HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Novio Pontis Nijmegen Open GDB 2006

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Nicolay Germogenov    B   10 4 6 0 14 121 167
2   Gerbrand Hessing  2157   B   10 4 6 0 14 111 155
3   Frank Teer MF 2190   B   10 4 5 1 13 127 159
4   Daouda Soumah  2107   B   10 4 5 1 13 121 151
5   Nikolai Gulyaev MF 2118   B   10 4 5 1 13 120 148
6   Darya Tkachenko GMIF 2179   B   10 6 1 3 13 120 141
7   Joost Hendriksen  2192   B   10 4 5 1 13 114 138
8   Bart Terwel  2205   B   10 4 5 1 13 104 123
9   Hans Ladage  2076   B   10 3 6 1 12 126 143
10   Friso Fennema  2210   B   10 4 4 2 12 120 132
11   Eric van Dusseldorp MF 2219   B   10 3 6 1 12 118 133
12   Anton Kosior MF 2168   B   10 4 4 2 12 112 118
13   Jasper Daems  2108   B   10 4 4 2 12 111 125
14   Alfons Ottink  2174   B   10 5 2 3 12 111 118
15   Henk Kalk  2193   B   10 4 4 2 12 108 114
16   Andrew Tjon A Ong  2183   B   10 4 4 2 12 106 116
17   Johannes Lemstra  2125   B   10 5 2 3 12 104 116
18   Kees van Bakel  2088   B   10 4 3 3 11 113 112
19   Rienk van Marle  2160   B   10 4 3 3 11 111 106
20   Jochem Zweerink  2081   B   10 3 5 2 11 107 107
21   Stefan Stolwijk  2182   B   10 4 3 3 11 104 100
22   Gert Bosker  2096   B   10 3 5 2 11 100 98
23   René Vos  2140   B   10 4 3 3 11 98 96
24   Bruno Féret  2168   B   10 5 1 4 11 97 87
25   Mari van Ballegooijen  2151   B   10 4 3 3 11 96 95
26   Ad van Tilborg  2106   B   10 2 7 1 11 93 100
27   Patrick Martin MF 2071   B   10 3 4 3 10 105 102
28   Martijn Rentmeester  2108   B   10 4 2 4 10 105 96
29   Bart Stegeman  2100   B   10 1 8 1 10 103 100
30   Arie de Bruijn  2100   B   10 3 4 3 10 102 93
31   Raphaël Zdoroviak  2134   B   10 2 6 2 10 98 87
32   Henk Kleinrensink  2071   B   10 2 5 3 9 99 81
 Ronde 10 
 za 29-07-2006  Guntis Valneris (2424) - Darya Tkachenko (2179) 2-0Partij
 Nicolay Germogenov  - Alexander Getmanski (2400) 1-1Partij
 Kees Thijssen (2389) - Alexander Safonov  2-0Partij
 Ron Heusdens (2350) - Alexander Baliakin (2404) 2-0Partij
 Sven Winkel (2295) - Rob Clerc (2349) 1-1Partij
 Nikolai Gulyaev (2118) - Jasper Lemmen (2259) 0-2Partij
 Stefan Stolwijk (2182) - Bassirou Ba (2325) 0-2Partij
 Bart Terwel (2205) - Joost Hendriksen (2192) 1-1Partij
 Yuriy Anikeev (2355) - Fons Huijbreghts (1925) 2-0Partij
 Anton Kosior (2168) - Gerbrand Hessing (2157) 0-2Partij
 Jean Marc Ndjofang (2361) - Maarten Kolsloot (2003) 2-0Partij
 Frank Teer (2190) - Bruno Féret (2168) 2-0Partij
 Hans Ladage (2076) - Konstantin Eljanov (1930) 1-1Partij
 Daouda Soumah (2107) - Björn Winkel (2048) 2-0Partij
 Johannes Lemstra (2125) - Laurent Nicault (2308) 1-1Partij
 Joeri Hezemans  - Andrew Tjon A Ong (2183) 1-1Partij
 Jasper Daems (2108) - Eric van Dusseldorp (2219) 1-1Partij
 Rienk van Marle (2160) - Cor van Dusseldorp (2261) 0-2Partij
 Henk Kalk (2193) - Friso Fennema (2210) 1-1Partij
 Mark Deurloo (2249) - Geert van Aalten (2321) 0-2Partij
 Laurens Leimena (1981) - Thijs Gerritsen (1834) 1-1
 Kees van Bakel (2088) - Harry Doomernik (2046) 1-1
 Jo ten Westeneind (1940) - Mari van Ballegooijen (2151) 1-1
 Coen Bommel  - Randy Horne (2006) 1-1
 Thomas Wielaard (1971) - Jochem Zweerink (2081) 1-1
 Sander Spaans (1968) - Ad van Tilborg (2106) 1-1
 Joppe Lemmen (1929) - Alfons Ottink (2174) 0-2
 Joop Roedolph (2044) - Gert Bosker (2096) 1-1
 Geb Kos  - Remco Vredenberg (1843) 1-1
 Bertus de Harder (2048) - Henk Kleinrensink (2071) 2-0
 Arie Janssen van Doorn (1994) - Jan van Buiten (1924) 2-0
 Derk Kleinrensink (2022) - Frank Reijkers  2-0
 Hans Robben  - René Vos (2140) 0-2
 Rianka van Ombergen-Rentmeester (2023) - Cor Langeveld (2033) 1-1
 Eric Sanders (1999) - Bart Stegeman (2100) 1-1
 Arie de Bruijn (2100) - Raphaël Zdoroviak (2134) 1-1
 Frans Elzenga (1952) - Maarten Wichgers (2101) 1-1
 Martijn Rentmeester (2108) - Ratan Ganeshie  2-0
 Wim Bennink (1814) - Roep Bhawanibhiek (2062) 0-2
 Alexandra Betting (2020) - Dick Roelofs (1862) 0-2
 Ludwig Pietershove (1970) - Patrick Martin (2071) 0-2
 Patrick Adriaans  - Jan T. Terpstra (1874) 1-1
 Jules Martens (1977) - Rob Everts (1887) 2-0
 Soender Kalpoe (2059) - Ronald Wisse (1830) 2-0
 Stef Migchelbrink  - Leo Steyntjes (1962) 1-1
 Cyrille Pillenèire (2033) - John Folkers (1888) 1-1
 Martin de Vink  - Ingrid de Kok (1825) 0-2
 Frans Teijn  - Ton Holla (1696) 2-0
 Rein Pistorius (1642) - Fred Roedolph (1998) 2-0
 Berend Plijter (2022) - Dirk Joosten  0-2
 Fred van Amersfoort (1937) - Fabian Snijder (2019) 1-1
 Gerard Boogaars (1952) - Karlijn Overes  2-0
 Matthijs Broek (1804) - Toon Dielen  0-2
 Jo Weijman (2073) - Jan de Vos (1941) 2-0
 Vincent Lievense  - Anko Baksoellah (2003) 0-2
 Henk Kamminga (1949) - Wout Aleven  2-0
 Frank Barten (1905) - Bas van Engelen (1994) 1-1
 Willem Hoek (1950) - Piet Jonkers (1866) 1-1
 Hans Luchies (2123) - Piet Swart (1966) 1-1
 Dirk Alderliesten (1835) - Ton Weenink (1686) 2-0
 Martin van der Velde  - Jos Plijter (2007) 1-1
 Marco van Bronswijk  - Dick Halma (1891) 2-0
 Vivian Moorman  - Peter de Bruijn  1-1
 Laura Timmerman  - Jo Geuke (1789) 2-0