HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2009 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Aspiranten 
 Pupillen 
 Welpen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Evert Bronstring  2142   A   8 6 2 0 14 86 147
2   Fred Ivens MF 2177   A   8 5 3 0 13 89 139
3   Peter van der Stap MF 2188   A   8 5 3 0 13 80 124
4   Anton Kosior MF 2157   A   8 5 2 1 12 86 121
5   Edwin de Jager  2048   A   8 5 2 1 12 84 118
6   Martijn van IJzendoorn  2055   A   8 5 1 2 11 81 100
7   Arie de Bruijn  2101   A   8 5 1 2 11 77 98
  Pertap Malahé  2101   A   8 4 3 1 11 77 98
9   Joop Roedolph  2011   A   8 4 3 1 11 75 94
10   Piet Rozenboom  1990   B   8 4 3 1 11 74 95
11   Bonne Douma    A   8 4 2 2 10 76 82
12   Job Arts    C   8 4 2 2 10 75 87
13   Fred Roedolph  2034   A   8 4 2 2 10 75 82
14   Roel Langendam    A   8 4 2 2 10 74 87
15   Daniël Boom  1900   B   8 4 2 2 10 66 71
16   Moenna Banarsi    B   8 5 0 3 10 65 64
17   Ad van der Voort    B   8 5 0 3 10 64 70
18   Soegrim Boedhram    B   8 4 1 3 9 73 65
19   Frans Teijn  1958   B   8 4 1 3 9 72 68
20   Arie Stoorvogel    A   8 4 1 3 9 71 70
21   Rafindrepersad Dihal    B   8 3 3 2 9 70 70
22   Paul Heskes    B   8 4 1 3 9 69 59
23   Ben de Koning    B   8 4 1 3 9 68 61
24   Jan Lommers  1898   B   8 4 1 3 9 68 59
25   Bas Baksoellah  1956   A   8 4 1 3 9 67 63
26   Jerry de Nijs  1971   A   8 4 1 3 9 65 65
27   Nirandjan Mohabier    C   8 4 1 3 9 64 59
28   Jan van der Voort  1955   B   8 3 3 2 9 61 58
29   Jos Vis    B   8 4 0 4 8 67 58
30   Perkas Sewradj    B   8 3 2 3 8 65 53
31   Engelbertus Pronk  2020   B   8 4 0 4 8 64 50
32   Oedebhaan Dihal  1899   B   8 3 2 3 8 63 48
33   Moen Lachman    C   8 3 2 3 8 62 48
34   Wim de Kok    C   8 2 3 3 7 66 47
35   Koos van Savooyen    C   8 2 3 3 7 64 48
36   Alex Kruyshoop  1903   C   8 3 1 4 7 64 45
37   Arie van der Knaap    Pup   8 3 1 4 7 63 46
38   Andries Ottevanger    C   8 2 3 3 7 62 46
39   Gerard van der Valk  1890   C   8 2 3 3 7 62 42
40   Nerin Bisseswar  1900   C   8 2 3 3 7 62 41
41   Falco Toet    Pup   8 2 3 3 7 60 42
42   Pim Arts    C   8 3 1 4 7 60 41
43   Edwin Remmerswaal  1893   B   8 2 3 3 7 57 42
44   Martijn Scholten    A   8 2 3 3 7 55 41
45   Geert van Marrewijk    C   8 3 1 4 7 54 33
46   Radjin Chandarsing  1900   C   8 3 0 5 6 61 32
47   Chiel Overvoorde  1900   C   8 1 4 3 6 55 38
48   Wijnan van Ingen    Wel   8 2 2 4 6 53 30
49   Julian de Jong    Wel   8 3 0 5 6 48 20
50   Cor van den Berg  1900   C   8 2 1 5 5 56 23
51   Danny van der Voort    Asp   8 2 1 5 5 55 23
52   Nel Lindhout    C   8 2 1 5 5 55 17
53   Reinier van Loon    Pup   8 2 1 5 5 42 18
54   Joke van der Meijden    C   8 1 2 5 4 49 15
55   Jeffrey Jansen    Pup   8 2 0 6 4 49 14
56   Bas Dekker    Pup   8 2 0 6 4 46 14
57   Luca Vollebregt    Pup   8 2 0 6 4 44 12
58   Gerda van der Meijden    C   8 0 3 5 3 42 9
59   Stef van der Knaap    Pup   8 1 1 6 3 40 7
60   Anoniem    Wel   8 0 2 6 2 43 7
 Ronde 8 
 za 19-12-2009  Gerda van der Meijden  - Stef van der Knaap  1-1
 Joke van der Meijden  - Anoniem  1-1
 Bas Dekker  - Julian de Jong  0-2
 Reinier van Loon  - Jeffrey Jansen  2-0
 Geert van Marrewijk  - Danny van der Voort  2-0
 Martijn Scholten  - Cor van den Berg (1900) 2-0
 Luca Vollebregt  - Pim Arts  0-2
 Nerin Bisseswar (1900) - Edwin Remmerswaal (1893) 1-1
 Engelbertus Pronk (2020) - Radjin Chandarsing (1900) 2-0
 Ad van der Voort  - Perkas Sewradj  2-0
 Arie van der Knaap  - Arie Stoorvogel  0-2
 Bas Baksoellah (1956) - Andries Ottevanger  2-0
 Nirandjan Mohabier  - Koos van Savooyen  2-0
 Ben de Koning  - Gerard van der Valk (1890) 2-0
 Wim de Kok  - Jan Lommers (1898) 0-2
 Alex Kruyshoop (1903) - Jerry de Nijs (1971) 0-2
 Oedebhaan Dihal (1899) - Nel Lindhout  2-0
 Moen Lachman  - Wijnan van Ingen  2-0
 Jos Vis  - Chiel Overvoorde (1900) 2-0
 Moenna Banarsi  - Falco Toet  2-0
 Fred Roedolph (2034) - Job Arts  1-1
 Soegrim Boedhram  - Piet Rozenboom (1990) 0-2
 Joop Roedolph (2011) - Rafindrepersad Dihal  2-0
 Arie de Bruijn (2101) - Frans Teijn (1958) 2-0
 Anton Kosior (2157) - Fred Ivens (2177) 0-2
 Peter van der Stap (2188) - Martijn van IJzendoorn (2055) 2-0
 Paul Heskes  - Edwin de Jager (2048) 0-2
 Bonne Douma  - Jan van der Voort (1955) 1-1
 Daniël Boom (1900) - Roel Langendam  1-1
 Evert Bronstring (2142) - Pertap Malahé (2101) 2-0