HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Open Gorredijk 2010

    
    Link   
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuEiMoyTeMoyMoye
1   Anton Schotanus 1332 A 12 8 4 0 20   1.667   1.176   1.421
2   Sjende Blyn (Jelle Wiersma) A 12 7 5 0 19   1.583   1.229   1.406
3   Jan van Dijk 1249 A 11 6 3 2 15   1.364   1.240   1.302
4   Johan Teake Dekker 1378 A 13 7 3 3 17   1.308   1.196   1.252
5   Elvia Sõber A 10 4 4 2 12   1.200   1.190   1.195
6   Rein van der Wal 1094 A 13 4 7 2 15   1.154   1.227   1.191
7   Wopke de Vries 1041 B 11 5 3 3 13   1.182   1.178   1.180
8   Reinout Sloot 1159 A 13 7 2 4 16   1.231   1.085   1.158
9   Erwin Heslinga 1294 A 12 6 2 4 14   1.167   1.131   1.149
10   Gerrit Terpstra 965 B 11 6 3 2 15   1.364   0.930   1.147
11   Sietse Nagel 1208 A 15 8 1 6 17   1.133   1.123   1.128
12   Jouke de Haan 1094 A 12 6 4 2 16   1.333   0.903   1.118
13   Henk Jonker 996 B 11 4 3 4 11   1.000   1.109   1.055
14   Klaas Mondria 882 B 11 3 4 4 10   0.909   1.082   0.995
15   Harm Terpstra 951 B 13 3 7 3 13   1.000   0.985   0.993
16   Willem van der Velde 903 B 14 5 5 4 15   1.071   0.902   0.986
17   Martin Boersbroek 1017 B 14 3 8 3 14   1.000   0.971   0.986
18   Pieter Dijkstra 979 B 14 3 6 5 12   0.857   1.113   0.985
19   Hessel Postma B 13 5 4 4 14   1.077   0.891   0.984
20   Karel de Bruin 912 B 11 1 9 1 11   1.000   0.949   0.975
21   Nick de la Fonteyne 1011 B 12 3 5 4 11   0.917   1.028   0.972
22   Jan Pander 1072 A 12 2 7 3 11   0.917   1.021   0.969
23   Jelle Jongsma 878 B 11 4 4 3 12   1.091   0.812   0.952
24   Geert Rozenberg 863 B 13 3 6 4 12   0.923   0.979   0.951
25   Geoffrey de la Fonteyne 906 B 11 3 4 4 10   0.909   0.988   0.949
26   Willem Lep 878 B 14 4 6 4 14   1.000   0.856   0.928
27   Sietse Jonker 885 B 13 5 3 5 13   1.000   0.841   0.921
28   Gauke Dirk Nijholt 789 C 11 3 3 5 9   0.818   1.010   0.914
29   Dennie van Dijk 1036 B 10 3 2 5 8   0.800   1.001   0.900
30   Sake Sloot 707 C 12 4 3 5 11   0.917   0.875   0.896
31   Jan van de Vegt 727 C 12 4 3 5 11   0.917   0.836   0.876
32   Andries Oord 792 C 14 2 7 5 11   0.786   0.959   0.872
33   Bonne ten Hoor 898 C 11 3 3 5 9   0.818   0.898   0.858
34   Joop de Graaf 867 C 11 3 3 5 9   0.818   0.874   0.846
35   Wim Riddersma 850 B 12 3 3 6 9   0.750   0.922   0.836
36   Hans Hoks 773 C 16 3 5 8 11   0.688   0.917   0.803
37   Sijtze Terpstra 816 C 10 2 4 4 8   0.800   0.780   0.790
38   Jan Hiemstra 639 C 14 3 2 9 8   0.571   0.850   0.710
39   Henk Wortel 623 C 12 1 3 8 5   0.417   0.950   0.684
40   Sipke de Boer 551 C 15 1 3 11 5   0.333   0.852   0.593
 
41   Hans Zondervan 1244 A 7 3 3 1 9   1.286   1.232   1.259
42   Tjalling van den Bosch 1172 A 7 2 4 1 8   1.143   1.272   1.207
43   Anne Dekker 1059 A 5 2 2 1 6   1.200   1.157   1.179
44   Iskander Al Sarayfi 1050 B 9 5 1 3 11   1.222   0.970   1.096
45   Fokke Smid 907 B 9 1 6 2 8   0.889   1.035   0.962
46   Harmen Jonker 891 C 5 3 0 2 6   1.200   0.646   0.923
Anton Schotanus SjendeJan
JohanElvia SoberRein van der Wal
Wopke de VriesReinoutErwin Heslinga
Gerrit TerpstraSietse NagelJouke de Haan
Henk JonkerKlaas MondriaHarm Terpstra
Willem van der Velde

Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15
    16
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
Ronde 16
 di 17-08-2010  Geert Rozenberg (863) - Karel de Bruin (912) 1-1Partij
 Sijtze Terpstra (816) - Hans Hoks (773) 2-0
 Wim Riddersma (850) - Jan Hiemstra (639) 0-2
 Sake Sloot (707) - Sipke de Boer (551) 2-0
 Henk Wortel (623) - Andries Oord (792) 1-1
 Joop de Graaf (867) - Willem Lep (878) 0-2
 Jan van de Vegt (727) - Martin Boersbroek (1017) 0-2
 Bonne ten Hoor (898) - Hessel Postma  0-2
 Harm Terpstra (951) - Sietse Jonker (885) 2-0
 Sjende Blyn (Jelle Wiersma)  - Reinout Sloot (1159) 2-0
 Geoffrey de la Fonteyne (906) - Fokke Smid (907) 1-1
 Willem van der Velde (903) - Jan Pander (1072) 1-1
 Nick de la Fonteyne (1011) - Pieter Dijkstra (979) 1-1
 Sietse Nagel (1208) - Klaas Mondria (882) 2-0
 Henk Jonker (996) - Jouke de Haan (1094) 1-1
 Rein van der Wal (1094) - Gerrit Terpstra (965) 1-1Partij
 Erwin Heslinga (1294) - Elvia Sõber  1-1
 Hans Zondervan (1244) - Johan Teake Dekker (1378) 1-1Partij