HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Eindeseizoenstoernooi Huizum 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Nick de la Fonteyne  935   C   7 4 1 2 9 54 59
2   Luitzen van der Heide  913   C   7 4 0 3 8 41 40
3   Wim Riddersma  882   C   7 3 1 3 7 49 40
4   Geoffrey de la Fonteyne  879   C   7 2 2 3 6 60 52
5   Hans van Dijk  971   C   7 2 2 3 6 47 36
6   Gerrit Terpstra  988   C   7 3 0 4 6 47 34
7   Leo van der Galiën  984   C   7 2 2 3 6 47 30
8   Wijnand Ankersmit  944   C   7 2 2 3 6 46 35
9   Meinze Feenstra  951   C   7 2 2 3 6 39 25
10   Hans Brouwer  920   C   7 2 1 4 5 47 24
11   Harm Terpstra  952   C   7 2 1 4 5 41 18
12   Hidde Risselada  829   C   7 1 2 4 4 36 10
 Ronde 7 
 do 27-05-2010  Johan Bosgra (700) - Cor Boorsma  0-2
 Ton Bouwkamp (631) - Freerk Douma  0-2
 Minse Dijkstra (578) - Hans Brouwer (920) 0-2
 Wijnand Ankersmit (944) - Hidde Risselada (829) 2-0
 Boele Land (1049) - Meinze Feenstra (951) 0-2
 Jilles van Kesteren (684) - Jan de Vos (1004) 1-1
 Thijs Talsma (1077) - Brant Visser  2-0
 Gauke Dirk Nijholt (762) - Jan Adema (1251) 0-2
 Douwe Douma  - Anne Dekker (1051) 0-2
 Wim Riddersma (882) - Harm Terpstra (952) 2-0
 Leo van der Galiën (984) - Ben Stenekes (1168) 0-2
 Hans van Dijk (971) - Sietse Nagel (1196) 0-2
 Gerrit Terpstra (988) - Jan Bosselaar (1102) 0-2
 Geoffrey de la Fonteyne (879) - Luitzen van der Heide (913) 0-2
 Bernard Post (1157) - Kerst Hoekstra (1043) 2-0
 Iskander Al Sarayfi (1023) - Jeroen Cremers (1017) 2-0
 Dennie van Dijk (1045) - Nick de la Fonteyne (935) 0-2
 Siep Rintjema (1036) - Piet Bouma (1217) 0-2
 Reinout Sloot (1159) - Bart Visser (1144) 2-0
 Hans Zondervan (1254) - Auke Spijkstra (1135) 0-2
 Jan van Dijk (1228) - Marcel de Vries (1088) 2-0
 Marten Martens (1009) - Anton Schotanus (1321) 0-2
 Johan Teake Dekker (1357) - Jacob de Vries (1080) 2-0
 Rein van der Pal (1403) - Saskia Veltman (1057) 2-0
 Tjalling Goedemoed (1395) - Rein van der Wal (1120) 2-0