HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Eindeseizoenstoernooi Huizum 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Ben Stenekes  1168   A   2 2 0 0 4 4 8
  Anton Schotanus MF 1321   A   2 2 0 0 4 4 8
  Rein van der Pal MF 1403   A   2 2 0 0 4 4 8
4   Hans Zondervan  1254   A   2 2 0 0 4 3 6
  Jan van Dijk  1228   A   2 2 0 0 4 3 6
6   Johan Teake Dekker  1357   A   2 2 0 0 4 2 4
7   Auke Spijkstra  1135   A   2 1 1 0 3 5 7
  Tjalling Goedemoed  1395   A   2 1 1 0 3 5 7
9   Jan Bosselaar  1102   A   2 1 1 0 3 3 3
10   Bernard Post  1157   A   2 1 1 0 3 1 1
11   Jan Adema  1251   A   2 1 0 1 2 5 2
  Piet Bouma  1217   A   2 1 0 1 2 5 2
13   Sietse Nagel  1196   A   2 1 0 1 2 4 0
  Bart Visser  1144   A   2 1 0 1 2 4 0
15   Reinout Sloot  1159   A   2 1 0 1 2 3 2
16   Rein van der Wal  1120   A   2 0 0 2 0 5 0
 Ronde 2 
 do 27-05-2010  Wijnand Ankersmit (944) - Luitzen van der Heide (913) 2-0
 Cor Boorsma  - Douwe Douma  0-2
 Freerk Douma  - Brant Visser  1-1
 Ton Bouwkamp (631) - Minse Dijkstra (578) 2-0
 Johan Bosgra (700) - Jilles van Kesteren (684) 1-1
 Gauke Dirk Nijholt (762) - Wim Riddersma (882) 0-2
 Harm Terpstra (952) - Meinze Feenstra (951) 1-1
 Leo van der Galiën (984) - Hans van Dijk (971) 1-1
 Jan de Vos (1004) - Gerrit Terpstra (988) 0-2
 Marten Martens (1009) - Hidde Risselada (829) 2-0
 Boele Land (1049) - Bernard Post (1157) 0-2
 Hans Brouwer (920) - Reinout Sloot (1159) 0-2
 Jeroen Cremers (1017) - Rein van der Wal (1120) 2-0
 Anne Dekker (1051) - Siep Rintjema (1036) 1-1
 Saskia Veltman (1057) - Johan Teake Dekker (1357) 0-2
 Kerst Hoekstra (1043) - Iskander Al Sarayfi (1023) 2-0
 Thijs Talsma (1077) - Dennie van Dijk (1045) 0-2
 Marcel de Vries (1088) - Jacob de Vries (1080) 1-1
 Auke Spijkstra (1135) - Jan Bosselaar (1102) 1-1
 Ben Stenekes (1168) - Bart Visser (1144) 2-0
 Jan van Dijk (1228) - Piet Bouma (1217) 2-0
 Hans Zondervan (1254) - Jan Adema (1251) 2-0
 Sietse Nagel (1196) - Anton Schotanus (1321) 0-2
 Geoffrey de la Fonteyne (879) - Tjalling Goedemoed (1395) 1-1
 Nick de la Fonteyne (935) - Rein van der Pal (1403) 0-2