2
 Piet Hofstee  - Ronald Wisse (1830) 0-2
 Ratan Ganeshie  - Gerard van der Valk (1856) 0-2
 Vicky Andriessen  - Teun de Kluyver (1869) 2-0
 Jurre Verhagen  - Manon Oudenes-Bassant  1-1
 Erick Atherley (1803) - Jan Drijver (1663) 0-2